|
Po Polsku Ktosz? (pg. 309)
|
View this Thread in Original format
| Czapaja |
| Tak, ja po Polsku. Wiatam wszytskich 1-szy post na TA. Miałem duze problemy z aktywacją konta ale w końcu dobiłem... pozdrowienia z Włocławka... |
|
|
| Makes |
| jest to u was tez tak ze tylko w tem dzialu pokazuje nikiedy tylko 2 tematy ??:conf: |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by Makes
jest to u was tez tak ze tylko w tem dzialu pokazuje nikiedy tylko 2 tematy ??:conf: |
Showing threads 1 to 16 of 16,
ja mam tematy z ostatnich 60 dni, (na dole sie ustawia) |
|
|
| Makes |
| quote: | Originally posted by stren
Showing threads 1 to 16 of 16,
ja mam tematy z ostatnich 60 dni, (na dole sie ustawia) |
hmm ale raz pokazuje tylko 2 tematy a nastepny raz wszystko wiec to chyba nie zalezy od ustawieniach:conf: no ale dzieki za pomodz :p |
|
|
| Czapaja |
| Ciekawe jak tam na white sensation mają ..... szkoda ze nie moge być z nimi. Hanki byłeś na Sensation PL :> ? |
|
|
| Czapaja |
| quote: | Originally posted by doora
włoclawek tez sie znalazl :) |
Siemka, ciekawe bo też jestem z Włocka :> a skąd dokładnie jestes hmmm
Wogóle 1-sza osoba z Włocławka z jakąś sie zetknołem na tematycznym porządnym forum :>
EDIT:
Największe na świecie forum Trance'owe i nie mają opcji dodawania postów do posta ? :| |
|
|
| Hanki |
| quote: | Originally posted by Czapaja
Hanki byłeś na Sensation PL :> ? |
Zrobilem maly bilans 'zyskow i strat' i doszedlem do wniosku, ze nie oplaca mi sie w sumie tam isc... |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by Czapaja
Siemka, ciekawe bo też jestem z Włocka :> a skąd dokładnie jestes hmmm
Wogóle 1-sza osoba z Włocławka z jakąś sie zetknołem na tematycznym porządnym forum :>
EDIT:
Największe na świecie forum Trance'owe i nie mają opcji dodawania postów do posta ? :| |
po to jest edit ;) |
|
|
| Dream_Catch |
i ja wszystkich witam :) okolice szczecina klikaja :D pozdro 4all
Sander van Doorn - the greatest dj :) |
|
|
| Sunclyder |
Grubo was tu jest :)
zapraszam na moją stronkę
www.sunclyder.com
Znajdziecie na niej moje trance'owe produkcje :)
Pozdrawiam z Torunia( grodu Kopernika jak ktoś nie wie :p) |
|
|
|
|