|
Po Polsku Ktosz? (pg. 240)
|
View this Thread in Original format
| Outsider |
juz wiecej nie skozystasz dopuki czegos nie kupisz :D :D serio :conf:
trzeba miec paragon ze cos kupiles i dopiero bedziesz mogl wejsc sie odlac... pilnuja tego:eyes: |
|
|
| marcooz |
| quote: | Originally posted by Outsider
trzeba miec paragon ze cos kupiles i dopiero bedziesz mogl wejsc sie odlac... pilnuja tego:eyes: |
a mnie to okorat obchodzi... wchodze rzadam :stongue:
:rolleyes: |
|
|
| Digital Rain |
| Rosyjskie powiedzenie mówi, ze jezeli budzisz sie w poniedzialek i nie masz kaca , to najwyrazniej jest... sroda. |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by Digital Rain
Rosyjskie powiedzenie mówi, ze jezeli budzisz sie w poniedzialek i nie masz kaca , to najwyrazniej jest... sroda. |
heheh |
|
|
| bluE_Neon |
| quote: | Originally posted by Outsider
trzeba miec paragon ze cos kupiles i dopiero bedziesz mogl wejsc sie odlac... pilnuja tego:eyes: |
Ale glupota, tylko w Polsce :stongue: |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by bluE_Neon
Ale glupota, tylko w Polsce :stongue: |
dobrze bo tak to zule nie beda wchodzic sie odlac. |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
dobrze bo tak to zule nie beda wchodzic sie odlac. |
Hehe odlac sie to jeszcze maly chuj...u mnie w pracy zul probowal sie wykapac w zlewie... |
|
|
| bluE_Neon |
| A co, przeciez zul tez musi gdzies sie od czasu do czasu odswiezyc nie? |
|
|
| marcooz |
| ladnie mnie podsumowaliscie :( |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by marcooz
ladnie mnie podsumowaliscie :( |
lol
lol @ perry i zul w umywalce |
|
|
| StereoPrincess |
no i co nowego chlopacy? jakies tam imprezy w polsce?
czy wszyscy zyczyliscie Blue_neon Happy Birthday? |
|
|
|
|