|
Po Polsku Ktosz? (pg. 7)
|
View this Thread in Original format
| StereoPrincess |
| quote: | Originally posted by Julie_Spyder
amm gruby.. to znaczy fastmp3 .. taha.. on mi to powidzial o twojm zdienczu na TA i ja znalazlam i otwozylam..
:nervous: :tongue3 sorry if you didn't want me.. too
|
nie martw sie! to bylo dosc dawno. dlaczego ten gruby pamieta?? Chyba jakis dziwak?? :crazy: Just kidding .;) |
|
|
| Juricimo |
mowie lepszym gatunku pol lat.
znaczy sasiedztwie z sie spotkac o tat.go widze zei porozmawiac w i i. Jak tak, to ten sam interes w muzyce. tylko znalazlam zyje .
torontokiedy .st troche tu i gdzie,spory otwozylam.a naprawde to zyja w na TA teraz w vancouverwiekszasc z was ktorzy mieszkajakanadzie to. i moze
enczu i ja najktorzy maja fajne ze jewypadaloby
nikopolakow
>JM< |
|
|
| bluE_Neon |
| quote: | Originally posted by 69 KrAzY G 69
Mississauga moze byc? :) |
z Missisagi to nie nowoszc o Polakach hehe ;) gdzie mieszkasz w missisadze?
Juricimo you speak polish? i can't clearly understand wat you were trying to say... |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by bluE_Neon
z Missisagi to nie nowoszc o Polakach hehe ;) gdzie mieszkasz w missisadze?
Juricimo you speak polish? i can't clearly understand wat you were trying to say... |
watpie ze mowi po Polsku...chyba raczej napisal po angielsku i urzyl jakiegos "online translator" |
|
|
| Julie_Spyder |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
watpie ze mowi po Polsku...chyba raczej napisal po angielsku i urzyl jakiegos "online translator" |
tak samo.. co ja myslalam..
bo na prawde.. nice jego nie moge... zrozumiecz..
well wait a min.. no one can understand me eiather.. :nervous: :eyespop: |
|
|
| bluE_Neon |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
chyba raczej napisal po angielsku i urzyl jakiegos "online translator" |
lol pete, jaki Polak :p :haha: "online translator" lol :haha: |
|
|
| JakubPolska |
Widze VMC ze chodzisz po tych samych stronach co ja, musze przyznac ze te opowiadania o Kubusiu sa :D.
Nie jestem z Toronto tylko z Woodbridge aka Gino Capital of Canada :haha:
A czy PVD nie gral w Spodku na Mayday, czy mi sie tylko tak zdaje, bo jak mi cos slyszalo to on chyba tam gral albo moze to byl Blank and Jones,:disbelief, moze PVD wpadnie grac na Mayday Polska 2K2, a jesli nie no to zycze azeby gral w Polsce za niedlugo.
CALA POLSKA W CIENIU SLASKA !!! |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by JakubPolska
Widze VMC ze chodzisz po tych samych stronach co ja, musze przyznac ze te opowiadania o Kubusiu sa :D.
Nie jestem z Toronto tylko z Woodbridge aka Gino Capital of Canada :haha:
A czy PVD nie gral w Spodku na Mayday, czy mi sie tylko tak zdaje, bo jak mi cos slyszalo to on chyba tam gral albo moze to byl Blank and Jones,:disbelief, moze PVD wpadnie grac na Mayday Polska 2K2, a jesli nie no to zycze azeby gral w Polsce za niedlugo.
CALA POLSKA W CIENIU SLASKA !!! |
To byl Blank & Jones...i mowiac o PvD...
Mayday Polska 2002 |
|
|
| bluE_Neon |
| Polska wreszcie bedzie miala samego PVD :) |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by bluE_Neon
Polska wreszcie bedzie miala samego PVD :) |
I nas tam nie bedzie!!!!! :( :( :(
Oh, Marcin...nareszcie mam Dave Seaman Live@Qontact :D |
|
|
| StereoPrincess |
| quote: | Originally posted by bluE_Neon
Polska wreszcie bedzie miala samego PVD :) |
kiedy i gdzie? i skad wiesz? |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by StereoPrincess
kiedy i gdzie? i skad wiesz? |
:)
Ale czad by byl gdyby kazdy Polski TA tam sie wybral. |
|
|
|
|