|
Po Polsku Ktosz? (pg. 113)
|
View this Thread in Original format
| vmc |
| quote: | Originally posted by whiskers
ya pam'yatayu, buv ya u pol'shi rokiv p'yat tomu nazad
voni ne balakali ukrains'koyu movoyu... rosiyskoyu tej... varshava - duje tsikave misto |
Ciezko cokolwiek zrozumiec ale po ukraińsku ani rosyjsku w zasadzie to nie umiem... A że Warszawa to duże i ciekawe miasto to wiem :p |
|
|
| Stuku |
| quote: | Originally posted by whiskers
ya pam'yatayu, buv ya u pol'shi rokiv p'yat tomu nazad
voni ne balakali ukrains'koyu movoyu... rosiyskoyu tej... varshava - duje tsikave misto |
A polski jazyk Ty panimajesz ??
Warszawa, da da :) Duje miasto :) Jarmark Europa balszoj :D |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by Agatka
Jest to bardzo mozliwe.
Nie mam jeszcze solidnych planow na piatek...ale wiem ze bede w TO.
Jeszcze dochodze do siebie po fc..hehe...;) |
spoko spoko, w piatek bedziesz gotowa na nastepna impreze :) I jak mozna przegapic Steve Lawlera?
Jezeli pojdziesz to bedzie trzeba sie spotkac w klubie |
|
|
| Agatka |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
spoko spoko, w piatek bedziesz gotowa na nastepna impreze :) I jak mozna przegapic Steve Lawlera?
Jezeli pojdziesz to bedzie trzeba sie spotkac w klubie |
pm me a photo... so I know who I'm looking for
czy masz guest list? |
|
|
| whiskers |
| quote: | Originally posted by Stuku
A polski jazyk Ty panimajesz ??
|
troshki :)
ukrainian and polish are similar |
|
|
| juice7 |
| quote: | Originally posted by Agatka
Wczoraj wyladowalam w GUV. w Toronto... na Ferry Corsten.
Bylo niesamowicie!!! :happy2: |
ja tez bylem! czego nie dalas znac wczesniej :( |
|
|
| juice7 |
| quote: | Originally posted by Stuku
A polski jazyk Ty panimajesz ??
Warszawa, da da :) Duje miasto :) Jarmark Europa balszoj :D |
buahahahaha:haha: :haha: :haha: |
|
|
| Agatka |
| quote: | Originally posted by juice7
ja tez bylem! czego nie dalas znac wczesniej :( |
sorry juz dawno nie pisalam posts na tej forum...
ale bede na decandence april 8 i chyba na lawler w Piatek w systemie.
Jak ktos z was sie wybiera to sie moze zobaczymy. ;) |
|
|
| DarkWater |
| quote: | Originally posted by vmc
is that you on those pics ? |
Yup :crazy: |
|
|
| ShadoWolf |
| quote: | Originally posted by DarkWater
Yup :crazy: |
Hot :eyes: :eyes: :tongue2 |
|
|
| anuneventrade |
STUKU- twoj sig... Sopot????
Jestem strasznie smutna... siotra wyjehala :( |
|
|
| Stuku |
| quote: | Originally posted by anuneventrade
STUKU- twoj sig... Sopot????
Jestem strasznie smutna... siotra wyjehala :( |
Tak to jest Sopot :D
Buuuuu :( Ale kiedyś chyba wróci :P |
|
|
|
|