|
Po Polsku Ktosz? (pg. 67)
|
View this Thread in Original format
| infinity HiGH |
| wiem co bym chcial robic...ale nie mam pojecia co bede robic |
|
|
| anuneventrade |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
wiem co bym chcial robic...ale nie mam pojecia co bede robic |
Bede w Toronto od 25, i wruce 31st. ;) Piotrek, bede ciebie zobacyc? ;) |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by anuneventrade
Bede w Toronto od 25, i wruce 31st. ;) Piotrek, bede ciebie zobacyc? ;) |
pewnie!!
bedziemy musieli sie jakos umowic |
|
|
| anuneventrade |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
pewnie!!
bedziemy musieli sie jakos umowic |
skotnatktujemy! :) :D Jestesz troje *excited* ze ja bede w Canady? |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by anuneventrade
skotnatktujemy! :) :D Jestesz troje *excited* ze ja bede w Canady? |
bardzo "excited" :p hahaha |
|
|
| anuneventrade |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
bardzo "excited" :p hahaha |
Zostaw mi w spokoju. :p |
|
|
| Japan_4 |
| ja bede bardzo "excited" jak przylecicie oboje do polski :D :D |
|
|
| anuneventrade |
| quote: | Originally posted by Japan_4
ja bede bardzo "excited" jak przylecicie oboje do polski :D :D |
moze, ja sie spotkam z Piotrek piewsz, I przylatujeme razem! I tak nie lubje latac sama! :) |
|
|
| anuneventrade |
| *bump* Moze teraz Zewad bege postowac! :) |
|
|
| Projekt4.o |
a kiedy bedzie opera mydlana co bo widze ze sa juz nawet aktorzy :D, z zycia wzieta, jeszcze nie wiem tak apropo co bede robic na nye, moze na talla 2xlc pojde, bo wzeszlym roku to o tej porze w polsce juz bylem
pisze 800 post, a wiec kurde jeszcze 200 i bedzie 1000 :D |
|
|
| Projekt4.o |
| oka pomylka to byl 801 pierwszy ten poprzedni bo mnie Sara :whip: :whip: :whip: :whip: pobila do niego o kilka minutek |
|
|
| anuneventrade |
| quote: | Originally posted by Projekt4.o
a kiedy bedzie opera mydlana co bo widze ze sa juz nawet aktorzy :D, z zycia wzieta, jeszcze nie wiem tak apropo co bede robic na nye, moze na talla 2xlc pojde, bo wzeszlym roku to o tej porze w polsce juz bylem
pisze 800 post, a wiec kurde jeszcze 200 i bedzie 1000 :D |
Woot woot! Dobze ze mi nie robime spamming! :haha:
Ja pracuje na NYE :( |
|
|
|
|