return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 
Po Polsku Ktosz? (pg. 4)
View this Thread in Original format
Orbax
were you able to decipher it?
rockster77
quote:
Originally posted by infinity HiGH


Owszem...jestesmy "kul" wiec cilujemy :cool: :cool: Hahah

Ja mieszkam poza Polska jusz 13 lat. Pochodze z Warszawy, i tam wiekszosc czasu spedzam w wakacje jezeli jestem w Polsce.

LEGIA!! LEGIA!!


Buzka! LEGIA! <-- from quo vadis?

ok...i'm not polish, and i can't understand what you guys are writing...but i do know some polish words. my girlfriend is polish.
vmc
quote:
Originally posted by jploveparade
Rocco invades Poland

Great porno movie :)


i have it on 2 cds!!!
wwooooohoooooo!!!!!
vmc
Zgodnie z tym co napisala Julie predzej czy pozniej musialem sie pojawic... no to jestem. Nie wszyscy z was mnie znaja, a dla tych co nie dobra wiadomosc - ja mieszkam w Polsce (tak, tak!).

A teraz cos dla was ode mnie... ;)

HOROSKOP
(na cale zycie i bez owijania w bawelne)

Baran - Mars (20.III - 18.IV)
Urodzeni pod tym znakiem sa z natury rzeczy ociezali umyslowo
i z trudem ucza sie najprostszych czynnosci. Tylko
dlugotrwalym biciem Barana mozna sklonic do przyswojenia
minimum wiedzy (tabliczka mnozenia, wyjatki na "RZ"). Ludzie
spod tego znaku z powodu swojej tepoty w pracy dezorganizuja
wszystko, dzieki czemu awansuja szybko na wysokie stanowiska.
W kontaktach towarzyskich Barany sa z reguly niezmiernie
uciazliwe i z powodu najmniejszego pretekstu, a nierzadko i
bez, wywoluja karczemne burdy i bijatyki.maja sklonnosci do
samogwaltu (potrafia to robic kilka razy dziennie),czesto
podgladaja w ubikacji.Zdazaja sie wybitne przpadki,ich inwencja
seksualna rowna sie zeru,a zaspakajaja sie molestujac osoby z
najblizszego otoczenia.
Byk - Wenus (19.IV - 19.V)
Wdziek powiatowego Casanovy i sklonnosci homoseksualne. Niczym
nie zmacone przekonanie, ze jest pepkiem swiata. Lubi mizdrzyc
sie zarowno przed lusterm jak i w pracy. Najblizsza rodzine
terroryzuje od urodzenia do poznej starosci. Nigdy niczego nie
czyta, choc o wszystkim ma z gory wyrobione zdanie. Poci sie.
Bliznieta - Merkury (20.V - 20.VI)
Ludzie spod tego znaku w ogole nie osiagaja dojrzalosci
zarowno intelektualnej, jak i uczuciowej. Jedyne co naprawde
potrafia, to raz w tygodniu wypelnic kupon Toto-lotka.
Niezdarnie to ukrywaja, ale najwieksza przyjemnosc sprawia im
dlubanie w nosie. Zapraszajac takiego do domu nalezy pamietac,
ze kradnie i koniecznie przed wyjsciem zrewidowac.
Rak - Ksiezyc (21.VI - 21.VII)
Szkoda slow. Nie pomoze nawet oddzial zamkniety. Urodzeni pod
zmakiem Raka oszukuja na kazdym kroku, zdradzaja, uwielbiaja
podlozyc swinie. Rakom nie mozna wierzyc nigdy i w niczym.
Jesli np. Rak mowi, ze ceni sobie twoja przyjazn, to mozna byc
pewnym, ze przed godzina napisal do szefa donos. Raki stale
komus czegos zazdroszcza, a po dwudziestym piatym roku zycia
lysieja, garbia sie i traca zeby. Slusznie zreszta.
Lew - Slonce (22.VII - 21.VIII)
Urodzeni pod znakiem Lwa od najmlodszych lat maja sklonnosci
do narkomanii, pijanstwa i najbardziej brutalnej rozpusty. Nie
lubia sie uczyc, z trudem koncza szkoly, nawet specjalne.
Uwielbiaja krzywoprzysiestwo i bardzo chetnie zeznaja przed
sadem. Zdemaskowani wywoluja awantury i dantejskie sceny. W
zyciu rodzinnym Lwy na szczescie nie uczestnicza.
Panna - (22.VIII - 21.IX)
Bardziej osobiste wiazanie sie z ludzmi urodzonymi pod tym
znakiem to rzecz beznadziejna, bo Panna - zarowno rodzaju
meskiego, jak i zenskiego - jako partner erotyczny wykazuje
wdziek slonia i pomyslowosc krolika. Dzieci ze zwiazku Panny
z jakimkolwiek innym znakiem koncza na ogol w klinikach dla
nerwicowcow. Umyslowo Panna pozostaje zawsze stuprocentowa
dziewica.
Waga - Wenus (22.IX - 22.X)
Trzeba miec prawdziwego pecha, zeby urodzic sie pod znakiem
Wagi. To przesadza wlasciwie o wszystkim. Wagi maja krotka
pamiec i wzrok, dwie lewe rece, tepy sluch i dowcip, ambicje
zawodowe i poczucie humoru w zaniku. Nie maja natomiast
szczescia do pieniedzy, powodzenia w milosci, rozumu i
zdrowia.Oprocz tego posiadaja wdziek powiatowego Casanowy,
oraz sklonnosci homoseksuale.Chetnie deprawujo mlodziez i
gwalca staruszki,dopuki nie popadna w calkowita impotencje.
Wczesniej czy pozniej kazdy mezczyzna spod znaku wagi zostaje
ekchibicjonista,a kobieta nimfomanka.
Skorpion - Mars (23.X - 21.XI)
Ma manie przesladowcza. Nic nie jest w stanie zmienic jego
przekonania, ze licznym, stalym niepowodzeniom Skorpiona
winien jest zawsze ktos inny, a nie on sam. Ze strachu atakuje
pierwszy i od tylu. Z przyjemnoscia dreczy zwierzeta i marzy
o posadzie dozorcy w ZOO.
Strzelec - Jowisz (22.XI - 20.XII)
Osobnik spod tego znaku wykazuje duzo energii i pomyslowosci -
urodzony dzialacz spoleczny. Oczywiscie do czego sie nie
wezmie, to spieprzy. W dziecinstwie zabiera mlodszym dzieciom
cukierki. Ma sklonnosci do samogwaltu i podglada w toalecie.
Na starosc pisuje wspomnienia od poczatku do konca zmyslone.
Koziorozec - Saturn (21.XII - 19.I)
Kazde zdrowe i dbajace o swoj rozwoj spoleczenstwo powinno
natychmiast izolowac osoby spod znaku Koziorozca. Koziorozec,
sam alkoholik i analfabeta, chetnie deprawuje mlodziez, gwalci
staruszki, poki nie popadnie w nieuchronna impotencje. Nadaje
sie wylacznie do kopania rowow, a i to pod nadzorem. W zyciu
rodzinnym przewaznie bije.
Wodnik - Uran, Saturn (20.I - 18.II)
Ma szalony pociag do gastronomii czwartej kategorii i nigdy
nie oddaje pozyczonych pieniedzy. Mezczyzni spod tego znaku,
wczesniej czy pozniej, okazuja sie ekshibicjonistami, a
kobiety nimfomankami. W zakladzie penitencjarnym czuja sie
niezle.
Ryby - Jowisz, Neptun (19.II - 19.III)
Bez przerwy powoduje ciagle nieporozumienia w pracy i w domu.
Prochu na pewno nie wymysli. Sprawdza sie jako kontroler
biletow autobusowych. Lubi pornografie. Bron Boze nie
dopuszczac go do urzadzen bardziej skomplikowanych, niz
tluczek do kartofli, bo popsuje. Znak sprzyjajacy - zaden
Endre
auhm! nytt ej pohetan mittä paska, SOUMI!! SOUMI!! SOUMI!!
infinity HiGH
quote:
Originally posted by vmc
Zgodnie z tym co napisala Julie predzej czy pozniej musialem sie pojawic... no to jestem. Nie wszyscy z was mnie znaja, a dla tych co nie dobra wiadomosc - ja mieszkam w Polsce (tak, tak!).


vmc, masz moze MSN Messenger? Lub AIM? Sadze ze raczej masz Gadu Gadu bo to Polski program...jezeli masz AIM lub MSN to dodaj mnie, jezeli chcesz...

MSN: [email protected]
AIM: preppyraver303

Mam tesz Gadu Gadu, ale narazie nie moge znow sciagnac z 'netu, to nie wiem jaki mam GG numer...trudno.
bluE_Neon
quote:
Originally posted by infinity HiGH


Owszem...jestesmy "kul" wiec cilujemy :cool: :cool: Hahah



lol! we are KUL...lubimy tajpowac na tranceaddict ;)

quote:
Originally posted by vmc

i have it on 2 cds!!!
wwooooohoooooo!!!!!


vmc chyba od ruskich kopie kupiles :toothless

quote:
Originally posted by infinity HiGH

AIM: preppyraver303



lmao :haha: piotrek preppy :stongue: rejwer trzysta trzy! lol
infinity HiGH
quote:
Originally posted by bluE_Neon
lmao :haha: piotrek preppy :stongue: rejwer trzysta trzy! lol


no przeciesz nie jestem sportowym rejwer'em jak ty...heheh, i musialem urzyc jakis numer bo jusz ktos uzywa 'preppyraver' wiec '303' mi wpadlo do glowy...heheh

*slaps marcin in the back of the head*
c0ld 0ne
quote:
Originally posted by Julie_Spyder
Tylko chczialam zeby sobaczycz.. kto co powie..

:clown: :nervous:


Dobranoc, pani Julie.
vmc
quote:
Originally posted by infinity HiGH


vmc, masz moze MSN Messenger? Lub AIM? Sadze ze raczej masz Gadu Gadu bo to Polski program...jezeli masz AIM lub MSN to dodaj mnie, jezeli chcesz...

MSN: [email protected]
AIM: preppyraver303

Mam tesz Gadu Gadu, ale narazie nie moge znow sciagnac z 'netu, to nie wiem jaki mam GG numer...trudno.

mam Gadu-gadu #3154520
i icq 47292107, ale z icq rzadko korzystam
quote:
Originally posted by bluE_Neon
vmc chyba od ruskich kopie kupiles

nie, nie kupilem, kumpel mi to zalatwil

Julie_Spyder
quote:
Originally posted by c0ld 0ne


Dobranoc, pani Julie.




:eek: WOW.. big suprize there..
ale dlaczego dorbanoc.. a nie.. Dziendobry..

czy sie czegosz bojesz..?:thepirate
bluE_Neon
quote:
Originally posted by vmc

mam Gadu-gadu #3154520
i icq 47292107, ale z icq rzadko korzystam

nie, nie kupilem, kumpel mi to zalatwil


teraz moje dane wiadomosci:

MSN:[email protected]
AIM:globaladdict
ICQ:152280697

hehe vmc, w Polsce wszystko mozna dostac od ruskich ;)
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 
Privacy Statement