|
Po Polsku Ktosz? (pg. 216)
|
View this Thread in Original format
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by Outsider
link or stfu
nie chce mi sie szukac |
:cool: |
|
|
| Hanki |
Muehehe jaki za mocny koles!!! Lepszy od samego Kozakiewicza... ;) :haha:
Ale pamietam, jak Grzesiu Szamotulski tez potrafil wykazac sie podobnego typu "efektami" podczas spotkan naszej pilkarskiej Ekstraklasy... :cool: |
|
|
| Hanki |
| Hop siup i nasz temacik do gory, bo jeszzce troche i kompletnie zniknie nam z pola widzenia... ;) :p |
|
|
| maxstradamus |
| dobrze, ze ktos tego pilnuje |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
dobrze, ze ktos tego pilnuje |
ja bym sie o to nie martwil, bo nasz threadzik "jest jak lawa, z wiezchu twarda zimna i plugawa, lecz wewnetrznego ongnia i sto lat nie wyziebi..."
tak to chyba nasz Adas Mickiewicz ujal
puki mamy subscribe i poki search button dziala, nie zginie nasz thread
Ps. zaraz damy jakies foty z Holdena w00t!! |
|
|
| Hanki |
| quote: | | Originally posted by stren Ps. zaraz damy jakies foty z Holdena w00t!! |
No byloby bardzo fajnie, czekam na to z niecierpliwoscia!!! :D
A co do search button to cos ostatnio zaczal on zawodzic, wiec juz mu tak bardzo nie ufam... ;) |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by Hanki
No byloby bardzo fajnie, czekam na to z niecierpliwoscia!!! :D
A co do search button to cos ostatnio zaczal on zawodzic, wiec juz mu tak bardzo nie ufam... ;) |
narazie maxtradamus zrzuca je na stronke, wiec cierpliwosci :D
Zawsze jest subscribe |
|
|
| Hanki |
| quote: | Originally posted by stren
Zawsze jest subscribe |
Heh no to juz ze tak powiem uzywam, takze jest spoko, tylko czasem jak sie cholota rzuci do odpisywania to na tlenie co chwila wyskakuja mi te komunikaty, ze doszedl nowy post w tym temacie... ;) Ale dobrze, ze mamy takie cos, moze kiedys w koncu admini dadza nam nasz polski dzial i nie trzeba sie bedzie tak tulac w tym calym Chill Out Room'ie... :) Pozdro! |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by Hanki
Heh no to juz ze tak powiem uzywam, takze jest spoko, tylko czasem jak sie cholota rzuci do odpisywania to na tlenie co chwila wyskakuja mi te komunikaty, ze doszedl nowy post w tym temacie... ;) Ale dobrze, ze mamy takie cos, moze kiedys w koncu admini dadza nam nasz polski dzial i nie trzeba sie bedzie tak tulac w tym calym Chill Out Room'ie... :) Pozdro! |
hehe mam dokladnie ta sama akcje. Na szczescie na tlenie jest giga miejsca wiec mi to wali ;) |
|
|
| Hanki |
| Dzieki wielkieee!!! :D Fotki sa bardzo fajne!!! |
|
|
| maxstradamus |
Wow to dziala!!! :toothless |
|
|
|
|