|
Po Polsku Ktosz? (pg. 108)
|
View this Thread in Original format
| anuneventrade |
STUUUUKUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!! :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip:
Nie tylko max ci zabije!!!!!!! |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by anuneventrade
Przeprowadzam sie do Warszawe w czerwcu :D :D :D |
co?!? Kiedy w czerwcu???
Ja jestem z Warszawy! Bede tam 11 czerwca u Taty i u dziadkow!
hahaha, TA meetup w Polsce...ale jaja!!
:eyespop: :eyespop: :eyespop: :eyespop: |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
co?!? Kiedy w czerwcu???
Ja jestem z Warszawy! Bede tam 11 czerwca u Taty i u dziadkow!
hahaha, TA meetup w Polsce...ale jaja!!
:eyespop: :eyespop: :eyespop: :eyespop: |
to w takim razie jako rasowy warszawiak stawiasz kazdemu browary :toothless |
|
|
| infinity HiGH |
| nie ma sprawy! |
|
|
| Stuku |
| quote: | Originally posted by anuneventrade
STUUUUKUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!! :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip:
Nie tylko max ci zabije!!!!!!! |
A po co lukasz takie strony :) Bleee swintuszek z Ciebie :)
A już tam odrazu zabijać :) Hihihi poczucia humoru brak :D |
|
|
| Stuku |
| quote: | Originally posted by Stuku
A po co lukasz takie strony :) Bleee swintuszek z Ciebie :)
A już tam odrazu zabijać :) Hihihi poczucia humoru brak :D |
p.s dzisaj : Armin van Buuren - A State Of Trance Episode 138 XXL :eyespop: :eyespop: |
|
|
| anuneventrade |
| Piotr, mam nadzieje ze kolo 20... |
|
|
| StereoPrincess |
| quote: | Originally posted by anuneventrade
STUUUUKUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!! :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip:
Nie tylko max ci zabije!!!!!!! |
I ja tez, cholero! |
|
|
| anuneventrade |
| quote: | Originally posted by StereoPrincess
I ja tez, cholero! |
HAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAH
:haha: |
|
|
| Stuku |
| quote: | Originally posted by whiskers
CHOLERO!!! |
No :) My name is Lukas :) |
|
|
|
|