return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 [169] 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 
Po Polsku Ktosz? (pg. 169)
View this Thread in Original format
stren
quote:
Originally posted by Projekt4.o
John Digweed w Polsce ma byc, 10 Listopada w Wawie :D

:eyes: :eyes: :eyespop: :eyes: :eyes: :)

Tu jest napisane gdzie
Projekt4.o
no nie wiem nie chce mi sie czytac, tylko wiem ze w jakims Bumar Wrynskim, nie wiem gdzie to jest albo co, bo na klub to jakos nie wyglada, no ale moze sie myle.

jestem cieakaw czy na NYE ktos ciekawy sie zjawi w Polsce :conf:
Digital Rain
quote:
Originally posted by Projekt4.o
no nie wiem nie chce mi sie czytac, tylko wiem ze w jakims Bumar Wrynskim, nie wiem gdzie to jest albo co, bo na klub to jakos nie wyglada, no ale moze sie myle.

jestem cieakaw czy na NYE ktos ciekawy sie zjawi w Polsce :conf:


LOL, Bumar Wryński to kiedys byla fabryka koparek, teraz sie przezuculi na robienie imprez?
maxstradamus
quote:
Originally posted by Digital Rain
LOL, Bumar Wry�ski to kiedys byla fabryka koparek, teraz sie przezuculi na robienie imprez?


John Digweed w opuszczonej fabryce???????:eyes:
Ok gdzie mozna znalezc tanie bilety do polandu?
stren
quote:
Originally posted by maxstradamus
John Digweed w opuszczonej fabryce???????:eyes:
Ok gdzie mozna znalezc tanie bilety do polandu?


Może być nieŸle industrialny klimat :toocool:

Zabieraj infinity_high i wpadajcie do nas:tongue2
maxstradamus
quote:
Originally posted by stren
Może być nieŸle industrialny klimat :toocool:

Zabieraj infinity_high i wpadajcie do nas:tongue2


haha wlasnie wczoraj o tym gadalismy...;)
chcialbym zeby to bylo takie proste :confused:
Maciej
Hej Ludzie,


Wyjezdzam na zime do Niemec (Regensburg kolo Monachium) na workterm. Chyba wpadne do Wroclawia pare razy...Znacie jakies fajne kluby w ktorych mozna posluchac zajebistych beatow?
Projekt4.o
quote:
Originally posted by Digital Rain
LOL, Bumar Wryński to kiedys byla fabryka koparek, teraz sie przezuculi na robienie imprez?


nie jestem z Wawy to nie wiem dokladnie co i jak, ale tak slyszalem a wiec nie wiem, moze bedzie nagroda nowituka koparka :D
Digital Rain
quote:
Originally posted by Projekt4.o
nie jestem z Wawy to nie wiem dokladnie co i jak, ale tak slyszalem a wiec nie wiem, moze bedzie nagroda nowituka koparka :D


Wcale nie sa tanie, opchniemy ja i kase dzielimy na pol ;)
anuneventrade
quote:
Originally posted by Projekt4.o

wiem ze duze, ale narazie sie ucze, pozniej bedzie troche wiecej projektow, a wiec nie narzekac bo jak narazie nikt nic nie robi do podpisow


Pamientacie to? :D Prawie rok temu sie zacinalo nasego malego PLTA. :toothless

Przecytalam nase stare postowanie... mielismi taka fina groupe. :sadgreen:

marcooz
quote:
Originally posted by anuneventrade
Pamientacie to? :D Prawie rok temu sie zacinalo nasego malego PLTA. :toothless

Przecytalam nase stare postowanie... mielismi taka fina groupe. :sadgreen:


zawsze można powrócic do tych czasów :rolleyes:
:cool:
bluE_Neon
W Polsce bedzie Diggers w opuszczonej fabryce. Ja nawet nie chce myszlec o tym, co tam sie bedzie dzialo :eyes: Kanada jest naprawde chujowa!
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 [169] 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 
Privacy Statement