return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

Pages: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 
Po Polsku Ktosz? (pg. 3)
View this Thread in Original format
infinity HiGH
quote:
Originally posted by bluE_Neon


hey man, u can never understand it if your always drunk lol :D

ja tez jestem polakiem, bylem jeden z pierwszych tutaj razem z Stereoprincess. TranceXtasy i jego kuzyni sa tez Polacy, wszyscy z toronto
no to ilu jest tu teraz? 14 czy wiecej?


Ja bylem pierwsym (i najlepszym) Polakiem tu :p Ale dopiero pare miesiecy po zapisaniu sie zaczolem brac udzial w dyskusjach ;) heheh
JakubPolska
To chyba bedzie trzeba zrobic jakis meeting kiedys jak jakis dobry dj przyjedzie do Toronto lub okolic, no oczywiscie dla ludzi 19+ :D sorki ale tutaj jest takie prafko w Kanadzie i wiekszosc shows to tylko maja 19+.
JakubPolska
Jest nas tutaj 19 to nie wiem jak ktos tutaj liczy :rolleyes: plus jeden Ruski (Some One):D
Czeste mycie skraca zycie, skora sie sciera i czlowiek umiera :D
Orbax
I tong hong i nong kong yong o u a long long nong e e dong tong o song pong e a kong e nong gong long i song hong bong e cong a u song e i cong a nong tong u nong dong e rong song tong a nong dong yong o u. tong hong a nong kong song!
verminator
jac cakam PIVO!!!!!!!!!! :D :D:crazy: :crazy: :crazy: :crazy:
BTG
bagagpooolo bee yippie dee babalouie..
infinity HiGH
quote:
Originally posted by Orbax
I tong hong i nong kong yong o u a long long nong e e dong tong o song pong e a kong e nong gong long i song hong bong e cong a u song e i cong a nong tong u nong dong e rong song tong a nong dong yong o u. tong hong a nong kong song!


yeah, ok...you're hilarious :rolleyes:
Cellarius
Jak dlugo mieszkacie poza Polska ?
bluE_Neon
quote:
Originally posted by Cellarius
Jak dlugo mieszkacie poza Polska ?


ja mieszkam poza Polska juz 6 lat

quote:
Originally posted by JakubPolska
To chyba bedzie trzeba zrobic jakis meeting kiedys jak jakis dobry dj przyjedzie do Toronto lub okolic, no oczywiscie dla ludzi 19+ :D sorki ale tutaj jest takie prafko w Kanadzie i wiekszosc shows to tylko maja 19+.



dobry pomysl, ty tez mieszkasz w toronto? trzeba bedzie sie spotkac :) ja i piotrek (infinity HIGH) juz razem cilujemy lol :D
JakubPolska
Ja mieszkam w Kanadzie 5 lat juz i musze powiedziec to "Ze za dlugo tutaj juz jestem".
Idzie ktos na ten WEMF czy jak to sie tam nazywa, jak tak to mozna by sie tam spotkac, juz bede miec 19 lat, :D
A tak apropo kto z jakiego miasta pochodzi z Polski no i gdzie teraz mieszkasz???
Mieszkalem w Krakowie, POLSKA a teraz Toronto, Kanada eh
Vodka Wyborowa - The Spirit of Poland:disbelief

infinity HiGH
quote:
Originally posted by bluE_Neon
dobry pomysl, ty tez mieszkasz w toronto? trzeba bedzie sie spotkac :) ja i piotrek (infinity HIGH) juz razem cilujemy lol :D


Owszem...jestesmy "kul" wiec cilujemy :cool: :cool: Hahah

Ja mieszkam poza Polska jusz 13 lat. Pochodze z Warszawy, i tam wiekszosc czasu spedzam w wakacje jezeli jestem w Polsce.

LEGIA!! LEGIA!!
Julie_Spyder
quote:
Originally posted by Cellarius
Jak dlugo mieszkacie poza Polska ?



14 lat jusz mieszkam w kanadzie.. ale presz.. parvie polowe roku.. liczacz jade to polski.. co jakis tam tego tam.. lat...
quote:
bagagpooolo bee yippie dee babalouie..

Yup i agree with you completly.. it takes me forever to read what these guys are saying...

:happy2: :tongue3
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 
Privacy Statement