return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 [122] 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 
Po Polsku Ktosz? (pg. 122)
View this Thread in Original format
maxstradamus
quote:
Originally posted by Stuku
Jesli chodzi o polskie forum. ZDECYDOWANIE ZA !!!!!! Tylko zeby nie podzielilo losy polskiego dzialu PvD Planet ktore praktycznie podupada.


Wiesz, to zalezaloby od ludzi ktorzy mieszkaja w polsce. Duzo polakow ktore teraz tutaj postuje to mieszka za granica (USA, Canada albo UK). Zajebiscie byloby jakbym mogl sobie pojsc na polskie forum i pogadac o tym co sie aktualnie w polsce dzieje, jakie imprezy itp. Moze nawet wybrac sobie czas w ktorym do polski bym polecial na konkretna impreze. Wszystko zalezy od determinacji polskich imprezowiczow :)

quote:

Moja druga połowa :)
Super
Agniesia, fanka TRESORA (O)||, minimalu jedna z niewelu dziewczyn ktora znam tak pozytywnie zakrecona hehehe i nadodatek jest ze mna.
Az mnie na te (o)|| wzielo jakos :) i slucham tego i slucham :) i chyba powoli na to przechodze :)

pozdRO


Super :gsmile: Na kazdego wkoncu przyjdzie pora hehe
Ja same zakrecone ale w druga strone niestety ciagle spotykam :rolleyes:
Stuku
quote:
Super Na kazdego wkoncu przyjdzie pora hehe
Ja same zakrecone ale w druga strone niestety ciagle spotykam


U mnie to pojawiło się znienacka dosłownie. I NA 100 % spotkasz tą konkretną i jedyna :)

Hehe ja przez ostani czas hmmm spotykałem zakrecone i to zebys wiedzal jak :toothless

A treaz tylko szkola i wakacje .... Jupiiiajejeje by wszycho sie udalo :)

pozDRO
marcooz
kurde z tym polskim działem to jak z motyką na słońce... szczegół... :p
a odnośnie dziewczyn to już mi sie nie chce gadac bo ostatnio za dużo na ten temat występuje :) ale cieszy sam fakt że ludzie znajdują odpowiednią osobe i są szczęśliwi :cool:
vmc
Niestety polska sekcja na PvD planet podupadla, co martwi zwlaszcza mnie, ktory sie nia zajmuje. :(

A jesli jestesmy juz przy dziewczynach to ja rowniez jakis czas temu spotkalem pewna wyjatkowa osobe, jestesmy razem i czuje sie z nia zajebiscie :D

Stuku link do zdjecia Twojej dziewczyny jest martwy
Stuku
@ VMC - jest to na fotka.pl -> agutkaZG. Nie wiem czemu tamten link nie działa :mad:

pozDRO

na poprawienie humoru :

vmc
quote:
Originally posted by Stuku
@ VMC - jest to na fotka.pl -> agutkaZG. Nie wiem czemu tamten link nie działa :mad:


nie wiem czy to tylko u mnie jest taki wal ale caly serwis http://fotka.pl mi czegos nie dziala
marcooz
no mi też nie działa ;)
th0m
quote:
Originally posted by anuneventrade
There isn't.


Well then they should make one. You guys have the right to :p. I would go on a strike. Talk Polish in every thread (Music Discussion too, n stuff like that), until you get your own forum.

Or not.

Thats ok too.
marcooz
quote:
Originally posted by th0m
until you get your own forum.

or ban :D
th0m
quote:
Originally posted by marcooz
or ban :D


Hmmm. Yeah, hadn't though about that one :p

klower
No to sie policzmy :D

1.Klower
2. ..
maxstradamus
1.Klower
2.maxstradamus
3. ..
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 [122] 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 
Privacy Statement