|
Po Polsku Ktosz? (pg. 133)
|
View this Thread in Original format
| maxstradamus |
ladnie ladnie :D jeszcze troche i trzeba bedzie moderatora wybrac hehe
jeszcze jedno...ma ktos jakies konkretne informacje na temat tego ile ludzi nam naprawde potrzeba? kazdy mowi cos innego :conf:
1. klover (PL)
2. maxstradamus (CA)
3. miss.hot (PL)
4. infinity HiGH (CA)
5. anuneventrade (USA)
6. vmc (PL)
7. stuku (PL)
8. juice7 (PL)
9. bluE_Neon (CAnada)
10. StereoPrincess (CA)
11. marcooz (PL)
12. Gr@ll (PL)
13. lolas123 (PL)
14. Spyder (CA)
15. Digital Rain (USA)
16. Projekt4.o (CA)
17. Case Stern (PL)
18. Japan 4 (PL)
19. Mane (PL)
20. Misiek (CA)
21. ...
| quote: | Originally posted by Stuku
Do Tej Listy werbuje jeszcze 2 osoby i musze kumpla scignac by sie odezwal (Adik3 on z polski Jest i pisze co nieco) pogadam z nim na gg. Ale bankowo mozecie Go dopisac do listy
pzodro |
jak sie pojawi to dopiszemy :p wiec do roboty. |
|
|
| paul d engineer |
| Hey dopiszcie jeszcze mnie do tej listy |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
ciekawe po ile bilety chodzily |
Blisko 100zl.
I ponoc Sasha sie nie pojawil. Mialem jechac, ale jakos nie wyszlo. |
|
|
| Projekt4.o |
| cena bylo cos kolo tego a ja kupilem je po 62 zeta jeszcze bo dopiero byl czerwiec a kto ci mowil ze sie Sasha nie pojawil, skad masz takie info :stongue: bo jak myslisz ze nie byl to sie grubo mylisz albo ma sobowtora |
|
|
| juice7 |
| quote: | Originally posted by Projekt4.o
cena bylo cos kolo tego a ja kupilem je po 62 zeta jeszcze bo dopiero byl czerwiec a kto ci mowil ze sie Sasha nie pojawil, skad masz takie info :stongue: bo jak myslisz ze nie byl to sie grubo mylisz albo ma sobowtora |
sasha byl, tylko time-table byl tak pojebany (tak samo jak organizacja) ze sie nic nie zgadzalo. a z tego co slysalem to sie spoznil, bo mial jakies problemy na granicy, ale ile w tym prawdy to nie wiem. |
|
|
| Projekt4.o |
bo sie spoznili w zakaladaniu naglosnienia dlatego zaczeli ludzi wpuszczac dopiero kolo 17 a wiec, musieli poskaracac kilku wykonawcom sety, sasha byl opozniony o godzine chyba, a co do granicy to nie wiem. ale imprezka fajna byla, pogoda sie udala, i wszystko byl super tylko szkoda ze taki kawal musialem dybac :whip:.
Clarke i Smith i tak byli najlepsi :D |
|
|
| marcooz |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
jeszcze jedno...ma ktos jakies konkretne informacje na temat tego ile ludzi nam naprawde potrzeba? kazdy mowi cos innego :conf:
|
wystarczy 15 osób z Polski... dowód ->
:D |
|
|
| DJ Dominic |
hej witam was wszystkich , i mnei tez dodajcie do tej listy
pozdro |
|
|
| marcooz |
1. klover (PL)
2. maxstradamus (CA)
3. miss.hot (PL)
4. infinity HiGH (CA)
5. anuneventrade (USA)
6. vmc (PL)
7. stuku (PL)
8. juice7 (PL)
9. bluE_Neon (CAnada)
10. StereoPrincess (CA)
11. marcooz (PL)
12. Gr@ll (PL)
13. lolas123 (PL)
14. Spyder (CA)
15. Digital Rain (USA)
16. Projekt4.o (CA)
17. Case Stern (PL)
18. Japan 4 (PL)
19. Mane (PL)
20. Misiek (CA)
21. paul d engineer (CA)
22. DJ Dominic(PL) |
|
|
| Dj_Underwater |
Witam rodacy :P oczywiscie mnie tez dopiszcie :)
Pozdro :) |
|
|
| vmc |
1. klover (PL)
2. maxstradamus (CA)
3. miss.hot (PL)
4. infinity HiGH (CA)
5. anuneventrade (USA)
6. vmc (PL)
7. stuku (PL)
8. juice7 (PL)
9. bluE_Neon (CAnada)
10. StereoPrincess (CA)
11. marcooz (PL)
12. Gr@ll (PL)
13. lolas123 (PL)
14. Spyder (CA)
15. Digital Rain (USA)
16. Projekt4.o (CA)
17. Case Stern (PL)
18. Japan 4 (PL)
19. Mane (PL)
20. Misiek (CA)
21. paul d engineer (CA)
22. DJ Dominic (PL)
23. DJ_Underwater (PL) |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by Projekt4.o
cena bylo cos kolo tego a ja kupilem je po 62 zeta jeszcze bo dopiero byl czerwiec a kto ci mowil ze sie Sasha nie pojawil, skad masz takie info :stongue: bo jak myslisz ze nie byl to sie grubo mylisz albo ma sobowtora |
aha...kumpel byl na imprezie, i mowil ze Sashy nie bylo, ale moze tak myslal bo timetables byly pojebane. Mi to chuj, i tak go widzialem w Guvernment. |
|
|
|
|