|
Po Polsku Ktosz? (pg. 14)
|
View this Thread in Original format
| Julie_Spyder |
| polska? zeby wygrala... na.. moze tak moze nie.. nigdy nie bylam tak zakwyczona polskim soccerem.. tylko najwyzej w polszce jak se mozna po ogolondacz z polakami.. |
|
|
| bluE_Neon |
kuba, nie podrywalem dziewczyn w Activ-8 lub Flight 2000. przewaznie wszystkie polki sa takie same w toronto, do tego ze maja jeszcze kiepska reputacje :rolleyes: znam pare polskich dupek and wszystkie maja te same znaczenie...masz samochod, miesznie, pieniadze - ona na to, to mozesz mnie ruchac lol :stongue: wiekszosc polek tez jest gina's i to jest hujowo dla polakow :rolleyes:
a ja propo, chodze z rosyjska dziewuszka :D :D :D ;) |
|
|
| Projekt4.o |
Julie teraz mieszkam tutaj w Kanadzie od ponad 5 lat, ale w Polsce jestem zameldowany gdzie przed wyjazdem mieszkalem, i nie bylem tam od mojego wyjazdu, bo nikomu nie mowilem zeby mnie wymeldowywal bo po co, jeszcze moge sie przeniesc do Polski na stale i trzeba bedzie sie isc pieprzyc z urzedem miasta jeszcze raz itd. Jak bys mieszkala w Polsce i w pilke kopala to bys tak nie mowil o pilce noznej, ja wierze ze Nasza Druzyna Narodowa rozniesie naszych polnocnych sasiadow znad Baltyku, chociaz jak mowia ludzie Boniek to d**a a nie trener, a wiec,
Ktos dzis wygra mecz??? POLSKA, Kto??? POLSKA, Kto??? POLSKA, POLSKA, POLSKA....
Ja tam nie bede sie wypowiadal o Polkach bo nie wiem jakie ty znasz a jakie ja, do tych co ja znam to takie dziwki to one nie sa, i nie sa zadne gina`s. A co do tych rzeczy co wymieniles, moge ci pokazac w h*ja dziewczyn z poza polski co tez takie sa, Ruskie tez.
Co do twojej dziewczyny to spoko, chociaz jest Slowianka, a wiec zycze powodzenia dla was obojgu, czy moze ma ona na imie Natalia??? |
|
|
| bluE_Neon |
| quote: | Originally posted by Projekt4.o
Ja tam nie bede sie wypowiadal o Polkach bo nie wiem jakie ty znasz a jakie ja, do tych co ja znam to takie dziwki to one nie sa, i nie sa zadne gina`s. A co do tych rzeczy co wymieniles, moge ci pokazac w h*ja dziewczyn z poza polski co tez takie sa, Ruskie tez.
Co do twojej dziewczyny to spoko, chociaz jest Slowianka, a wiec zycze powodzenia dla was obojgu, czy moze ma ona na imie Natalia??? |
ja nie mowilem ze ruskie dziewczyny nie sa dziwkamie tez. tu w toronto mozesz znajsc kazda rase dziewczyny and ona tez moze byc za oblagana przez pieniadze. nie wszystkie polki sa takie, ale to prawda wiekszosci sa takie ja mowilem. to jest naprawde szkoda i hanba! lol :rolleyes: moja dziewczyna ma na imie Anastazja lub Nastia :toocool: |
|
|
| Projekt4.o |
Aha to spoko, ladne ma imie ta twoja dziewczyna. Pytam sie bo znam taka jedna Ruska dziewczyne, Natalia, co chodzi tez z Marcinem i ma upodobanie do Trance tylko, ale to chyba nie ty jestes.
Co z ta zielona twarza :rolleyes: <---- zygac ci sie chce czy cos, jak tak to do kibelka idz :D |
|
|
| Hybrid |
holy smoke  |
|
|
| vmc |
| quote: | Originally posted by bluE_Neon
lol, kurwa a ja myslalem ze amerykany maja problemy! co te dziewuszki w polsce wyprawiaja! za duzo kurwa ogladaja amerykanskich talk-shows :nervous: |
Napisalem w tytule 'something sarcastic' ale widze ze ludzie spoza Polski nie rozumieja o co biega. Ten tekst nie jest (chyba) prawdziwy, ale osmiesza glupie pytania wysylane do Bravo Girl (np "ostatnio na moim kolanie pojawilo sie jakies zgrubienie, czy to oznaka ciazy pozamacicznej?) i ogolnie styl tej gazetki. U was tez ona jest, prawda?
Poczytajcie sobie blogi na stronie Bravo Girl (znajdziecie w jakiejs polskiej wyszukiwarce, wp.pl albo onet.pl) to dopiero bedziecie ziac. Ubaw po pachy :D |
|
|
| vmc |
| quote: | Originally posted by Projekt4.o
Blue_Neon(nie wiem jak masz na imie oprocz tej xsywy) a tutaj masz cos podobnego.
Cześć wszystkim.
Mam na imię Aneta i mam 14 lat. Ostatnio miałam
urodziny. Wróciłam do domu po południu i okazało się że
nikogo nie było. Zrobiło mi się smutno - wszyscy zapomnieli o
moich urodzinach, zostałam sama. Poszłam do kuchni i aby się
pocieszyć wyjęłam z lodówki słoik miodu, zdjęłam majtki,
posmarowałam sobie łechtaczkę miodem i dałam do lizania mojemu psu (owczarek niemiecki). Było mi tak dobrze... Gdy dostawałam orgazmu,
nagle z sąsiedniego zamkniętego do tej pory pokoju wyskoczyli moi
rodzice, dziadkowie, wujek z ciocią, 4-letnia kuzynka i kilkoro
przyjaciół ze szkoły. Mieli wielki tort ze świeczkami i zaczęli śpiewać "sto lat". Okazało się, że chcieli mi zrobić niespodziankę i znudziło im się czekanie aż wejdę do pokoju. Gdy mnie zobaczyli zamurowało ich, a ja chciałam się zapaść pod ziemię.
Teraz muszę chodzić do psychologa. POMOCY! Jak im
wszystkim wytłumaczyć że nie robiłam nic złego i że to
normalne w moim wieku? |
NOT ANOTHER TEEN MOVIE
i ze jeszcze przyslali dziadkow i dzieciz sierocinca ? |
|
|
| RenderedDream |
| what the hell is this thread about? |
|
|
| vmc |
| quote: | Originally posted by RenderedDream
what the hell is this thread about? |
recently the convo is about women, we also comment some stories. |
|
|
| Endre |
stoneage thread....damn it people, make a polish section if you have to talk your ugly language :D j/k
|
|
|
| vmc |
| quote: | Originally posted by Endre
stoneage thread....damn it people, make a polish section if you have to talk your ugly language :D j/k
|
I'm afraid it's impossible... we're not numerous enough and the other thing is a lot of us are not polish-based |
|
|
|
|