|
Po Polsku Ktosz? (pg. 58)
|
View this Thread in Original format
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
ok :D to przejdzmy do konkretow...jak juz mowilem jestem nowy w Toronto i jestem ciekaw gdzie najczesciej chodzicie sie bawic no i oczywiscie gdzie mozna spotkac jakies fajne polskie dziewczyny...Drama queens odpadaja :tongue3 |
ahahaha, polki ktore nie sa drama queens? zycze ci duzo szczescia z tym
i bawimy sie w Guvernment lub System |
|
|
| StereoPrincess |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
ahahaha, polki ktore nie sa drama queens? zycze ci duzo szczescia z tym
|
O czym ty mowisz? ;) ;)
so I see you missed Lawler last night too?
No i o tych 5 osobach z Polski, get them over here!!! |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
ahahaha, polki ktore nie sa drama queens? zycze ci duzo szczescia z tym
i bawimy sie w Guvernment lub System |
hehehe no to mnie niezle pocieszyles koles :haha: |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by StereoPrincess
No i o tych 5 osobach z Polski, get them over here!!! |
5 osob to dalej troche malo...dobry poczatek ale dluga droga przed nami :( wiecie co mogloby pomoc? porozrzucac linki gdzies na wp.pl albo onet.pl albo nawet interia.pl Jak macie tam jakies wtyki to wydaje mis ie ze to bylby dobry pomysl...trzeba jakos rozreklamowac TA w polsce. |
|
|
| Projekt4.o |
a ja sie z wami nie zgodze wogole, i tyle, nie robcie zadnych reklam na stronach co nie tycza sie muzyki trance albo techno :D, bo innaczej to burdel bedzie a ludzie i tak nie bede sie znac na tej muzyce, bo nie sadze ze muzyka klubowa co jest zazwyczaj grana w polsce to ten prawdziwy trance.
tak na marginesie, ludzie dobrze wiedza o tej stronie itp, az tacy polacy ciemni to nie sa, ale nie bede sie wpisywac tutaj bo nie wszyscy tutaj tak ja VueMCetka umia inglish, a wiec jak cos to pomiedzy ludzmi trzeba i trzeba sie spytac Swampa czy nie zrobi dla nas roznicy, bo jak widze ten post to coraz sie wiekszy robi a tylko nas jest pare osob co normalnie tutaj pisza, a ci co inni czytaja to KURWA pisac, pisac i jeszcze raz pisac tutaj, napewno macie cos ciekawego do powiedzenia itd, kazdy ma mojim zdaniem, a wiec to sa moje trzy grosiki |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by Projekt4.o
a ja sie z wami nie zgodze wogole, i tyle, nie robcie zadnych reklam na stronach co nie tycza sie muzyki trance albo techno :D, bo innaczej to burdel bedzie a ludzie i tak nie bede sie znac na tej muzyce, bo nie sadze ze muzyka klubowa co jest zazwyczaj grana w polsce to ten prawdziwy trance.
tak na marginesie, ludzie dobrze wiedza o tej stronie itp, az tacy polacy ciemni to nie sa, ale nie bede sie wpisywac tutaj bo nie wszyscy tutaj tak ja VueMCetka umia inglish, a wiec jak cos to pomiedzy ludzmi trzeba i trzeba sie spytac Swampa czy nie zrobi dla nas roznicy, bo jak widze ten post to coraz sie wiekszy robi a tylko nas jest pare osob co normalnie tutaj pisza, a ci co inni czytaja to KURWA pisac, pisac i jeszcze raz pisac tutaj, napewno macie cos ciekawego do powiedzenia itd, kazdy ma mojim zdaniem, a wiec to sa moje trzy grosiki |
w sumie to masz racje, ale z drugiej strony ludzie zainteresowani takimi imprezami jak creamfields maja juz jakies pojecie o trance a przynajmniej o prog. To jest naszym zadaniem zeby im zmienic poglad na ta muze hehe. Klimatyczny transik zamiast tego durnego umca-umca ktore jest tak popularne w polsce. Powoli scena sie zaczyna zmieniac, przejawem tego jest wyzej wspomnainy creamfields. Na creamfields.pl nie da sie jak pogadac z ludzmi bo nie ma zadnego forum. Za to na czatach jest duzo ludzi spragnionych dobrej muzyki. A co do pisania tutaj to sie nie martw. Ja bede pisal az padne hehe wkoncu i tak nie mam nic lepszego do roboty w tej durnej pracy.
:D |
|
|
| StereoPrincess |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
5 osob to dalej troche malo...dobry poczatek ale dluga droga przed nami :( |
ale te 5 osob zna nastepne 5 oso i nastepne i tak dalej. |
|
|
| anuneventrade |
*bump* :D
Jak sa moje Polace dzieszaj!?!?! :) :p Mam examiny nastempnim tigodnie, ale mam dobre humor!!!! :) :) :) |
|
|
| vmc |
| quote: | Originally posted by anuneventrade
*bump* :D
Jak sa moje Polace dzieszaj!?!?! :) :p Mam examiny nastempnim tigodnie, ale mam dobre humor!!!! :) :) :) |
wciaż dzielni, choc zmęczeni 10h na uczelni :thepirate |
|
|
| infinity HiGH |
Jestem troche wkurzony bo przegapilem Steve Lawler'a :( ale za to zobacze Danny Howells w ta sobote :D
A tak pozatym to nudno tu |
|
|
| maxstradamus |
| no i pieknie...spadlismy na druga strone buuu |
|
|
| anuneventrade |
*bump* :)
Dale studjuje.. :( :nervous: Musze na pisac 3 essajow na utro... :( :( :(
Jak tam zycie? :D :p |
|
|
|
|