return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 [138] 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 
Po Polsku Ktosz? (pg. 138)
View this Thread in Original format
infinity HiGH
nie ma cie na aim
DJ Dominic
quote:
Originally posted by Projekt4.o
jeszcze jedno, gdzie w POLSCE jest grany jesli wogole jakis PSYTRANCE, czy wogole jest spotykany w klubach albo jakies imprezki, w lecie na polku, bo chcialbym zobaczyc jak sie ci nasi super dj`e sie prezentuja do klasy swiatowej

ostatnio 15 byla imprezka w wawie - taranthulla - take the mushrooms glowna scena byla goa psy trance, gral spiral trax i hux flux , no ale neistety malo psychodelicow jest w polsce , co do tego line upu to on jest na creamfilds czy nature one ? bo prosilem o nature one ale gadacie duzo o creamfilds i moze sie komus cos pochrzanilo bo niesodze zeby na nature one byla polska ekipa hopowa
maxstradamus
Brak nam tylko jednego polaka...dzwoncie do kolegow a koledzy niech dzwonia do nastepnych kolegow...czas na polskie forum nadszedl!








































maxstradamus
1. klover (PL)
2. maxstradamus (CA)
3. miss.hot (PL)
4. infinity HiGH (CA)
5. anuneventrade (USA)
6. vmc (PL)
7. stuku (PL)
8. juice7 (PL)
9. bluE_Neon (Canada)
10. StereoPrincess (CA)
11. marcooz (PL)
12. Gr@ll (PL)
13. lolas123 (PL)
14. Spyder (CA)
15. Digital Rain (USA)
16. Projekt4.o (CA)
17. Case Stern (PL)
18. Japan 4 (PL)
19. Mane (PL)
20. Misiek (CA)
21. paul d engineer (CA)
22. DJ Dominic (PL)
23. DJ_Underwater (PL)
24. Adik3 (PL)
25. Zewad (USA)
26. Polak (USA)

zaraz jakiegos zalatwie
djbounce
ej, a ja to co??? ciec??? hehehe... dopisac prosze... Rzeszow, PL :)
djbounce
ej, a ja to co??? ciec??? hehehe... dopisac prosze... Rzeszow, PL :)
marcooz
no i jest :rolleyes:

1. klover (PL)
2. maxstradamus (CA)
3. miss.hot (PL)
4. infinity HiGH (CA)
5. anuneventrade (USA)
6. vmc (PL)
7. stuku (PL)
8. juice7 (PL)
9. bluE_Neon (Canada)
10. StereoPrincess (CA)
11. marcooz (PL)
12. Gr@ll (PL)
13. lolas123 (PL)
14. Spyder (CA)
15. Digital Rain (USA)
16. Projekt4.o (CA)
17. Case Stern (PL)
18. Japan 4 (PL)
19. Mane (PL)
20. Misiek (CA)
21. paul d engineer (CA)
22. DJ Dominic (PL)
23. DJ_Underwater (PL)
24. Adik3 (PL)
25. Zewad (USA)
26. Polak (USA)
27. djbounce (PL)
vmc
no to mamy komplet :D
pawelwiejek
Dopiszcie i mnie!!!!!!

POLSKA, WARSZAWA :)
vmc
quote:
Originally posted by pawelwiejek
Dopiszcie i mnie!!!!!!

istotne jest to czy mieszkasz w Polsce czy poza nia


quote:
Originally posted by djbounce
ej, a ja to co??? ciec??? hehehe... dopisac prosze... Rzeszow, PL :)


quote:
Originally posted by djbounce
Location: US physically, Poland spiritually


Jezeli fizycznie mieszkasz w Stanach nie mozemy dopisac ci PL na liscie

juice7
quote:
Originally posted by djbounce
ej, a ja to co??? ciec??? hehehe... dopisac prosze... Rzeszow, PL :)


bounce slyszalem, ze diana i west maja byc w rzeszowie, prawda?
traance
Siema siema, mnie tez dopiszcie ;> Najlepiej z nickiem 'traanZ'.

Mieszkam w Częstochowie i jestem zakochany w upliftingu i progressivie. ;)

Sup adik3? :D

Pozdr
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 [138] 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 
Privacy Statement