return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 [119] 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 
Po Polsku Ktosz? (pg. 119)
View this Thread in Original format
marcooz
quote:
Originally posted by juice7
ogladal ktos golote?

yhy oglądałem (o 4 w nocy :P) walka nawet niezła jak na come back, moim zdaniem gołota powinien wygrać :D

quote:
Originally posted by kamil
witam :) nowy tu jestem

siemano ;)
vmc
quote:
Originally posted by kamil
witam :) nowy tu jestem


czesc!! witaj w polskim temacie :)
vmc
quote:
Krafwerk - 27 maja, Warszawa, Sala Kongresowa, godz. 20.30.

ceny biletów:
I miejsca - 240 zł; II - 210 zł; III - 180 zł; IV - 130 zł; V - 120 zł.

Wszelkie informacje: 22 646 06 49 lub http://www.odyssey.pl
marcooz
it's damn expensive :o
za tą cene to ja mam 30 wejść do klubu w moim mieście :P
anuneventrade
Hej hej polace, jus dawno nie postowalam w nasim threadu! jak tam zycie? VMC- jus z toba nie rozmawialam tak dlugo ze jest mi bardzo smutno. :(
marcooz
życie jak w madrycie :haha: tylko troche z dużo nauki i za mało czasu na imprezowanie, a tak wsio gut :toothless
vmc
quote:
Originally posted by marcooz
it's damn expensive :o
za tą cene to ja mam 30 wej�ć do klubu w moim mie�cie :P

Fakt ze drogie jak cholera, wjazd na MDPL jest tanszy niz najgorsze miejsca na Kraftwerku. :nervous:

quote:
Originally posted by anuneventrade
Hej hej polace, jus dawno nie postowalam w nasim threadu! jak tam zycie? VMC- jus z toba nie rozmawialam tak dlugo ze jest mi bardzo smutno. :(


ostatnio bylem troche zajety, mialem goraczke na uczelni ale jak bede mial chwilke odezwe sie :)
anuneventrade
:haha:! Jeden wiadomosc kture dostalam jak bylam w prace....

2096936 (18:11)
napiszesz cos wkoncu??
2096936 (18:16)
NIE TO NIE HUJ CI W DUPE
2096936 (18:16)
NIE BEDE SIE PROSIL!!!!!!!



HAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAA
juice7
quote:
Originally posted by anuneventrade
:haha:! Jeden wiadomosc kture dostalam jak bylam w prace....

2096936 (18:11)
napiszesz cos wkoncu??
2096936 (18:16)
NIE TO NIE HUJ CI W DUPE
2096936 (18:16)
NIE BEDE SIE PROSIL!!!!!!!



HAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAA


huj mu w dupe sara, nie wie co traci:tongue2 (albo ona) nie masz sie co przejmowac takimi komentarzami, mi sie to zdarza bardzo czesto :stongue:
maxstradamus
Siema Siema.

Non stop praca a jak jest chwila wolnego to nawet nie ma czasu siedziec na necie. Wiosna idzie :D Ale fajnie.

Zapowiada sie zajebiste lato w Toronto wiec zapraszam hehe :crazy:

K**** mac...240 na kraftwerka to lekka przesada...nie wiem ile teraz sie tam zarabia ale pamietam ze dla mnie 240 zl to zawsze byla fortuna. Za 240 zl mozna kupic palenia na miesiac hehe

Dobra ide dalej udawac ze pracuje ;)

Sara i jak lecisz do polski?

::TranceVanDyk::
quote:
Originally posted by anuneventrade
Hej hej polace, jus dawno nie postowalam w nasim threadu! jak tam zycie? VMC- jus z toba nie rozmawialam tak dlugo ze jest mi bardzo smutno. :(


wtf, your polisch? und ich bin deutscher.
digitally404
kurde, duzo polakuw suchalom trance :D
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 [119] 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 
Privacy Statement