| Projekt4.o |
a ja mam pytanko, czy ktos wie czy bedzie znowu TEKNICA, jak przed rokiem, chyba bylo to gowienko gdzie na miedzynarodowych targach katowickich, wie ktos, nie pytac kto gral :D, bo sami najlepsi techno artysci.
Umek, Dj Rush, Chris Liebing, Mauro Picotto, Ken Ishii, Technasia, Mougai.... |
|
|