return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 [171] 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 
Po Polsku Ktosz? (pg. 171)
View this Thread in Original format
StereoPrincess
quote:
Originally posted by Remiks
anunavantarde...get a polish dictionary lol


ale ty jestes guwno.
che
quote:
Originally posted by bluE_Neon
Impreza Trzydziesto Szejscio Godzinowa :D


Boa ma Trzydziesto Szeszcio Godzinowa impreze? Jeszcze tam nie bylem. Moze jednak sie zdecydoje tam pojsc na Nowy Rok...
bluE_Neon
quote:
Originally posted by StereoPrincess
i want to know the three other DJs.

wtedy bede mogla byc super excited.

jak bylam tam w ten ostatni weekend, mowili ze jeszcze bedzie jakis steve anderson, albo andy stevenson (nie pamietam, hee hee) i dwoch bardzo duzych DJs.


Steve Anderson? Nie wiem kto to jest, w kazdym badz razie brytyjczyk. Nidgy nie moze byc zle jak wyspiarze graja! Znalazlem jego website Steve Anderson No podobno ma byc w sumie osmiu didzejow ale mam nadzieje ze bedzie trzech "wazniejszych" :D
A wy kurwa dwa miski, co wam tam odbija?
maxstradamus
trzeba nam tu wiecej dziewczyn :D


Sanderk K Everybody Too CD2 > Sander K Everybody Too CD1
bluE_Neon
quote:
Originally posted by maxstradamus
trzeba nam tu wiecej dziewczyn :D


No wlasnie misiek, na co ty jeszcze czekasz! Dziewuchy same nie przyjda.
Japan_4
siemanko, oczym gadka? napiszcie w skrocie bo nie chce mi sie czytac wczesniejszych postow... leniwy jestem
goodgreefgirl
bylam ciekawa czy jest tez polski thread! :p
mialam juz zrobic taki sam, ale dobrze ze ktos od-zywil ten! :)


wyglada na to ze jest tu duzo polakow :) (z kanady/us/innych krajow, nie tylko z polski!)
maxstradamus
que?
bluE_Neon
quote:
Originally posted by Japan_4
siemanko, oczym gadka? napiszcie w skrocie bo nie chce mi sie czytac wczesniejszych postow... leniwy jestem


No w skrocie to jest troche nie mozliwe hehe Ja sam nie pamietam o czym wiekszosc stron "opisuje"
maxstradamus
quote:
Originally posted by bluE_Neon
No w skrocie to jest troche nie mozliwe hehe Ja sam nie pamietam o czym wiekszosc stron "opisuje"


a o czym moze byc...jak zwykle o paleniu ziola i jak bardzo nam wlasnego forum potrzeba (sam juz w to watpie)...takie tam sranie w banie. Mozemy foty zaczac postowac hehe chcecie zobaczyc blue_neon'a najebanego w trzy dupy? :D

edit: aha zapomnialem dodac ze Goska jak zwykle Remiksa wyzywa od "guwien" hehe

marcooz
quote:
Originally posted by maxstradamus
a o czym moze byc...jak zwykle o paleniu ziola i jak bardzo nam wlasnego forum potrzeba (sam juz w to watpie)...takie tam sranie w banie. Mozemy foty zaczac postowac hehe chcecie zobaczyc blue_neon'a najebanego w trzy dupy? :D

edit: aha zapomnialem dodac ze Goska jak zwykle Remiksa wyzywa od "guwien" hehe


pics or stfu :toothless

nie no jeszcze nie widziałem, żeby tutaj jakaś ciekawa rozmowa była :happy2:
stren
quote:
Originally posted by maxstradamus
a o czym moze byc...jak zwykle o paleniu ziola i jak bardzo nam wlasnego forum potrzeba (sam juz w to watpie)...takie tam sranie w banie. Mozemy foty zaczac postowac hehe chcecie zobaczyc blue_neon'a najebanego w trzy dupy? :D

edit: aha zapomnialem dodac ze Goska jak zwykle Remiksa wyzywa od "guwien" hehe


No wlasnie dajmy swoje foty tu, bedzie ciekawiej!! pics or STFU indeed
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 [171] 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 
Privacy Statement