|
Po Polsku Ktosz? (pg. 255)
|
View this Thread in Original format
| Krogen |
| quote: | Originally posted by Hanki
Qrcze niedobrze z papiezem sie dzieje... :( |
Caly czas kurde wiadomosci ogladam i kurde nic nowego :( Moze akurat pozyje jeszcze pare lat? |
|
|
| marcooz |
| to już koniec :sadgreen: |
|
|
| Hanki |
| quote: | Originally posted by marcooz
to już koniec :sadgreen: |
Jeszcze nie ma oficjalnych potwierdzonych informacji... |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by Hanki
Jeszcze nie ma oficjalnych potwierdzonych informacji... |
starczy juz tego, nie piszcie juz o tym. Would you just let a man die ? |
|
|
| Krogen |
| No, he can still live 'till 100. |
|
|
| techno_freak |
| Papa nam umiera:( ... |
|
|
| Dj XtReMe |
| szkoda...i przykro mi...bardzo dobry czlowiek! |
|
|
| Spyder |
| quote: | Originally posted by stren
wow sweet, whereabouts in poland ? |
lodz |
|
|
| maxstradamus |
Ok niech mi to ktos wytlumaczy:
dlaczego wszyscy przezywaja jego smierc w taki sposob...oczywiscie nie jest to nic wesolego ale przeciez papiez to tylko czlowiek! Najbardziej naturalna rzecza na tej ziemi jest wlasnie smierc.
Juz mam dosyc przezucania kanalow tylko po to zeby sluchac o tym naokraglo i ogladac jak ludzie to oplakuja (drugie 9/11).
Jezeli naprawde macie szacunek dla tego czlowieka to cieszcie sie tym co dokonal w zyciu.
Wielka niespodzianka, przeciez to bylo jasne ze niedlugo umrze. Umieral powoli conajmniej od roku a jawnie od kilku miesiecy. Nagle wielka zaloba :rolleyes: Po co ma jeszcze zyc nastepny rok? Nagle sie jego zdrowie nie poprawi, bedzie sie dalej meczyl...Dajcie czlowiekowi umrzec, jego czas najwidoczniej nadszedl i wspominajcie rzeczy ktore tak naprawde nasi rodzice moga tylko docenic bo my bylismy za mlodzi. |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by Spyder
Lece do Angli!!!!
ya too excited dont mind me...
i i i bende w polsce 6 - 8 June...:D |
Hehe my z piotrkiem (infinity_high) tez lecimy :D
My do londynu a ty? |
|
|
| techno_freak |
| ja tez do londynu w maju lece na tydzien i pozniej do polski :D |
|
|
| DNA_pl |
| Witam, dawno mnie tutaj nie bylo. Jestem kolejnym Polakiem odwiedzajacym forum tranceaddict :) |
|
|
|
|