|
Po Polsku Ktosz? (pg. 55)
|
View this Thread in Original format
| Japan_4 |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
There's lots of polish people in her house today because it's Thanksgiving (a North American holiday) |
ok, to sie domyslilem ale po co quote mojego posta? |
|
|
| infinity HiGH |
| nie wiem...co za ruznica? :p |
|
|
| StereoPrincess |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
There's lots of polish people in her house today because it's Thanksgiving (a North American holiday).
Yes, you're slow :) |
tepy = dull or not sharp, does not mean slow.
Piotrek = dumbass.
j/k. |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by StereoPrincess
tepy = dull or not sharp, does not mean slow.
Piotrek = dumbass.
j/k. |
pfft!! shutup :rolleyes: :) |
|
|
| Japan_4 |
| quote: | Originally posted by StereoPrincess
tepy = dull or not sharp, does not mean slow.
Piotrek = dumbass.
j/k. |
StereoPrincess -dziekuje :)
piotrek:whip: -bicz :D :D :D |
|
|
| anuneventrade |
| quote: | Originally posted by StereoPrincess
tepy = dull or not sharp, does not mean slow.
Piotrek = dumbass.
j/k. |
ROFL!!!!!! HAHAHHAHAHAHHAHA :haha: :haha: :haha: |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by Japan_4
StereoPrincess -dziekuje :)
piotrek:whip: -bicz :D :D :D |
:rolleyes: :rolleyes: uwazaj bo ci nie wysle plyt :p
dobra...spadam do roboty :D :(:(:(
siema nara dzieci |
|
|
| Japan_4 |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
:rolleyes: :rolleyes: uwazaj bo ci nie wysle plyt :p
dobra...spadam do roboty :D :(:(:(
siema nara dzieci |
love you w usta stary -jakby to igor powiedzial. milej pracy. ja w sumie siedze teraz na uczelni. mam informatyke ale wykladowca nie interesuje sie za bardzo co robimy.
yo zioom! |
|
|
| anuneventrade |
| Napisalam PM do Swampera, i spitalam ci mozeme miec Polski Forum... Powjedzal, ze muszimi postowac nowy threada, I muszimi miec 30 osobe ze Polski powjedic ze oni chsa (want) Polski forum, i 40 osobe ktury NIE sa z polski, ktury powjedza ze to jest dobre idea. :( |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by anuneventrade
Napisalam PM do Swampera, i spitalam ci mozeme miec Polski Forum... Powjedzal, ze muszimi postowac nowy threada, I muszimi miec 30 osobe ze Polski powjedic ze oni chsa (want) Polski forum, i 40 osobe ktury NIE sa z polski, ktury powjedza ze to jest dobre idea. :( |
I'm in :gsmile: |
|
|
| Projekt4.o |
oka duzo tych ludzi trza na ta nasze wlasne miejsce, cholera, no ale moze sie jakos uda, VMC musisz udawac za 39 :D, bo innaczej to lipa.
Nasza Wiara Niezachwiana, ale sie dzisiaj wkurwilem, zeby taki mecze przejebac, Wisla z tymi wikingami i to jeszcze w karnych, ach szkoda gadac.
Zawsze i wszedzie Wiselka najlepsza bedzie!!!!! |
|
|
| Projekt4.o |
| oka zrobilem nowy sig, a tak apropo mozna miec flash sigs tutaj, cos w tym stylu, http://www.flutlicht.com/ pozniej isc na flabby na tej stronie, spoko wiem, kurde musze sie nauczyc jak takie cos robic |
|
|
|
|