|
Po Polsku Ktosz? (pg. 50)
|
View this Thread in Original format
| anuneventrade |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
nie ma sprawy ;) dla ciebie wszytko :D nie jestem na 100% pewny czy pojde na kadza impreze bo mam egzaminy, ale w sobote napewno ide bo nie moge przegapic Steve Lawler'a. Potem to nie wiem; z wielkim bulem bede musial odmowic reszte.
a wlasnie, Sara, bylas na PvD w Miami? Slyszalem ze bylo zajebiscie. Sluchalem troche jego setu na necie. |
Wszytko la mnie? :D
Nie, nie bylam no PvD w Miami. Myalam isz, ale mi nie poszlo. :( Arturo plakal ze nie bylam! :haha: Nastempnem razem...
Tesz mam egzaminy!!! :whip: |
|
|
| Projekt4.o |
| ktos juz to mowil ze powinismy dostac wlasny miejsce na forum i sie z tym zgadzam, ale trzeba bylo jakiegos moderatora zeby sie burdel nie zrobil zaraz bo nie wiem czy Swamps po polsku czytac albo pisac umie, eh, a tak apropo kto bedzie negocjowac warunki, bo ja moge kupic np wyborowa, hehe, jako prezent :D |
|
|
| infinity HiGH |
Nastepnym razem jak bedzie jakas imprezie i spotkam Swamper'a to postawie mu piwo i pogadamy :toothless
Co do moderatora, to tak jak kazdy inny forum, ktos z tamtad jest mod'em; wiec chyba ten obowiazek spadnie na VMC bo on najdluzej tu jest i najczesciej tu bywa. |
|
|
| Projekt4.o |
tzn VMC, master nabijania, ja bym mu tego moda nie dawal, moze sie wkurzyc i wszystkich wyrabac, tak jak drewno z lasu.
Musimy sie wkoncu spotkac eh Inifity :D, kurde mieszkamy no prawie w tym samym miescie a jakos nie spotkalem cie |
|
|
| anuneventrade |
| Mozemy miec normalnego mod, i po prostu mi bedgeme mu powjedic jak cos jest zle. Ale, na prawde nie miszle ze cos by bilo? Bo my sie jusz zname, i nie miszle ze ktos bil zrobil jakisz probleme? :) |
|
|
| Projekt4.o |
| Saro, kilka pojdzie jabcokow albo inne ekstremanlne drink w leb i sie taki kicz tutaj zrobi ze wole juz nie mowic. |
|
|
| anuneventrade |
| quote: | Originally posted by Projekt4.o
Saro, kilka pojdzie jabcokow albo inne ekstremanlne drink w leb i sie taki kicz tutaj zrobi ze wole juz nie mowic. |
To prawda |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by Projekt4.o
tzn VMC, master nabijania, ja bym mu tego moda nie dawal, moze sie wkurzyc i wszystkich wyrabac, tak jak drewno z lasu.
Musimy sie wkoncu spotkac eh Inifity :D, kurde mieszkamy no prawie w tym samym miescie a jakos nie spotkalem cie |
no...czemu ciebie kurna nie ma na zadnych imprezach??
I jezeli VMC nie pasuje, to ja moge byc, haha!! nie zle jaja by byly. Jestem malo tolerancijny do glupoty, wiec wszystko by sie trzymalo w porzadku. |
|
|
| anuneventrade |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
no...czemu ciebie kurna nie ma na zadnych imprezach??
I jezeli VMC nie pasuje, to ja moge byc, haha!! nie zle jaja by byly. Jestem malo tolerancijny do glupoty, wiec wszystko by sie trzymalo w porzadku. |
:haha: :haha: :haha: |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by anuneventrade
:haha: :haha: :haha: |
:):cool: |
|
|
| vmc |
| quote: | Originally posted by Projekt4.o
tzn VMC, master nabijania, ja bym mu tego moda nie dawal, moze sie wkurzyc i wszystkich wyrabac, tak jak drewno z lasu. |
z PvD Planet jakos jak dotad nikogo nie wywalilem jak drewno z lasu... :whip:
http://www.pvdplanet.tk |
|
|
|
|