| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by anuneventrade
Polace... na prawde pocebuje pomocu...
Mam dwa opcie.
Jeden: Przeprowadzic sie do Toronto. Mam rodzine tam, i jest mozliwosci na prace i na skole.
Drugi: Przeprowadzic sie do Warszawy. Mam tam apartment i prawie cala moja rodzina.
Musie sie z decidowac naj pozniej na ponidzalek... |
Toronto.
Czemu? Bedziesz miala lepsze opcje tutaj za pare lat niz w Polsce narazie. |
|
|