return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 [120] 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 
Po Polsku Ktosz? (pg. 120)
View this Thread in Original format
anuneventrade
quote:
Originally posted by ::TranceVanDyk::
wtf, your polisch? und ich bin deutscher.


Because the Polish flag didn't give it away or anything. :rolleyes:

Deutsch ist hier nicht gesprochen. Wir sind polnisch.



Max, nie lece w tym roku nie stete, bo rodzice sie przeprowadazaja do Kaliforni, i musie jakos znaleszcz mieskanie. Na raze nie mam wystarcajonco $$ na przeprowadazenie sie do Polsce. Ale na pewno za nie dlugo bede sie starac wysitowac. :) Rodzina cale czas mowja jak mocno tesknia, i co dziennie jest mi smotno. :( Ale to nic, szlak czasami po prostu mi trafil. ;) A jak wy? Jest mozliwosxci do wyjazdu?
maxstradamus
quote:
Originally posted by anuneventrade


Max, nie lece w tym roku nie stete, bo rodzice sie przeprowadazaja do Kaliforni, i musie jakos znaleszcz mieskanie. Na raze nie mam wystarcajonco $$ na przeprowadazenie sie do Polsce. Ale na pewno za nie dlugo bede sie starac wysitowac. :) Rodzina cale czas mowja jak mocno tesknia, i co dziennie jest mi smotno. :( Ale to nic, szlak czasami po prostu mi trafil. ;) A jak wy? Jest mozliwosxci do wyjazdu?


Ja tez nie polece w tym roku, ale calkiem z finansowych powodow :( Wiem ze Piotrek leci na 100%
Heh mozemy zrobic spotkanie PLTA w Toronto albo w Miami :D

Jak wszystko dobrze pojdzie to moze na swieta bozego narodzenia polece, ale to jeszcze kupa czasu wiec sie zobaczy.
maxstradamus
quote:
Originally posted by digitally404
kurde, duzo polakuw suchalom trance :D


z dnia na dzien coraz wiecej.

witaj :)
vmc
quote:
Originally posted by anuneventrade
:haha:! Jeden wiadomosc kture dostalam jak bylam w prace....

2096936 (18:11)
napiszesz cos wkoncu??
2096936 (18:16)
NIE TO NIE HUJ CI W DUPE
2096936 (18:16)
NIE BEDE SIE PROSIL!!!!!!!



HAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAA


Marek (m@ru$)
wiek: 19
lokalizacja: s.t.w.

:p
maxstradamus
quote:
Originally posted by ::TranceVanDyk::
wtf, your polisch? und ich bin deutscher.


it's polish not polisch

ciul jebany
atlearmeen
Er jeg den eneste som ikke fatter en dritt av det som stĺr her!!!
marcooz
quote:
Originally posted by vmc
Marek (m@ru$)
wiek: 19
lokalizacja: s.t.w.

:p


bez skojarzeń :P
btw mój nr gg 1261061 :D
vmc
3154520 :p
miss.hot
witam, witam wszystkich
wow !
widzę, że niezła gromadka Polaków tu uczęszcza :)))

ja też jestem z Polski :)) (południowo-wschodniej)
a dokładniej to z tego samego miasta co vmc
pozdrawiam wszystkich :D
maxstradamus
quote:
Originally posted by miss.hot
witam, witam wszystkich
wow !
widzę, że niezła gromadka Polaków tu uczęszcza :)))

ja też jestem z Polski :)) (południowo-wschodniej)
a dokładniej to z tego samego miasta co vmc
pozdrawiam wszystkich :D


Jestes z Lublina?
Ja tez :D

Aha no witaj

miss.hot
własciwie to nie do konca z Lublina, bo teraz mieszkam 10 km za Lublinem, ale to prawie jak LUblina, przynajmniej dla mnie :)

a Ty skąd dokładnie z Lublina jestes ?
maxstradamus
quote:
Originally posted by miss.hot
własciwie to nie do konca z Lublina, bo teraz mieszkam 10 km za Lublinem, ale to prawie jak LUblina, przynajmniej dla mnie :)

a Ty skąd dokładnie z Lublina jestes ?


Dziesiata
Okolice Kunickiego :)

Ale dawno nie bylem juz :(
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 [120] 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 
Privacy Statement