|
Po Polsku Ktosz? (pg. 8)
|
View this Thread in Original format
| vmc |
YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!
nareszcie PVD w Polsce!!!!
bede tam!:haha: |
|
|
| JakubPolska |
| No przeciez powiedzialem ze moze van Dyk wpadnie na Mayday Polska 2K2 to mnie tutaj juz nie poprawiajacie ;) bo to nie ladnie :D plus i tak w Polsce nie mieszkam ale wiem ze ktos mowil ze tam ma byc :D, no i bedzie Westbam i Mauro Picotto :whip: :whip: :whip: |
|
|
| bluE_Neon |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
Oh, Marcin...nareszcie mam Dave Seaman Live@Qontact :D |
pete MSN! :D :D :D :) :) :) |
|
|
| 69 KrAzY G 69 |
| quote: | | watpie ze mowi po Polsku...chyba raczej napisal po angielsku i urzyl jakiegos "online translator" |
Jaki to online translator KURWA LOL w mississadze na Mavis i Britania obok Krispy Kreme :)
i czy to nie byl B&J na Viva Club rotation w polce? czy to wasnie jest to same jak Mayday? |
|
|
| Maxim303 |
| quote: | Originally posted by Some One
a po ruski ktoto tut pizdit, ili odni palaki?
you polish people should be able to understand that :) |
rusko-govorashih net.. odni polaki pohozhe.. smeshnoi yazik polski :) |
|
|
| vmc |
dobra strona
juz kilka lat temu istniala tez inna (by lmc) ale obecnie jest offline. niedlugo jednak ruszy znowu ale tym razem bede maczal w tym paluchy, gdyz bede wspolredaktorem :) |
|
|
| JakubPolska |
| First of all I live in Canada, so why should I care about some PVD Polish website, ;), anyway good luck on it :D |
|
|
| bluE_Neon |
| quote: | Originally posted by 69 KrAzY G 69
Jaki to online translator KURWA LOL w mississadze na Mavis i Britania obok Krispy Kreme :)
|
20 minut ode mnie samochodem mieszkasz ;) |
|
|
| Miss Proximus |
| quote: | Originally posted by vmc
dobra strona
juz kilka lat temu istniala tez inna (by lmc) ale obecnie jest offline. niedlugo jednak ruszy znowu ale tym razem bede maczal w tym paluchy, gdyz bede wspolredaktorem :) |
ja klopt, vind ik ook! gelukkig kom je zo eerlijk voor je gevoelens uit
LoL |
|
|
| Julie_Spyder |
| quote: | Originally posted by Miss Proximus
ja klopt, vind ik ook! gelukkig kom je zo eerlijk voor je gevoelens uit
LoL |
LLOL
only understood .. that you had truble.. lol.. nothing more nothing lesss....
no ale ona pruboje.. hehehe:happy2: |
|
|
| Miss Proximus |
misunderstood julie :)
nuttin about truble in there :) |
|
|
|
|