|
Po Polsku Ktosz? (pg. 300)
|
View this Thread in Original format
| Outsider |
o kurwa, ja tez
:wtf: |
|
|
| Dj XtReMe |
| quote: | Originally posted by Outsider
o kurwa, ja tez
:wtf: |
ha ha dobrze ze sie sam nauczylem pisac i trzytac po polsku bo bym tez nie rozumial |
|
|
| Outsider |
| nie no, spoko, ja mieszkam w polsce, to byl tylko joke ;) |
|
|
| Demoted |
| Whoa you all went with my idea :wtf: |
|
|
| phobosCGS |
It's pretty funny. I can read polish perfectly (I was born in Krakow-myslenice) but I cant type it for .
Yay! I'm coming down to krackow in July. |
|
|
| Dj XtReMe |
| ja z gliwic...gdzies tak 1 godzine z krakow. :happy2: |
|
|
| Polmaf |
| czesc ludzie, im polish, can speak and read it, cant really write it, takes too long. :) Nice to know theres lots of polish people. |
|
|
| maxstradamus |
brawo
wreszcie polskie forum |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
brawo
wreszcie polskie forum |
nastepny sie obudzil... |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by Outsider
nastepny sie obudzil... |
heh i to na dodatek w doslownym tego slowa znaczeniu :p
czas na sniadanie |
|
|
| Outsider |
| haha, gdzie wczoraj chlales pijaku?? |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by Outsider
haha, gdzie wczoraj chlales pijaku?? |
chcialbym...ciezko pracowalem ;)
apropos, dobrze, ze mi przypomniales...czas wyskoczyc do beer store :cool: |
|
|
|
|