return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 [135] 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 
Po Polsku Ktosz? (pg. 135)
View this Thread in Original format
juice7
quote:
Originally posted by anuneventrade
Dwa osobe pocebujeme!!!!

1) Active users. You need 15 (minimum) active users to have a forum created for that region.

2) They all need to come from the same country. Regional forums are created for users from a particular country/region, not because they all speak the same language. We've often had requests for a forun based on x amount of people all speaking the same language, but living in 10 different countries. This is not what regional forums are about. They are about discussing local events, meet ups, whats going on generally in ur region/country. This doesnt work if you all come from different countries.

3) Moderators. Moderators have the fun task of keeping the forum functioning, with sticky threads (like this one), behaviour moderating and all that. If you have a new forum, you will more than likely make a moderator. Please wait until your forum is flurishing with active threads and active posters before trying to decide on a moderator. In the past some members have tried to elect a mod before the forum is even made. To elect a mod, once the forum is up and running please make a thread, and all people who wish to be a mod nominates themselves. Once all the nominations have been registered, make a poll listing them all and leave it upto your forum gathering to decide a new mod. If none of the current mods have a dislike to that member, or can prove he/she would be an unwise candidate for the forum, they shall be granted modship.

ci ktos mieska w polsce moze pare miesece w roku? Bo mozna poweidzic ze mame 15 osobe jak mame dwie osobe kturo poweidza ze mieskaja i w ameryce i polsce.... :conf: ci nie? HEJ!!! moze ktos zrobi jesce jeden TA nick... i w tedy bendzieme mieli 15 osobe.... :happy2:


sara, jak to cos pomoze to mnie przezuc z (PL) na (CAN), bo z tego co widze to potrzebujemy 15 osob, ktore nie mieszkaja w polsce :D w sumie to i tak narazie tam nie mieszkam :stongue:
Projekt4.o
quote:
Originally posted by infinity HiGH
kurna, wlasnie slucham Sandera Essential Mix z WMC2004. Ale bedzie impra w sierpniu :D


Piotrek jedziesz do Polski tzn czy bedziesz w Polsce juz na tej imprezie, bo ostatnio ludzie cos piperzyli ze beda itd na Creamfields a za h*ja napewno nikogo z TA nie bylo.
Sander niech lepiej nie gra kiszki bo innaczej to mu kolega z dupska nogi powyrywa :D, Maas bardzo slabo gral w zeszlym roku
infinity HiGH
Stary...nawet proboj poruwnac Timo Maas do Sandera.

I napewno bede na tej imprezie. Jak ktos mi zacznie w tym roku pierdolic ze nie ma kasy (bo tylko przez to nie pojechalem na Creamfields) to pozabijam.

Zgraj sobie Pete Tong & Sander K Essential Mix 03-07-2004. Druga godzina setu gra Sander...jak komus to sie nie podoba to....kurwa nie wiem, niech sprawdzi czy mu serce bije :p
maxstradamus
quote:
Originally posted by juice7
sara, jak to cos pomoze to mnie przezuc z (PL) na (CAN), bo z tego co widze to potrzebujemy 15 osob, ktore nie mieszkaja w polsce :D w sumie to i tak narazie tam nie mieszkam :stongue:


To wlasnie chyba chodzi o to zeby 15 osob bylo z polski wlasnie. Jednej rzeczy nie rozumiem...czy po tym jak juz bedziemy mieli wystarczajaco osob to mamy czekac 3 miesiace na zrobienie tego forum??
maxstradamus
quote:
Originally posted by infinity HiGH
Zgraj sobie Pete Tong & Sander K Essential Mix 03-07-2004. Druga godzina setu gra Sander...jak komus to sie nie podoba to....kurwa nie wiem, niech sprawdzi czy mu serce bije :p


Oj bije i to mocno...ten set jest zajebisty!!
Projekt4.o
quote:
Originally posted by infinity HiGH
Stary...nawet proboj poruwnac Timo Maas do Sandera.

I napewno bede na tej imprezie. Jak ktos mi zacznie w tym roku pierdolic ze nie ma kasy (bo tylko przez to nie pojechalem na Creamfields) to pozabijam.

Zgraj sobie Pete Tong & Sander K Essential Mix 03-07-2004. Druga godzina setu gra Sander...jak komus to sie nie podoba to....kurwa nie wiem, niech sprawdzi czy mu serce bije :p


Maas nie jest zly tylko jakos z tego co wiem to slabo bardzo zagral na Creamfields, trema chyba :D, bo jak by za dobrze zagral to by musial bis robic. Sander jakos wogole nie moj styl muzyki, jestem ciekaw co Gielen oraz Tracid pokaza, ten drugi niech lepiej zagra niz to co rok temu bylo. Mogli do tego wszystkiego chociaz dodac Dumonde :eyes:

Szkoda ze nie bedzie polskiego hip hopu :stongue:
marcooz
quote:
Originally posted by Projekt4.o
Szkoda ze nie bedzie polskiego hip hopu :stongue:


miałeś na myśli hiphopolo? :toothless
maxstradamus
o wlasnie, apropos hiphopu. Moze mi ktos cos poleci bo dawno nie slyszalem nic dobrego. Nie jestem za bardzo zorientowany w tej scenie ale pamietam ze swojego czasu krecily mnie ekipy takie jak PFK, OSTR, Pono Hold, Lona a nawt Peja. Znacie cos w tym stylu? Tylko prosze bez zadnego dolujacego hip hopu o tym jak jest zle i zadnego Tede pliiiz :D Cos inteligentnego moze...
DJ Dominic
hej chlopaki
wiecie cos na temat line up jaki bedzie na polskim nature one ??
cos slyszalem ze tiesto moze byc , b&j. a tak wogole to fajnie by bylo na tej imprezce zobaczyc kogos z anjunabeats.
infinity HiGH
quote:
Originally posted by DJ Dominic
hej chlopaki
wiecie cos na temat line up jaki bedzie na polskim nature one ??
cos slyszalem ze tiesto moze byc , b&j. a tak wogole to fajnie by bylo na tej imprezce zobaczyc kogos z anjunabeats.


Sander K i Hernan Cattaneo beda :)

Gr@ll
quote:
Originally posted by maxstradamus
o wlasnie, apropos hiphopu. Moze mi ktos cos poleci bo dawno nie slyszalem nic dobrego. Nie jestem za bardzo zorientowany w tej scenie ale pamietam ze swojego czasu krecily mnie ekipy takie jak PFK, OSTR, Pono Hold, Lona a nawt Peja. Znacie cos w tym stylu? Tylko prosze bez zadnego dolujacego hip hopu o tym jak jest zle i zadnego Tede pliiiz :D Cos inteligentnego moze...


Prosze powiedz mi że to jest żart, ża słuchasz HH i to w dodatku polskie HH:whip: :whip:
Jak ty tej muzyki możesz słuchać
maxstradamus
quote:
Originally posted by Gr@ll
Prosze powiedz mi że to jest żart, ża słuchasz HH i to w dodatku polskie HH:whip: :whip:
Jak ty tej muzyki możesz słuchać


hehehe tak jak powiedzialem wczesniej...nie slucham wszystkiego a poza tym ja sie z polskim hh spotykam bardzo zadko z powodu tego ze nie mieszkam w polsce. Jakbym mieszkal w polsce i musial sie z tym spotykac na codzien to pewnie bym zygal nim.

A jesli ktos mi powie ze nigdy mu sie zadnen hiphopowy kawalek nie podobal to go obsikam cieplym moczem :P
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 [135] 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 
Privacy Statement