|
Po Polsku Ktosz? (pg. 212)
|
View this Thread in Original format
| Outsider |
no prosze ja was... to chyba tranceaddict a nie dupaaddict :D
lol
nie no zartuje... nawet niezle te laski... :happy2: :happy2: :happy2: |
|
|
| marcooz |
| w klubach są ładniejsze ;) |
|
|
| StereoPrincess |
| quote: | Originally posted by Outsider
no prosze ja was... to chyba tranceaddict a nie dupaaddict :D
|
hahahahahahaha. |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by marcooz
w klubach są ładniejsze ;) |
taa... szczegolnie jek sie nacpasz to wszystkie sa zajebiste :D
ostatnio mialem tak ze w klubie to byla piekna... a jak widzialem sie z nia juz gdzies indziej, na trzezwo to byla piekna...ale srednio ;) ;)
no i nie omieszkam wspomniec o budapeszcie... ponoc wegierki takie ladne... jak bylem to chyba ani jednej fajnej laski nie spotkalem na ulicy... dopiero jak poszedlem do klubu to whooaa... musielibyscie sami to zobaczyc :D po prostu sliczne |
|
|
| Oktan |
| Ta z argentyny jest zajebista |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by Oktan
Ta z argentyny jest zajebista |
pics or stfu :D |
|
|
| marcooz |
| quote: | Originally posted by Outsider
taa... szczegolnie jek sie nacpasz to wszystkie sa zajebiste :D
ostatnio mialem tak ze w klubie to byla piekna... a jak widzialem sie z nia juz gdzies indziej, na trzezwo to byla piekna...ale srednio ;) ;)
no i nie omieszkam wspomniec o budapeszcie... ponoc wegierki takie ladne... jak bylem to chyba ani jednej fajnej laski nie spotkalem na ulicy... dopiero jak poszedlem do klubu to whooaa... musielibyscie sami to zobaczyc :D po prostu sliczne |
primo... ja nie ćpam ;)
secundo... bo te ładniejsze pewnie tylko do klubu wychodza ze swoimi chłopakami, w dzień sie ukrywają lol |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by marcooz
primo... ja nie ćpam ;)
secundo... bo te ładniejsze pewnie tylko do klubu wychodza ze swoimi chłopakami, w dzień sie ukrywają lol |
To tak jak wegierki (blugarki) nie widac ich za dnia bo sa zajete kreceniem pornosow |
|
|
| marcooz |
| własnie to miałem na myśli :D |
|
|
| marcooz |
| a ja zapraszam na Midway Sessions, szczegóły w podpisie Oktana ;) |
|
|
| Hanki |
| Panowie no co jest z Wami, nie śpimy! :p |
|
|
|
|