|
Po Polsku Ktosz? (pg. 51)
|
View this Thread in Original format
| anuneventrade |
| *sigh* Myszle ci mam jusz nie postowac na TA. Robje wiecej probleme nisz cosz inego. :( Ale bym tesknila za moja polski alliance... :( |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by anuneventrade
*sigh* Myszle ci mam jusz nie postowac na TA. Robje wiecej probleme nisz cosz inego. :( Ale bym tesknila za moja polski alliance... :( |
co ty gadasz??? gdzie? daj spokoj i wywal to z glowy i dalej masz postowac :) |
|
|
| anuneventrade |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
co ty gadasz??? gdzie? daj spokoj i wywal to z glowy i dalej masz postowac :) |
hehehehe :haha: Dobze ze ktos mi lubi!!!! hahahah Jak tam zycie? :) |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by anuneventrade
hehehehe :haha: Dobze ze ktos mi lubi!!!! hahahah Jak tam zycie? :) |
calkiem dobrze...zimno troche, ale to nic dziwnego. W koncu to Kanada!
a co tam u ciebie? co ze zdjeciami? :p |
|
|
| anuneventrade |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
calkiem dobrze...zimno troche tutaj, ale to nic dziwnego. W koncu to Kanada!
a co tam u ciebie? co ze zdjeciami? :p |
Moje zdjeci sa w florydy forum, pod intro's strony, i jest na stona 9 jake masz setup na 40 posts na strony, i strona 23 jak masz na default. ;)
Nic wielkego u mnie, ale moze bede w kanady nastempnem mjeszacu!!!! :) |
|
|
| vmc |
| quote: | Originally posted by anuneventrade
Moje zdjeci sa w florydy forum, pod intro's strony, i jest na stona 9 jake masz setup na 40 posts na strony, i strona 23 jak masz na default. ;) |
myśle że byłoby o wiele lepiej jakbyś je tutaj zapostowała
;) :happy2: |
|
|
| vmc |
| quote: | Originally posted by anuneventrade
no dobze, daj mi minute... |
okeydokey |
|
|
| anuneventrade |
| sa ogure troche... muszisz pracowac hoczasz troszke!!!! |
|
|
|
|