|
Po Polsku Ktosz? (pg. 227)
|
View this Thread in Original format
| StereoPrincess |
| quote: | Originally posted by Projekt4.o
Jak by kogos to interesowalo kto bedzie grac w Polsce zaniedlugo
28.01.2005 - Kanty (Jaworzno)
Last Friday - Sven Wittekind [DE]
12.02.2005 - Lokomotywa (Warszawa)
Ben Sims - Walentynki |
wes to napisz w tym event forum dwie osobne thready. |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by StereoPrincess
wes to napisz w tym event forum dwie osobne thready. |
nooo, gosia mysli :) |
|
|
| maxstradamus |
No dokladnie...
Napisz to tam i po polsku, pojdziemy i moze jakas dyskusje nawet z tego sie zrobi...niektorym przyda sie podbic numer postow. Trzeba tak zaczac robic bo tak to nigdy nic nie wskuramy... |
|
|
| marcooz |
ooo to może ja jeszcze zrobie na temat:
05.02.2005 - John 00 Fleming - Klub Zentrum w Bydgoszczy
:D |
|
|
| Keny |
| wlasnie chcialem tez to napisac :) ..ja na pewno bede :),chociaz tow czasie sesji :) |
|
|
| StereoPrincess |
| quote: | Originally posted by marcooz
ooo to może ja jeszcze zrobie na temat:
05.02.2005 - John 00 Fleming - Klub Zentrum w Bydgoszczy
:D |
no to rub.
to jest bardzo dobry trance DJ. |
|
|
| Projekt4.o |
Widze ze nasz temat upada, a wiec pytanko, do tych co w Polsce sa, albo sie orientuje co to jest za Soundtropolis, tak sie chyba pisze, kto ma na tym grac bo weszlem/wszedlem/obadalem ich strone i line-up coming soon pisze, a juz to ma byc bo w kwietniu a wiec az tak duzo czasu do tego nie ma, wie ktos to ma na tym grac.
I wlasnie Liebing ma chyba grac w Piramidzie w Chorzowie, tylko nie wiem kiedy dokladnie |
|
|
| delurium |
| quote: | Originally posted by Projekt4.o
Widze ze nasz temat upada, a wiec pytanko, do tych co w Polsce sa, albo sie orientuje co to jest za Soundtropolis, tak sie chyba pisze, kto ma na tym grac bo weszlem/wszedlem/obadalem ich strone i line-up coming soon pisze, a juz to ma byc bo w kwietniu a wiec az tak duzo czasu do tego nie ma, wie ktos to ma na tym grac.
I wlasnie Liebing ma chyba grac w Piramidzie w Chorzowie, tylko nie wiem kiedy dokladnie |
Wtf? what is this ?
:whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by delurium
Wtf? what is this ?
:whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: |
I could ask you the same thing. You Norwegians have your regional forum and you don't even use it, we don't so don't be suprised when you will see a thread in polish, cause there are a few all over TA and there are more comming. |
|
|
| dallastar |
| quote: | Originally posted by Spyder
Tylko chczialam zeby sobaczycz.. kto co powie..
:clown: :nervous: |
huh??
:conf: :conf: :conf: |
|
|
| Spyder |
| quote: | Originally posted by dallastar
huh??
:conf: :conf: :conf: |
"i just wanted to see who would say what" with poor polish spelling |
|
|
| Oktan |
| Jest tu ktos z warszawy i idzie dzisiaj do klatki na ozgura ?? Bo samemu mi sie za chuj nie chce isc. Jak bylby ktos chetny napiszcie na gg. 3909933 |
|
|
|
|