|
Po Polsku Ktosz? (pg. 164)
|
View this Thread in Original format
| anuneventrade |
| quote: | Originally posted by marcooz
lol... to sie nazywa afterparty :D |
:stongue: Na pewno!!!! :stongue:
| quote: | Originally posted by Remiks
i love when Polish girls who have never been to Poland speak the language, and up every other word :D , in real life when you hear it, sounds so cute...as if its some retarted animal or somethin lol |
It's a shame you have no idea what you're talking about there. I have been to Poland, my whole family lives there. I speak it just fine. So what if I can't write perfectly? How about you pull that stick out of your ass and get your facts straight before commenting?
| quote: | Originally posted by StereoPrincess
no i dla tego nie bedziesz nigdy mial normalnej dziewczyny, chuju.
jak tak sie odzywasz do obcej osoby.
moze powinesz najpierw dorosnac i dopiero wtedy z ludzmi rozmawiac. |
:stongue: :stongue: :stongue: |
|
|
| Skopro |
| Siema...jetstem nowy:toothless ....to witam |
|
|
| bluE_Neon |
| O kurwa, chyba jestes pierwszym polskim TA z Philly. |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by bluE_Neon
O kurwa, chyba jestes pierwszym polskim TA z Philly. |
Co nie zmienia faktu, ze bearsi i tak ich rozjebia :D
muehehehe |
|
|
| bluE_Neon |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
Co nie zmienia faktu, ze bearsi i tak ich rozjebia :D
muehehehe |
No jak tak samo mysle ale kurwa tak naprawde to Philly wygra :thepirate |
|
|
| Skopro |
wow jestem "special"...:crazy:
ale jestem tez z Buffalo,NY... |
|
|
| stren |
| Ale o czym wy mówicie? NFL?? |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by stren
Ale o czym wy mówicie? NFL?? |
Zgadza sie |
|
|
| Skopro |
| nie lubie NFL...hockey to dla mnie...:toothless |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by Skopro
nie lubie NFL...hockey to dla mnie...:toothless |
Owszem... :D ale nie nawidze Flyers :) |
|
|
| Skopro |
| ja tez nie...Buffalo sabres to jest muj team..bo jestem z Buffalo..:) |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
Owszem... :D ale nie nawidze Flyers :) |
Hahhahahahahahha |
|
|
|
|