|
Po Polsku Ktosz? (pg. 4)
|
View this Thread in Original format
| Orbax |
| were you able to decipher it? |
|
|
| rockster77 |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
Owszem...jestesmy "kul" wiec cilujemy :cool: :cool: Hahah
Ja mieszkam poza Polska jusz 13 lat. Pochodze z Warszawy, i tam wiekszosc czasu spedzam w wakacje jezeli jestem w Polsce.
LEGIA!! LEGIA!! |
Buzka! LEGIA! <-- from quo vadis?
ok...i'm not polish, and i can't understand what you guys are writing...but i do know some polish words. my girlfriend is polish. |
|
|
| vmc |
| quote: | Originally posted by jploveparade
Rocco invades Poland
Great porno movie :)
|
i have it on 2 cds!!!
wwooooohoooooo!!!!! |
|
|
| vmc |
Zgodnie z tym co napisala Julie predzej czy pozniej musialem sie pojawic... no to jestem. Nie wszyscy z was mnie znaja, a dla tych co nie dobra wiadomosc - ja mieszkam w Polsce (tak, tak!).
A teraz cos dla was ode mnie... ;)
HOROSKOP
(na cale zycie i bez owijania w bawelne)
Baran - Mars (20.III - 18.IV)
Urodzeni pod tym znakiem sa z natury rzeczy ociezali umyslowo
i z trudem ucza sie najprostszych czynnosci. Tylko
dlugotrwalym biciem Barana mozna sklonic do przyswojenia
minimum wiedzy (tabliczka mnozenia, wyjatki na "RZ"). Ludzie
spod tego znaku z powodu swojej tepoty w pracy dezorganizuja
wszystko, dzieki czemu awansuja szybko na wysokie stanowiska.
W kontaktach towarzyskich Barany sa z reguly niezmiernie
uciazliwe i z powodu najmniejszego pretekstu, a nierzadko i
bez, wywoluja karczemne burdy i bijatyki.maja sklonnosci do
samogwaltu (potrafia to robic kilka razy dziennie),czesto
podgladaja w ubikacji.Zdazaja sie wybitne przpadki,ich inwencja
seksualna rowna sie zeru,a zaspakajaja sie molestujac osoby z
najblizszego otoczenia.
Byk - Wenus (19.IV - 19.V)
Wdziek powiatowego Casanovy i sklonnosci homoseksualne. Niczym
nie zmacone przekonanie, ze jest pepkiem swiata. Lubi mizdrzyc
sie zarowno przed lusterm jak i w pracy. Najblizsza rodzine
terroryzuje od urodzenia do poznej starosci. Nigdy niczego nie
czyta, choc o wszystkim ma z gory wyrobione zdanie. Poci sie.
Bliznieta - Merkury (20.V - 20.VI)
Ludzie spod tego znaku w ogole nie osiagaja dojrzalosci
zarowno intelektualnej, jak i uczuciowej. Jedyne co naprawde
potrafia, to raz w tygodniu wypelnic kupon Toto-lotka.
Niezdarnie to ukrywaja, ale najwieksza przyjemnosc sprawia im
dlubanie w nosie. Zapraszajac takiego do domu nalezy pamietac,
ze kradnie i koniecznie przed wyjsciem zrewidowac.
Rak - Ksiezyc (21.VI - 21.VII)
Szkoda slow. Nie pomoze nawet oddzial zamkniety. Urodzeni pod
zmakiem Raka oszukuja na kazdym kroku, zdradzaja, uwielbiaja
podlozyc swinie. Rakom nie mozna wierzyc nigdy i w niczym.
Jesli np. Rak mowi, ze ceni sobie twoja przyjazn, to mozna byc
pewnym, ze przed godzina napisal do szefa donos. Raki stale
komus czegos zazdroszcza, a po dwudziestym piatym roku zycia
lysieja, garbia sie i traca zeby. Slusznie zreszta.
Lew - Slonce (22.VII - 21.VIII)
Urodzeni pod znakiem Lwa od najmlodszych lat maja sklonnosci
do narkomanii, pijanstwa i najbardziej brutalnej rozpusty. Nie
lubia sie uczyc, z trudem koncza szkoly, nawet specjalne.
Uwielbiaja krzywoprzysiestwo i bardzo chetnie zeznaja przed
sadem. Zdemaskowani wywoluja awantury i dantejskie sceny. W
zyciu rodzinnym Lwy na szczescie nie uczestnicza.
Panna - (22.VIII - 21.IX)
Bardziej osobiste wiazanie sie z ludzmi urodzonymi pod tym
znakiem to rzecz beznadziejna, bo Panna - zarowno rodzaju
meskiego, jak i zenskiego - jako partner erotyczny wykazuje
wdziek slonia i pomyslowosc krolika. Dzieci ze zwiazku Panny
z jakimkolwiek innym znakiem koncza na ogol w klinikach dla
nerwicowcow. Umyslowo Panna pozostaje zawsze stuprocentowa
dziewica.
Waga - Wenus (22.IX - 22.X)
Trzeba miec prawdziwego pecha, zeby urodzic sie pod znakiem
Wagi. To przesadza wlasciwie o wszystkim. Wagi maja krotka
pamiec i wzrok, dwie lewe rece, tepy sluch i dowcip, ambicje
zawodowe i poczucie humoru w zaniku. Nie maja natomiast
szczescia do pieniedzy, powodzenia w milosci, rozumu i
zdrowia.Oprocz tego posiadaja wdziek powiatowego Casanowy,
oraz sklonnosci homoseksuale.Chetnie deprawujo mlodziez i
gwalca staruszki,dopuki nie popadna w calkowita impotencje.
Wczesniej czy pozniej kazdy mezczyzna spod znaku wagi zostaje
ekchibicjonista,a kobieta nimfomanka.
Skorpion - Mars (23.X - 21.XI)
Ma manie przesladowcza. Nic nie jest w stanie zmienic jego
przekonania, ze licznym, stalym niepowodzeniom Skorpiona
winien jest zawsze ktos inny, a nie on sam. Ze strachu atakuje
pierwszy i od tylu. Z przyjemnoscia dreczy zwierzeta i marzy
o posadzie dozorcy w ZOO.
Strzelec - Jowisz (22.XI - 20.XII)
Osobnik spod tego znaku wykazuje duzo energii i pomyslowosci -
urodzony dzialacz spoleczny. Oczywiscie do czego sie nie
wezmie, to spieprzy. W dziecinstwie zabiera mlodszym dzieciom
cukierki. Ma sklonnosci do samogwaltu i podglada w toalecie.
Na starosc pisuje wspomnienia od poczatku do konca zmyslone.
Koziorozec - Saturn (21.XII - 19.I)
Kazde zdrowe i dbajace o swoj rozwoj spoleczenstwo powinno
natychmiast izolowac osoby spod znaku Koziorozca. Koziorozec,
sam alkoholik i analfabeta, chetnie deprawuje mlodziez, gwalci
staruszki, poki nie popadnie w nieuchronna impotencje. Nadaje
sie wylacznie do kopania rowow, a i to pod nadzorem. W zyciu
rodzinnym przewaznie bije.
Wodnik - Uran, Saturn (20.I - 18.II)
Ma szalony pociag do gastronomii czwartej kategorii i nigdy
nie oddaje pozyczonych pieniedzy. Mezczyzni spod tego znaku,
wczesniej czy pozniej, okazuja sie ekshibicjonistami, a
kobiety nimfomankami. W zakladzie penitencjarnym czuja sie
niezle.
Ryby - Jowisz, Neptun (19.II - 19.III)
Bez przerwy powoduje ciagle nieporozumienia w pracy i w domu.
Prochu na pewno nie wymysli. Sprawdza sie jako kontroler
biletow autobusowych. Lubi pornografie. Bron Boze nie
dopuszczac go do urzadzen bardziej skomplikowanych, niz
tluczek do kartofli, bo popsuje. Znak sprzyjajacy - zaden |
|
|
| Endre |
| auhm! nytt ej pohetan mittä paska, SOUMI!! SOUMI!! SOUMI!! |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by vmc
Zgodnie z tym co napisala Julie predzej czy pozniej musialem sie pojawic... no to jestem. Nie wszyscy z was mnie znaja, a dla tych co nie dobra wiadomosc - ja mieszkam w Polsce (tak, tak!).
|
vmc, masz moze MSN Messenger? Lub AIM? Sadze ze raczej masz Gadu Gadu bo to Polski program...jezeli masz AIM lub MSN to dodaj mnie, jezeli chcesz...
MSN: [email protected]
AIM: preppyraver303
Mam tesz Gadu Gadu, ale narazie nie moge znow sciagnac z 'netu, to nie wiem jaki mam GG numer...trudno. |
|
|
| bluE_Neon |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
Owszem...jestesmy "kul" wiec cilujemy :cool: :cool: Hahah
|
lol! we are KUL...lubimy tajpowac na tranceaddict ;)
| quote: | Originally posted by vmc
i have it on 2 cds!!!
wwooooohoooooo!!!!! |
vmc chyba od ruskich kopie kupiles :toothless
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
AIM: preppyraver303
|
lmao :haha: piotrek preppy :stongue: rejwer trzysta trzy! lol |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by bluE_Neon
lmao :haha: piotrek preppy :stongue: rejwer trzysta trzy! lol |
no przeciesz nie jestem sportowym rejwer'em jak ty...heheh, i musialem urzyc jakis numer bo jusz ktos uzywa 'preppyraver' wiec '303' mi wpadlo do glowy...heheh
*slaps marcin in the back of the head* |
|
|
| c0ld 0ne |
| quote: | Originally posted by Julie_Spyder
Tylko chczialam zeby sobaczycz.. kto co powie..
:clown: :nervous: |
Dobranoc, pani Julie. |
|
|
| vmc |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
vmc, masz moze MSN Messenger? Lub AIM? Sadze ze raczej masz Gadu Gadu bo to Polski program...jezeli masz AIM lub MSN to dodaj mnie, jezeli chcesz...
MSN: [email protected]
AIM: preppyraver303
Mam tesz Gadu Gadu, ale narazie nie moge znow sciagnac z 'netu, to nie wiem jaki mam GG numer...trudno. |
mam Gadu-gadu #3154520
i icq 47292107, ale z icq rzadko korzystam
| quote: | Originally posted by bluE_Neon
vmc chyba od ruskich kopie kupiles |
nie, nie kupilem, kumpel mi to zalatwil |
|
|
| Julie_Spyder |
| quote: | Originally posted by c0ld 0ne
Dobranoc, pani Julie. |
:eek: WOW.. big suprize there..
ale dlaczego dorbanoc.. a nie.. Dziendobry..
czy sie czegosz bojesz..?:thepirate |
|
|
| bluE_Neon |
| quote: | Originally posted by vmc
mam Gadu-gadu #3154520
i icq 47292107, ale z icq rzadko korzystam
nie, nie kupilem, kumpel mi to zalatwil |
teraz moje dane wiadomosci:
MSN:[email protected]
AIM:globaladdict
ICQ:152280697
hehe vmc, w Polsce wszystko mozna dostac od ruskich ;) |
|
|
|
|