|
Po Polsku Ktosz? (pg. 250)
|
View this Thread in Original format
| Hanki |
| Nom niezle niezle! :D |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
|
cos cienutka ta twoja raczka przemek, ale nie martw sie jak jeszcze pochodzicie z piotrkiem na silke to bedzie lepiej :stongue: |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by stren
cos cienutka ta twoja raczka przemek, ale nie martw sie jak jeszcze pochodzicie z piotrkiem na silke to bedzie lepiej :stongue: |
:stongue: :stongue: rotfl |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by stren
cos cienutka ta twoja raczka przemek, ale nie martw sie jak jeszcze pochodzicie z piotrkiem na silke to bedzie lepiej :stongue: |
to ty z lewej :p |
|
|
| dallastar |
| holy jebus! I am terribly lost - I have lost my way!:tongue3 |
|
|
| bluE_Neon |
| LOL, spoko, nie widzialem jeszcze takiego okreslenia na kobiete. Wiekszosc to jest prawda :wtf: |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
to ty z lewej :p |
zebys sie nie zdziwil, to rzeczywiscie niewiele lepiej wyglada moja reka :stongue:
| quote: | Originally posted by bluE_Neon
LOL, spoko, nie widzialem jeszcze takiego okreslenia na kobiete. Wiekszosc to jest prawda :wtf: |
eee :wtf: marcin sie chyba pogubil, albo to ja, bo niewiem do czego on nawiazuje :wtf: |
|
|
| bluE_Neon |
| quote: | Originally posted by stren
eee :wtf: marcin sie chyba pogubil, albo to ja, bo niewiem do czego on nawiazuje :wtf: |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
 |
|
|
|
| Hanki |
| Jaki LOL!!! :stongue: To chyba taki typowy dla blondi... ;) |
|
|
| Ziggy |
 |
|
|
| maxstradamus |
| cos z tym zdjeciem mi nie pasuje, albo w polsce wszystko jakies takie pod katem jest albo to bardzo kiepski photoshop |
|
|
|
|