|
Po Polsku Ktosz? (pg. 165)
|
View this Thread in Original format
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by Skopro
ja tez nie...Buffalo sabres to jest muj team..bo jestem z Buffalo..:) |
Buffalo lubie; spoko klub. Zawsze sa fajne mecze miedzy Toronto i Buffalo. Szczegolnie ten co wygralismy 6-5 w O/T (czy moze 5-4?) |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by Skopro
nie lubie NFL...hockey to dla mnie...:toothless |
Oh yeah, hockey!!!. Ja nie nawidze Tampa Gay ;p |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by stren
Oh yeah, hockey!!!. Ja nie nawidze Tampa Gay ;p |
Hehe widze, ze kolega tez zajarany trailer park boys...:toothless
good stuff |
|
|
| marcooz |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
Hehe widze, ze kolega tez zajarany trailer park boys...:toothless
good stuff |
taaaa dobry staf :toothless
:rolleyes: |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by marcooz
taaaa dobry staf :toothless
:rolleyes: |
wow to ktoś w polsce też to zna? Ja zostalem "zarazony" TPB przez infinity high |
|
|
| Oktan |
| Nie chce nic mowic ale przypal robicie...wszystko |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by Oktan
Nie chce nic mowic ale przypal robicie...wszystko |
To nic nie mow...:rolleyes: |
|
|
| StereoPrincess |
| quote: | Originally posted by Oktan
Nie chce nic mowic ale przypal robicie...wszystko |
dlaczego tak myslisz? |
|
|
| Hanki |
| Ooo w końcu nasz temacik się odnalazł...:D |
|
|
| Projekt4.o |

DJ’s
1. Westbam - Berlin
2. Takkyu Ishino - Tokyo
3. Marusha - Berlin
4. Dr. Motte - Berlin
5. Chris Liebing - Frankfurt
6. Angelo Mike - Warszawa
7. Marco Bailey - Brussels
8. Tomcraft - Munich
9. Moguai - R-hausen
10. Hardy Hard - Berlin
11. Marco Remus - Berlin
12. Tim Taylor - London
13. Michael Burian - Prague
14. Jan Driver - Berlin
15. Chris Sadler - Prague
16. Diana D Rouz - Warszawa
17. Poziom - X - Warszawa
18. Carla Roca - Poznań
19. Marika - Wrocław
20. Levy - Warszawa
21. Grooveliker - Głogów
22. Dervish - Warszawa
23. Boombell - Lublin
24. Martin Polanski - Szczecin
25. DJ. Martinez - Myślenice
Live:
1. Members of Mayday - Universe
2. Lexy & K-Paul - Berlin
3. The Advent - London
4. Sonic Trip - Łódź
5. Reinhard Voigt - Cologne |
|
|
| marcooz |
| nie wiem co ciekawego jest na maydayu... nie lepiej pomyśleć o występie Marco V, Benjamin Bates'a, A&B, G&B, Hernana Cattaneo i wielu innych znanych dj... :rolleyes: |
|
|
| Hanki |
| No więc właśnie...Mayday a zwłaszcza PL to moim zdaniem niezbyt ciekawa i warta uwagi impreza...Osobiście to wolę się przejechać do Poznania w listopadzie, by zobaczyć Above & Beyond, Fijnemana czy Motorcycle niż uderzać do Katowic na byle co...;) |
|
|
|
|