|
Po Polsku Ktosz? (pg. 287)
|
View this Thread in Original format
| Kooshtie |
| kaczynski...skurwiel :/ |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by Kooshtie
kaczynski...skurwiel :/ |
spieprzaj dziadu ! |
|
|
| stren |
 |
|
|
| Hanki |
| Alez sie najadlem... Teraz to i odpoczywanie czlowieka meczy, bowiem przydaloby sie gdzies isc i spalic to cale zarcie. ;) |
|
|
| stren |
| tez mnie nudzi takie jedzenie i siedzenie |
|
|
| arek |
| najadlem sie, napilem sie, puzniej beknolem i w pole z traktorem! |
|
|
| Hanki |
| Wszystkiego dobrego w nowym, 2006 Roku PLTAs! :D |
|
|
| Digital Rain |
| Szczesliwego Nowego Roku ! |
|
|
| stren |
| wszystkiego dobrego ziomale |
|
|
| Hanki |
| Pierwszy post w Nowym Roku. ;) |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by Hanki
Pierwszy post w Nowym Roku. ;) |
Ha!!
co wygralem ? |
|
|
|
|