|
Po Polsku Ktosz? (pg. 135)
|
View this Thread in Original format
| juice7 |
| quote: | Originally posted by anuneventrade
Dwa osobe pocebujeme!!!!
1) Active users. You need 15 (minimum) active users to have a forum created for that region.
2) They all need to come from the same country. Regional forums are created for users from a particular country/region, not because they all speak the same language. We've often had requests for a forun based on x amount of people all speaking the same language, but living in 10 different countries. This is not what regional forums are about. They are about discussing local events, meet ups, whats going on generally in ur region/country. This doesnt work if you all come from different countries.
3) Moderators. Moderators have the fun task of keeping the forum functioning, with sticky threads (like this one), behaviour moderating and all that. If you have a new forum, you will more than likely make a moderator. Please wait until your forum is flurishing with active threads and active posters before trying to decide on a moderator. In the past some members have tried to elect a mod before the forum is even made. To elect a mod, once the forum is up and running please make a thread, and all people who wish to be a mod nominates themselves. Once all the nominations have been registered, make a poll listing them all and leave it upto your forum gathering to decide a new mod. If none of the current mods have a dislike to that member, or can prove he/she would be an unwise candidate for the forum, they shall be granted modship.
ci ktos mieska w polsce moze pare miesece w roku? Bo mozna poweidzic ze mame 15 osobe jak mame dwie osobe kturo poweidza ze mieskaja i w ameryce i polsce.... :conf: ci nie? HEJ!!! moze ktos zrobi jesce jeden TA nick... i w tedy bendzieme mieli 15 osobe.... :happy2: |
sara, jak to cos pomoze to mnie przezuc z (PL) na (CAN), bo z tego co widze to potrzebujemy 15 osob, ktore nie mieszkaja w polsce :D w sumie to i tak narazie tam nie mieszkam :stongue: |
|
|
| Projekt4.o |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
kurna, wlasnie slucham Sandera Essential Mix z WMC2004. Ale bedzie impra w sierpniu :D |
Piotrek jedziesz do Polski tzn czy bedziesz w Polsce juz na tej imprezie, bo ostatnio ludzie cos piperzyli ze beda itd na Creamfields a za h*ja napewno nikogo z TA nie bylo.
Sander niech lepiej nie gra kiszki bo innaczej to mu kolega z dupska nogi powyrywa :D, Maas bardzo slabo gral w zeszlym roku |
|
|
| infinity HiGH |
Stary...nawet proboj poruwnac Timo Maas do Sandera.
I napewno bede na tej imprezie. Jak ktos mi zacznie w tym roku pierdolic ze nie ma kasy (bo tylko przez to nie pojechalem na Creamfields) to pozabijam.
Zgraj sobie Pete Tong & Sander K Essential Mix 03-07-2004. Druga godzina setu gra Sander...jak komus to sie nie podoba to....kurwa nie wiem, niech sprawdzi czy mu serce bije :p |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by juice7
sara, jak to cos pomoze to mnie przezuc z (PL) na (CAN), bo z tego co widze to potrzebujemy 15 osob, ktore nie mieszkaja w polsce :D w sumie to i tak narazie tam nie mieszkam :stongue: |
To wlasnie chyba chodzi o to zeby 15 osob bylo z polski wlasnie. Jednej rzeczy nie rozumiem...czy po tym jak juz bedziemy mieli wystarczajaco osob to mamy czekac 3 miesiace na zrobienie tego forum?? |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
Zgraj sobie Pete Tong & Sander K Essential Mix 03-07-2004. Druga godzina setu gra Sander...jak komus to sie nie podoba to....kurwa nie wiem, niech sprawdzi czy mu serce bije :p |
Oj bije i to mocno...ten set jest zajebisty!! |
|
|
| Projekt4.o |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
Stary...nawet proboj poruwnac Timo Maas do Sandera.
I napewno bede na tej imprezie. Jak ktos mi zacznie w tym roku pierdolic ze nie ma kasy (bo tylko przez to nie pojechalem na Creamfields) to pozabijam.
Zgraj sobie Pete Tong & Sander K Essential Mix 03-07-2004. Druga godzina setu gra Sander...jak komus to sie nie podoba to....kurwa nie wiem, niech sprawdzi czy mu serce bije :p |
Maas nie jest zly tylko jakos z tego co wiem to slabo bardzo zagral na Creamfields, trema chyba :D, bo jak by za dobrze zagral to by musial bis robic. Sander jakos wogole nie moj styl muzyki, jestem ciekaw co Gielen oraz Tracid pokaza, ten drugi niech lepiej zagra niz to co rok temu bylo. Mogli do tego wszystkiego chociaz dodac Dumonde :eyes:
Szkoda ze nie bedzie polskiego hip hopu :stongue: |
|
|
| marcooz |
| quote: | Originally posted by Projekt4.o
Szkoda ze nie bedzie polskiego hip hopu :stongue: |
miałeś na myśli hiphopolo? :toothless |
|
|
| maxstradamus |
| o wlasnie, apropos hiphopu. Moze mi ktos cos poleci bo dawno nie slyszalem nic dobrego. Nie jestem za bardzo zorientowany w tej scenie ale pamietam ze swojego czasu krecily mnie ekipy takie jak PFK, OSTR, Pono Hold, Lona a nawt Peja. Znacie cos w tym stylu? Tylko prosze bez zadnego dolujacego hip hopu o tym jak jest zle i zadnego Tede pliiiz :D Cos inteligentnego moze... |
|
|
| DJ Dominic |
hej chlopaki
wiecie cos na temat line up jaki bedzie na polskim nature one ??
cos slyszalem ze tiesto moze byc , b&j. a tak wogole to fajnie by bylo na tej imprezce zobaczyc kogos z anjunabeats. |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by DJ Dominic
hej chlopaki
wiecie cos na temat line up jaki bedzie na polskim nature one ??
cos slyszalem ze tiesto moze byc , b&j. a tak wogole to fajnie by bylo na tej imprezce zobaczyc kogos z anjunabeats. |
Sander K i Hernan Cattaneo beda :) |
|
|
| Gr@ll |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
o wlasnie, apropos hiphopu. Moze mi ktos cos poleci bo dawno nie slyszalem nic dobrego. Nie jestem za bardzo zorientowany w tej scenie ale pamietam ze swojego czasu krecily mnie ekipy takie jak PFK, OSTR, Pono Hold, Lona a nawt Peja. Znacie cos w tym stylu? Tylko prosze bez zadnego dolujacego hip hopu o tym jak jest zle i zadnego Tede pliiiz :D Cos inteligentnego moze... |
Prosze powiedz mi że to jest żart, ża słuchasz HH i to w dodatku polskie HH:whip: :whip:
Jak ty tej muzyki możesz słuchać |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by Gr@ll
Prosze powiedz mi że to jest żart, ża słuchasz HH i to w dodatku polskie HH:whip: :whip:
Jak ty tej muzyki możesz słuchać |
hehehe tak jak powiedzialem wczesniej...nie slucham wszystkiego a poza tym ja sie z polskim hh spotykam bardzo zadko z powodu tego ze nie mieszkam w polsce. Jakbym mieszkal w polsce i musial sie z tym spotykac na codzien to pewnie bym zygal nim.
A jesli ktos mi powie ze nigdy mu sie zadnen hiphopowy kawalek nie podobal to go obsikam cieplym moczem :P |
|
|
|
|