|
Po Polsku Ktosz? (pg. 149)
|
View this Thread in Original format
| vmc |
| quote: | Originally posted by Remiks
nudni jestescie |
ciekawy sie odezwal :whip: |
|
|
| lolas123 |
no bo o czym pisac?
jakby bylo forum to bylby konkretny temat
a tak ten watek tez juz nie wiadomo czego dotyczy bo kazdy pisze o czym ma ochote pisac
ja nie lubie sie powtarzac ani nie przepadam za "gadka szmatka"
:whip: |
|
|
| bluE_Neon |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
Jak to zlikwidowal :conf:
Tak poprostu?
To oznacza wojne!!! |
no przeciez tak nie moze byc! brac miecz i na konie Polacy! ;) my sie nigdy nie poddamy! huuuuraaaaa! loool |
|
|
| Hanki |
| No to może w takim razie kilka słó o sobotnim meczu naszej piłkarskiej reprezentacji?? Wygrali z Grekami 1:0 po co by tu dużo nie mówić nie najciekawszym spotkaniu, jednka chwilami prezentowali się całkiem nieźle i trzeba miec nadzieję, że do zbliżających się eliminacji Mistrzostw Świata zdołają się należycie przygotować. A jakie są w takim razie Wasze odczucia po tym spotkaniu??? :) |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by bluE_Neon
no przeciez tak nie moze byc! brac miecz i na konie Polacy! ;) my sie nigdy nie poddamy! huuuuraaaaa! loool |
Hehehehehe
Ty moze nie pal tyle :p |
|
|
| bluE_Neon |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
Hehehehehe
Ty moze nie pal tyle :p |
^^^popacz kto mowi :wtf: |
|
|
| Gr@ll |
to może taki małe pytanko:
słyszeliści może set dj anneli - in the netherlands, chodzi mi o pewien kawałek co w nim jest rozpoczyna się w 28:40 minucie setu.
Jaki tytuł to jest i kto jest wykonawcą? |
|
|
| kamil |
| ktory z was lubi rzydow? |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by kamil
ktory z was lubi rzydow? |
masz na mysli kogos konkretnego czy ogolnie? :conf: |
|
|
| fksfan |
bez ladu bez skladu
totalny bałagan w tym temacie
ludzie wezmy sie do roboty i naciskajmy o forum
bo jak narazie widze ze wam sie odechcialo |
|
|
| THEJAJO |
| Ja jestem z Polski! I mowie po Polsku! :D |
|
|
| Gr@ll |
Siemanko wam i mam pytanko:
Był może ktoś z was w madrycie? Co warto tam odwiedzic jakies Cluby itp.? Co polecacie?
W te wakacje się wybieram tam do brata i niewiem gdzie mam iść, poradzcie.
Dzięki z góry
P.S. I nie mówcie żebym jechł na Ibize, bo ją napewno odwiedze hehe:D |
|
|
|
|