|
Po Polsku Ktosz? (pg. 260)
|
View this Thread in Original format
| stren |
| quote: | Originally posted by StereoPrincess
moze nowy owner TA nam da forum. bo sluszama ze ten co ma teraz oddaje komus. |
pierwsze slysze !! a komu ma niby oddac ?? skad te info ? od Dela czy to jakas plotka ? |
|
|
| marcooz |
| quote: | Originally posted by stren
pierwsze slysze !! |
+1 :D |
|
|
| Hanki |
Dobrze by bylo! :D
Ale zobaczymy co bedzie jak juz sie TA odnowi, bedzie nowy lay itp. itd. ;) |
|
|
| Hanki |
| quote: | Originally posted by stren
co nowego PLTA's ? |
Rozkmina nad zrobieniem kawalka, nowego secika i zbieranie funduszy na Markusa w Poznaniu! :D |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by Hanki
Rozkmina nad zrobieniem kawalka, nowego secika i zbieranie funduszy na Markusa w Poznaniu! :D |
Produkujesz widze |
|
|
| iLL_usionNYC |
| dziendobry wieczor.. ja tu jestem troche nowy i chcialbym sie troche przywitac *wstaje z krzeselka* a wiec nazywam sie marcin to tyle na razie dziekuje....probowalem czytac wszystkie posty ale zanim bym doszedl do konca to bym sie chyba zestarzal...takze ostatni post czytalem to byl jeszcze chyba ze stycznia 2002 roku i przeskoczylem od razu na maj 2004...moge byc troche nie w temacie :D no to co slychac ludziska ??? |
|
|
| Hanki |
| quote: | Originally posted by stren
Produkujesz widze |
Nom tak troche z kolega w Orionie Platinum sie bawimy... :) |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by iLL_usionNYC
dziendobry wieczor.. ja tu jestem troche nowy i chcialbym sie troche przywitac *wstaje z krzeselka* a wiec nazywam sie marcin to tyle na razie dziekuje....probowalem czytac wszystkie posty ale zanim bym doszedl do konca to bym sie chyba zestarzal...takze ostatni post czytalem to byl jeszcze chyba ze stycznia 2002 roku i przeskoczylem od razu na maj 2004...moge byc troche nie w temacie :D no to co slychac ludziska ??? |
no tematow tu wiecej niz ludzi wiec sie nie przejmuj. witamy w skromnych progach, transach i innych hausach. :) |
|
|
| Hanki |
| Nom milo powitac kolejnego TA. :) |
|
|
| iLL_usionNYC |
| dzieki dzieki stren...w takim razie sie tylko wmieszam w tlum i cos palne ciekawego moze nudnego od czasu do czasu :D |
|
|
| Hanki |
| quote: | Originally posted by iLL_usionNYC
dzieki dzieki stren...w takim razie sie tylko wmieszam w tlum i cos palne ciekawego moze nudnego od czasu do czasu :D |
Ale nie zapominaj tez o innych dzialach na TA, to moze w koncu admin sie ruszy i zrobi dla nas dzial... ;) |
|
|
|
|