|
Po Polsku Ktosz? (pg. 208)
|
View this Thread in Original format
| stren |
| quote: | Originally posted by arts.tag
lokomotywa to nie klub
to mielarka do miesa... |
:stongue: :haha: :stongue: :haha: :stongue: |
|
|
| Hanki |
| Heh jakoś ta nazwa także dziwnie znajomie dla mnie brzmi i również nie najlepiej się kojarzy... ;) |
|
|
| Japan_4 |
| loko to dla malych cpunow... wpieprzaja po 7 pigul, zakladaja biale rekawiczki + gwizdki of course, i rzucaja teksty w stylu 'jazdaaaa', albo 'pelna...'... wiadomo co pelne... nie wiem czy mam ochote sie tam pojawiac... |
|
|
| stren |
Kiedys to byl chyba spoko klub, bo radiostacja tam swoje urodziny robila...ale to bylo za czasow jak radiostacja byla spoko :(
ODDAJCIE NAM NASZE RADIO!!!!!!!!!!!!!!! |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by stren
Kiedys to byl chyba spoko klub, bo radiostacja tam swoje urodziny robila...ale to bylo za czasow jak radiostacja byla spoko :(
ODDAJCIE NAM NASZE RADIO!!!!!!!!!!!!!!! |
To sie dzieje jak klub zaczyna sciagac fajansiarskich DJow. Jak masz w klubie do wybory hard techno, dutch tech house albo minimal techno to nic dziwnego ze na impreze przyjda same nacpane oszolomy. Klub powinien byc zroznicowany. Nie wiem jak jest w tej lokomotywie ale z tego co mowicie to chyba nie ma tam zadnego prog, breaks ani prawidlowego house, wiec pewnie by mnie tam chuj strzelil. A co do anty-jazdy to popieram calkowicie a gwizdkowcy powinni zostac pradem traktowani za kazdym razem jak dmuchaja w gwizdek. |
|
|
| Japan_4 |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
co do anty-jazdy to popieram calkowicie a gwizdkowcy powinni zostac pradem traktowani za kazdym razem jak dmuchaja w gwizdek. |
nos im w sos...buahaha |
|
|
| stren |
Jedzie facet autostradą, widzi napis - "Siostry
> Szarytki - dom publiczny, zjazd za 3km". Zdziwil sie
> bardzo i postanowil
> zajrzec do tego domu publicznego. Za 3km byl zjazd z
> informacja "Siostry Szarytki - dom publiczny", wiec
> zjechal, jedzie
> droga przez las, w koncu widzi klasztor a przed nim
> parking. Zaparkowal, idzie do drzwi, na drzwiach napis
> "Siostry Szarytki
> - dom publiczny". Zapukal. Otwieraja sie drzwi, w
> drzwiach stoi zakonnica w habicie i z puszka zawieszona
> na szyi. Facet
> chcial sie odezwac, ale zakonnica mowi:
> - Nic nie mow, wiem po co tu jestes, zaprowadze cie
> gdzie trzeba, ale najpierw wrzuc do tej puszki 100zl.
> Facet wrzucil, zakonnica prowadzi go korytarzami,
> zaprowadzila go do drzwi i poszla sobie. Drzwi sie
> otwieraja, stoi w niej
> zakonnica bez nakrycia głowy i z puszka na szyi i mowi:
> - Zaprowadze cie dalej, ale najpierw wrzuc tu 100zl.
> Facet wrzucil, idą korytarzami, doszli do nastepnych
> drzwi. Drzwi sie otwieraja, stoi w nich zakonnica bez
wierzchniej czesci habitu i z puszka zawieszona na szyi i mowi:
> - Zaprowadze cie dalej, ale najpierw wrzuć tu 100zl.
> Facet wrzucil, ida korytarzami do nastepnych drzwi,
> drzwi sie otwieraja, stoi w nich zakonnica w samej
> bieliznie i z puszka
> zawieszona na szyi. Mowi:
> - Zaprowadze cie dalej, ale najpierw wrzuc tu 100zl.
> Facet wrzucil i ids dalej. W koncu zakonnica
> doprowadzila go do wielkich drzwi i mowi:
> - Dalej pojdziesz już sam, ale najpierw wrzuc do puszki
> jeszcze 100zl.
> Facet wrzucil, zakonnica sie ulotnila. Facet otwiera
> drzwi, patrzy, a tu parking i jego samochod, a na
> ogrodzeniu parkingu
> tabliczka z napisem: "Zostales wyruchany. Odejdz w pokoju." |
|
|
| arts.tag |
| quote: | Originally posted by Japan_4
loko to dla malych cpunow... wpieprzaja po 7 pigul, zakladaja biale rekawiczki + gwizdki of course, i rzucaja teksty w stylu 'jazdaaaa', albo 'pelna...'... wiadomo co pelne... nie wiem czy mam ochote sie tam pojawiac... |
7 to oni jedza zanim z domu wyjda...
tam sa "fachowcy" dla kt6rych liczba 15 jest standardem
oraz "wyczynowcy" z cyferka od 25 wzwyz... |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by arts.tag
7 to oni jedza zanim z domu wyjda...
tam sa "fachowcy" dla kt6rych liczba 15 jest standardem
oraz "wyczynowcy" z cyferka od 25 wzwyz... |
Jak ktos moze zjesc tyle pigul...? :eyespop: |
|
|
| StereoPrincess |
to nie sa te same piguly co sa tutaj w kanadzie.
tak samo jak w england, oni tez sa "fachowcy". |
|
|
| maxstradamus |
| Moze jakbym zjadl 15 pigul to tez bym biegal w bialych rekawiczkach, w masce i z gwizdkiem :haha: |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
Moze jakbym zjadl 15 pigul to tez bym biegal w bialych rekawiczkach, w masce i z gwizdkiem :haha: |
Raczej bys lezal i smierdzial trupem :D zeby cos takiego przezyc to trzeba byc takim terminatorem jak oni |
|
|
|
|