|
Po Polsku Ktosz? (pg. 146)
|
View this Thread in Original format
| DJ Dominic |
| no hej hanki ziomalu ;-) no jest nas tu pare osob z DFFa , tez pozdrawiam reszte ekipy |
|
|
| kamil |
| quote: | Originally posted by Digital Rain
Ser (cheese) - nie wiem czemu ale zawsze to mi sie wydawalo smieszne ze ludzie prównuja muzyke do sera.
A z serów to najbardziej lubie Morski, Swiss i Golde ;) |
W moim zdaniu, najgorszy kurwa ser to kurwa z Holandi. |
|
|
| Remiks |
| a twoja matka jest z PL, a smierdzi rybom...wytlumacz mi to..... |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by Remiks
a twoja matka jest z PL, a smierdzi rybom...wytlumacz mi to..... |
plytkie :rolleyes:
Co to jest D.F.F.? :conf: :) |
|
|
| maxstradamus |
aaaaaaaa, teraz rozumuje :D
a co tam wogole slychac u was?
ja siedze w pracy i przez nastepne 8 godzin bede sie kurewsko nudzil...nawet zadnej muzy tu nie ma. Kto dotrzyma mi towarzystwa? :toothless |
|
|
| Stuku |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
aaaaaaaa, teraz rozumuje :D
a co tam wogole slychac u was?
ja siedze w pracy i przez nastepne 8 godzin bede sie kurewsko nudzil...nawet zadnej muzy tu nie ma. Kto dotrzyma mi towarzystwa? :toothless |
Ja :toothless |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by Stuku
Ja :toothless |
hehe a co robisz? |
|
|
| Stuku |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
hehe a co robisz? |
Teraz to co zwykle najlepiej mi wychodzi czyli opieprzam sie a w szluchawkach : Mauro Picotto & Riccardo Ferri - Codebreaker
A co bym chciał robić :) Hmmm lubie Heinekena :) |
|
|
| marcooz |
elo... ja tam ledwo co żyje przez tą głupią szkołe :P
dla tych co siedzą w pracy to najnowsze info: FC Porto 3:0 AS Monaco :D |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by Stuku
Teraz to co zwykle najlepiej mi wychodzi czyli opieprzam sie a w szluchawkach : Mauro Picotto & Riccardo Ferri - Codebreaker
A co bym chciał robić :) Hmmm lubie Heinekena :) |
Ja po pracy jakiegos browarka sobie przyjme :)
a co do muzy to polecam Ficta-Eli(Zabiela's Lizard remix), nie wiem czemu ale nie moge przestac sluchac tego kawalka. Za kazdym razem co raz bardziej mi sie podoba :crazy: I jezeli uda ci sie go dostac to takze James Holden-Come To Me(dub). |
|
|
|
|