|
Po Polsku Ktosz? (pg. 144)
|
View this Thread in Original format
| Digital Rain |
| quote: | Originally posted by kamil
Ja lubie ser. Najlepszy jest podany przez Tiesto. |
LOL!!! |
|
|
| Digital Rain |
| quote: | Originally posted by Remiks
? ^ |
lol = laughing out loud = glosno sie smieje |
|
|
| Remiks |
| nie widze nic smiesznego |
|
|
| Digital Rain |
| quote: | Originally posted by Remiks
nie widze nic smiesznego |
Ser (cheese) - nie wiem czemu ale zawsze to mi sie wydawalo smieszne ze ludzie prównuja muzyke do sera.
A z serów to najbardziej lubie Morski, Swiss i Golde ;) |
|
|
| Remiks |
| ja lubie Polski ser bo nie jest mocny, i string cheese ^_^ |
|
|
| Remiks |
| chleb + szynka + ser + pomidory + ogorki + pieprz + sol :whip: |
|
|
| Projekt4.o |
MISTRZ, MISTRZ, MISTRZ, NASZ T.S.
Wisla Krakow TO JEST POTEGA :D |
|
|
| Remiks |
to twoja druzyna czy co? ^
WALBRZYCH STARY ZDROJ TO POTEGA!!!!! :stongue: |
|
|
| Projekt4.o |
| nie moja, nie jestem jej wlascielem, ale jej kibicuje od malego :D |
|
|
| Remiks |
| Polska druzyna ale amerykanska nazwa? Do czego ten swiat dochodzi.... |
|
|
| anuneventrade |
| quote: | Originally posted by Remiks
Polska druzyna ale amerykanska nazwa? Do czego ten swiat dochodzi.... |
:stongue:
Och! Jak ja nie nawidze Florydy! Kazde wiecor biegam pare myl... ale ostatnio, jest po prostu TAK GORACO, ze nie moge biegac po nad 2 myle! :mad: Nie moge do cziekac do swojego przeprowadzke. :D
Po rozmawiam z Swamperem kturegos dzien w tym tygodniu, i po zawatwiam nasiego polski forum ;) To znacie... sprobuje. Ale jus mamy ten thread w suggestions... to jus nie jest tak cziesko.
Znam Swamper... jest troche leniwe... :p plus, to nie jest tak latwo jak mislimi... Jest duzo robota ze bi dodac subforum.
a na ten temat, zacinalismi rozmawiac na tematu kto bedzie nasiego mod? :conf: Ja misle... vmc! ;) |
|
|
|
|