|
Po Polsku Ktosz? (pg. 70)
|
View this Thread in Original format
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by anuneventrade
Muszi bic jakis tota gathering ze bym mogla was zobacic! :D |
26-tego zbieramy sie w jakims barze zeby obgadac wycieczke do europy...ale nie wiem czy ci sie uda :( |
|
|
| anuneventrade |
*bump*
Co sie stalo do naszej polace?! Hiba w roku 2007 bede mieskac na stalo w Polsce :)
Jak tam zycie! :D |
|
|
| vmc |
| quote: | Originally posted by anuneventrade
Jezeli wy nie mozecie przeczytac to pocalujcie moja dupe |
nio ja moge heheehehehee :haha:
super avatar ;) :D |
|
|
| anuneventrade |
| quote: | Originally posted by vmc
nio ja moge heheehehehee :haha:
super avatar ;) :D |
Dzienki ;)
Jak mozesz to nie muszis pocalowac ;) |
|
|
| anuneventrade |
| *bump* Muszi zostac na piewrsa strone! |
|
|
| vmc |
| to o czym dzis piszemy ? |
|
|
| anuneventrade |
| quote: | Originally posted by vmc
to o czym dzis piszemy ? |
Ferry's set na Global ktury akurat jest broadcasted w tej fili! :D
Jak bilo twoj nowy rok? Ja pracowalam. :( |
|
|
| vmc |
| ja sie bawilem :D mielismy impreze w jakies 12-15 osob, sami studenci... super bylo, popilismy, potaczylismy, ogolnie zajebieste towarzystwo :D |
|
|
| anuneventrade |
| quote: | Originally posted by vmc
ja sie bawilem :D mielismy impreze w jakies 12-15 osob, sami studenci... super bylo, popilismy, potaczylismy, ogolnie zajebieste towarzystwo :D |
Zazdrostna jestem! :sadgreen:
Nawet nie moge zobacic Ferry dzis bo bede w prace. :( |
|
|
| vmc |
jestes w pracy ?
Ja sobie ten set Ferrego pewnie sciagne pozniej... lubie jego styl. A w ogole to u mnie juz noc sie zaczela, prawie 23 na liczniku.. i do tego powinienem sie uczyc a tego nie robie :eyes: |
|
|
| anuneventrade |
| quote: | Originally posted by vmc
jestes w pracy ?
Ja sobie ten set Ferrego pewnie sciagne pozniej... lubie jego styl. A w ogole to u mnie juz noc sie zaczela, prawie 23 na liczniku.. i do tego powinienem sie uczyc a tego nie robie :eyes: |
Nie, bede w prace... zacinam dzis o w pol do dzieszatej (w noce) :(.
Na pewno bede slochac Ferrego jak wroce, na internetcie. :) Bede hochasz slochac nawet jak tam w miami nie moge bic! :D |
|
|
| vmc |
| ja sobie dzis nie poslucham bo za jakas godzine ide w kime, trzeba sie wyspac poki mam wolne bo od poniedzialku musze znow na uniwerek... no i mam egzamin w przyszlym tygodniu :confused: |
|
|
|
|