|
Po Polsku Ktosz? (pg. 120)
|
View this Thread in Original format
| anuneventrade |
| quote: | Originally posted by ::TranceVanDyk::
wtf, your polisch? und ich bin deutscher. |
Because the Polish flag didn't give it away or anything. :rolleyes:
Deutsch ist hier nicht gesprochen. Wir sind polnisch.
Max, nie lece w tym roku nie stete, bo rodzice sie przeprowadazaja do Kaliforni, i musie jakos znaleszcz mieskanie. Na raze nie mam wystarcajonco $$ na przeprowadazenie sie do Polsce. Ale na pewno za nie dlugo bede sie starac wysitowac. :) Rodzina cale czas mowja jak mocno tesknia, i co dziennie jest mi smotno. :( Ale to nic, szlak czasami po prostu mi trafil. ;) A jak wy? Jest mozliwosxci do wyjazdu? |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by anuneventrade
Max, nie lece w tym roku nie stete, bo rodzice sie przeprowadazaja do Kaliforni, i musie jakos znaleszcz mieskanie. Na raze nie mam wystarcajonco $$ na przeprowadazenie sie do Polsce. Ale na pewno za nie dlugo bede sie starac wysitowac. :) Rodzina cale czas mowja jak mocno tesknia, i co dziennie jest mi smotno. :( Ale to nic, szlak czasami po prostu mi trafil. ;) A jak wy? Jest mozliwosxci do wyjazdu? |
Ja tez nie polece w tym roku, ale calkiem z finansowych powodow :( Wiem ze Piotrek leci na 100%
Heh mozemy zrobic spotkanie PLTA w Toronto albo w Miami :D
Jak wszystko dobrze pojdzie to moze na swieta bozego narodzenia polece, ale to jeszcze kupa czasu wiec sie zobaczy. |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by digitally404
kurde, duzo polakuw suchalom trance :D |
z dnia na dzien coraz wiecej.
witaj :) |
|
|
| vmc |
| quote: | Originally posted by anuneventrade
:haha:! Jeden wiadomosc kture dostalam jak bylam w prace....
2096936 (18:11)
napiszesz cos wkoncu??
2096936 (18:16)
NIE TO NIE HUJ CI W DUPE
2096936 (18:16)
NIE BEDE SIE PROSIL!!!!!!!
HAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAA |
Marek (m@ru$)
wiek: 19
lokalizacja: s.t.w.
:p |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by ::TranceVanDyk::
wtf, your polisch? und ich bin deutscher. |
it's polish not polisch
ciul jebany |
|
|
| atlearmeen |
| Er jeg den eneste som ikke fatter en dritt av det som stĺr her!!! |
|
|
| marcooz |
| quote: | Originally posted by vmc
Marek (m@ru$)
wiek: 19
lokalizacja: s.t.w.
:p |
bez skojarzeń :P
btw mój nr gg 1261061 :D |
|
|
| miss.hot |
witam, witam wszystkich
wow !
widzę, że niezła gromadka Polaków tu uczęszcza :)))
ja też jestem z Polski :)) (południowo-wschodniej)
a dokładniej to z tego samego miasta co vmc
pozdrawiam wszystkich :D |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by miss.hot
witam, witam wszystkich
wow !
widzę, że niezła gromadka Polaków tu uczęszcza :)))
ja też jestem z Polski :)) (południowo-wschodniej)
a dokładniej to z tego samego miasta co vmc
pozdrawiam wszystkich :D |
Jestes z Lublina?
Ja tez :D
Aha no witaj |
|
|
| miss.hot |
własciwie to nie do konca z Lublina, bo teraz mieszkam 10 km za Lublinem, ale to prawie jak LUblina, przynajmniej dla mnie :)
a Ty skąd dokładnie z Lublina jestes ? |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by miss.hot
własciwie to nie do konca z Lublina, bo teraz mieszkam 10 km za Lublinem, ale to prawie jak LUblina, przynajmniej dla mnie :)
a Ty skąd dokładnie z Lublina jestes ? |
Dziesiata
Okolice Kunickiego :)
Ale dawno nie bylem juz :( |
|
|
|
|