|
Po Polsku Ktosz? (pg. 119)
|
View this Thread in Original format
| marcooz |
| quote: | Originally posted by juice7
ogladal ktos golote? |
yhy oglądałem (o 4 w nocy :P) walka nawet niezła jak na come back, moim zdaniem gołota powinien wygrać :D
| quote: | Originally posted by kamil
witam :) nowy tu jestem
|
siemano ;) |
|
|
| vmc |
| quote: | Originally posted by kamil
witam :) nowy tu jestem |
czesc!! witaj w polskim temacie :) |
|
|
| vmc |
| quote: | Krafwerk - 27 maja, Warszawa, Sala Kongresowa, godz. 20.30.
ceny biletów:
I miejsca - 240 zł; II - 210 zł; III - 180 zł; IV - 130 zł; V - 120 zł.
Wszelkie informacje: 22 646 06 49 lub http://www.odyssey.pl |
|
|
|
| marcooz |
it's damn expensive :o
za tą cene to ja mam 30 wejść do klubu w moim mieście :P |
|
|
| anuneventrade |
| Hej hej polace, jus dawno nie postowalam w nasim threadu! jak tam zycie? VMC- jus z toba nie rozmawialam tak dlugo ze jest mi bardzo smutno. :( |
|
|
| marcooz |
| życie jak w madrycie :haha: tylko troche z dużo nauki i za mało czasu na imprezowanie, a tak wsio gut :toothless |
|
|
| vmc |
| quote: | Originally posted by marcooz
it's damn expensive :o
za tą cene to ja mam 30 wej�ć do klubu w moim mie�cie :P |
Fakt ze drogie jak cholera, wjazd na MDPL jest tanszy niz najgorsze miejsca na Kraftwerku. :nervous:
| quote: | Originally posted by anuneventrade
Hej hej polace, jus dawno nie postowalam w nasim threadu! jak tam zycie? VMC- jus z toba nie rozmawialam tak dlugo ze jest mi bardzo smutno. :( |
ostatnio bylem troche zajety, mialem goraczke na uczelni ale jak bede mial chwilke odezwe sie :) |
|
|
| anuneventrade |
:haha:! Jeden wiadomosc kture dostalam jak bylam w prace....
2096936 (18:11)
napiszesz cos wkoncu??
2096936 (18:16)
NIE TO NIE HUJ CI W DUPE
2096936 (18:16)
NIE BEDE SIE PROSIL!!!!!!!
HAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAA |
|
|
| juice7 |
| quote: | Originally posted by anuneventrade
:haha:! Jeden wiadomosc kture dostalam jak bylam w prace....
2096936 (18:11)
napiszesz cos wkoncu??
2096936 (18:16)
NIE TO NIE HUJ CI W DUPE
2096936 (18:16)
NIE BEDE SIE PROSIL!!!!!!!
HAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAA |
huj mu w dupe sara, nie wie co traci:tongue2 (albo ona) nie masz sie co przejmowac takimi komentarzami, mi sie to zdarza bardzo czesto :stongue: |
|
|
| maxstradamus |
Siema Siema.
Non stop praca a jak jest chwila wolnego to nawet nie ma czasu siedziec na necie. Wiosna idzie :D Ale fajnie.
Zapowiada sie zajebiste lato w Toronto wiec zapraszam hehe :crazy:
K**** mac...240 na kraftwerka to lekka przesada...nie wiem ile teraz sie tam zarabia ale pamietam ze dla mnie 240 zl to zawsze byla fortuna. Za 240 zl mozna kupic palenia na miesiac hehe
Dobra ide dalej udawac ze pracuje ;)
Sara i jak lecisz do polski? |
|
|
| ::TranceVanDyk:: |
| quote: | Originally posted by anuneventrade
Hej hej polace, jus dawno nie postowalam w nasim threadu! jak tam zycie? VMC- jus z toba nie rozmawialam tak dlugo ze jest mi bardzo smutno. :( |
wtf, your polisch? und ich bin deutscher. |
|
|
| digitally404 |
| kurde, duzo polakuw suchalom trance :D |
|
|
|
|