| techno_freak |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
heh ta wodka sie chyba powinna nazywac kalasznikov :p
techno_freak no prosze...to nie bylo takie trudne |
...
dalej nic nie mowie bo jestem niesmialy :haha: a ta wodke widzialem w polsce, kumpel mial, tylko jeszcze byla w takim drewnainym pudelku..jak prawdziwy kalach :D |
|
|