|
Po Polsku Ktosz? (pg. 316)
|
View this Thread in Original format
| Hanki |
| stren na prezydenta! ;) |
|
|
| MODLISZKA |
| A wiec mozecie zobaczyc moje fotki :D sa one tam w tym temacie ze zdjatkami... Nie przerazcie sie powinnam te ostatnie troche pomniejszyc ale jak zwykle nie pomyslalam :happy2: moze niebawem zaladuje nowe pics ale narazie macie te i raczej nie wygladam na faceta :p |
|
|
| stren |
| no wiesz, powinnas zrobic jeszcze sobie zdjecie z transparentem, ' jestem modliszka z TA' wtedy nie bedzie watpliwosci :p |
|
|
| MODLISZKA |
czemu nie hahahaha
moja kumpela ma beke ze mnie bo teraz twierdzi ze trudno stwierdzic patrzac na mnie czy jestem dziewczyna czy chlopakiem ale spoko :D
dzisiaj pewnie narobimy zajebistych fotek bo bedziemy pic...hahaha
pozdro |
|
|
| stren |
nie chodzi o to, ze nie wygladasz jak dziewczyna, tylko o to ze moglas zapostowac nie swoje zdjecia ;)
tez bede pic dzis, ale zdjec nie bedzie |
|
|
| MODLISZKA |
| ^nie martw sie to napewno moje fotki zreszta przekonasz sie pozniej kiedy umieszcze na forum dzisiejsze zdjecia hahaha kumpela kupila mi vodke ze slowacji ktorej juz nie ma ale przynajmniej pomyslalysmy i zrobilysmy zdjecia z nia zanim zniknela w glebi naszych cial ;) |
|
|
| Sarrus |
| Witam wszystkich Polaków i "nie-Polaków". Sebastian "Sarrus" no i krakus ¿eby by³o do rymu :p. |
|
|
| MODLISZKA |
| ja to raczej srodkowa czesc Polski :D |
|
|
| GiB01 |
| skad modliszka jestes ? bo ja tez z centralnej Polski ;) |
|
|
| QbA_89 |
widzę, że jednak duużo tu Polaków =D
it's so good |
|
|
|
|