|
Po Polsku Ktosz? (pg. 109)
|
View this Thread in Original format
| DarkWater |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
you're polish? :eyes: |
Yes I am...Can't you tell by my sexy avatar? Lol...
Has anyone here watched the Polish version of American Idol? I just finished watching a bunch of clips and it's embarassing. |
|
|
| StereoPrincess |
| quote: | Originally posted by Stuku
No :) My name is Lukas :) |
Twoje nowe imie jest Cholera.:) |
|
|
| anuneventrade |
| quote: | Originally posted by StereoPrincess
Twoje nowe imie jest Cholera.:) |
Hahaha! Szkoda ze wyszcie nie bili na WMC, super bilo!!!
3 MIESIENCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :clown: |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by anuneventrade
Hahaha! Szkoda ze wyszcie nie bili na WMC, super bilo!!!
3 MIESIENCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :clown: |
my tez zalujemy, nie musisz nam przypominac ;)
przylecimy za rok :D |
|
|
| StereoPrincess |
| quote: | Originally posted by anuneventrade
Hahaha! Szkoda ze wyszcie nie bili na WMC, super bilo!!!
3 MIESIENCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :clown: |
cicho badz.
bo twoje imie bedze mala cholerka! :p :p |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by DarkWater
Yes I am...Can't you tell by my sexy avatar? Lol...
Has anyone here watched the Polish version of American Idol? I just finished watching a bunch of clips and it's embarassing. |
nie obejrzalbym tego nawet jesli by mi zaplacili. |
|
|
| anuneventrade |
| quote: | Originally posted by StereoPrincess
cicho badz.
bo twoje imie bedze mala cholerka! :p :p |
Hej hej hej! :whip:
Nie stete, nie moge sie dociekac! |
|
|
| maxstradamus |
jeszcze 45 min. w pracy.
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
nie wytrzymam
czas wolniej leci jak sie jest zjaranym :D
dobra, to tyle. musialem pomarudzic.
wracac do tego co robiliscie wczesniej. |
|
|
| anuneventrade |
hahahhaha Max. :stongue:
Mam Gadu-gadu... # 8126193 |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by anuneventrade
hahahhaha Max. :stongue:
Mam Gadu-gadu... # 8126193 |
z przyjemnoscia ale nie mam tu gadu-gadu :P
dopadne cie jak zajade do domu hehe |
|
|
| maxstradamus |
| jeszcze 20 minut :D |
|
|
| anuneventrade |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
z przyjemnoscia ale nie mam tu gadu-gadu :P
dopadne cie jak zajade do domu hehe |
oki! :) |
|
|
|
|