święta prawda... ja też mam wszystko kurwa w dupie :happy2: .... zamiast sie uczyć słucham sobie ASOT'a :toothless
Stuku
Heheh Jak ja szkołe chciałbym mieć tam a nie moge niestety :happy2:
KandyKid_420
Kurwa Mach, moja dziewczyna ze mna zerwala, bardzo malo polskich dziewczyn znam tutaj w BC, niech do chuja... nie wiem gdzie znajde nastepna polke tutaj :(
Nie wiem dlaczego, ale tylko polki dla mnie dzialaja
:(
marcooz
kurde właśnie życie jest takie podłe :o
szczególnie jeśli chodzie o tą część z dziewczynami, zawsze coś musi pójść nie tak. Ale jest jedno pocieszenie na tej jednej świat sie nie kończy :p