|
Po Polsku Ktosz? (pg. 169)
|
View this Thread in Original format
| stren |
| quote: | Originally posted by Projekt4.o
John Digweed w Polsce ma byc, 10 Listopada w Wawie :D |
:eyes: :eyes: :eyespop: :eyes: :eyes: :)
Tu jest napisane gdzie |
|
|
| Projekt4.o |
no nie wiem nie chce mi sie czytac, tylko wiem ze w jakims Bumar Wrynskim, nie wiem gdzie to jest albo co, bo na klub to jakos nie wyglada, no ale moze sie myle.
jestem cieakaw czy na NYE ktos ciekawy sie zjawi w Polsce :conf: |
|
|
| Digital Rain |
| quote: | Originally posted by Projekt4.o
no nie wiem nie chce mi sie czytac, tylko wiem ze w jakims Bumar Wrynskim, nie wiem gdzie to jest albo co, bo na klub to jakos nie wyglada, no ale moze sie myle.
jestem cieakaw czy na NYE ktos ciekawy sie zjawi w Polsce :conf: |
LOL, Bumar Wryński to kiedys byla fabryka koparek, teraz sie przezuculi na robienie imprez? |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by Digital Rain
LOL, Bumar Wry�ski to kiedys byla fabryka koparek, teraz sie przezuculi na robienie imprez? |
John Digweed w opuszczonej fabryce???????:eyes:
Ok gdzie mozna znalezc tanie bilety do polandu? |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
John Digweed w opuszczonej fabryce???????:eyes:
Ok gdzie mozna znalezc tanie bilety do polandu? |
Może być niele industrialny klimat :toocool:
Zabieraj infinity_high i wpadajcie do nas:tongue2 |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by stren
Może być niele industrialny klimat :toocool:
Zabieraj infinity_high i wpadajcie do nas:tongue2 |
haha wlasnie wczoraj o tym gadalismy...;)
chcialbym zeby to bylo takie proste :confused: |
|
|
| Maciej |
Hej Ludzie,
Wyjezdzam na zime do Niemec (Regensburg kolo Monachium) na workterm. Chyba wpadne do Wroclawia pare razy...Znacie jakies fajne kluby w ktorych mozna posluchac zajebistych beatow? |
|
|
| Projekt4.o |
| quote: | Originally posted by Digital Rain
LOL, Bumar Wryński to kiedys byla fabryka koparek, teraz sie przezuculi na robienie imprez? |
nie jestem z Wawy to nie wiem dokladnie co i jak, ale tak slyszalem a wiec nie wiem, moze bedzie nagroda nowituka koparka :D |
|
|
| Digital Rain |
| quote: | Originally posted by Projekt4.o
nie jestem z Wawy to nie wiem dokladnie co i jak, ale tak slyszalem a wiec nie wiem, moze bedzie nagroda nowituka koparka :D |
Wcale nie sa tanie, opchniemy ja i kase dzielimy na pol ;) |
|
|
| anuneventrade |
| quote: | Originally posted by Projekt4.o

wiem ze duze, ale narazie sie ucze, pozniej bedzie troche wiecej projektow, a wiec nie narzekac bo jak narazie nikt nic nie robi do podpisow |
Pamientacie to? :D Prawie rok temu sie zacinalo nasego malego PLTA. :toothless
Przecytalam nase stare postowanie... mielismi taka fina groupe. :sadgreen: |
|
|
| marcooz |
| quote: | Originally posted by anuneventrade
Pamientacie to? :D Prawie rok temu sie zacinalo nasego malego PLTA. :toothless
Przecytalam nase stare postowanie... mielismi taka fina groupe. :sadgreen: |
zawsze można powrócic do tych czasów :rolleyes:
:cool: |
|
|
| bluE_Neon |
| W Polsce bedzie Diggers w opuszczonej fabryce. Ja nawet nie chce myszlec o tym, co tam sie bedzie dzialo :eyes: Kanada jest naprawde chujowa! |
|
|
|
|