return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 [211] 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 
Po Polsku Ktosz? (pg. 211)
View this Thread in Original format
Outsider
quote:
Originally posted by Hanki
No no jak na pierwsze kroki w naszym wspaniałym języku to dobrze mu poszło... :toothless


true... rispekta za dobre 'wejscie'
Hanki
quote:
Originally posted by Outsider
true... rispekta za dobre 'wejscie'


Taaa total RESTECPA jak to mówia... :haha:
Keny
Wlasnie wrocilem z Poznania i odiwedzilem impreze na ktorej gral m.in Above & beoynd i Motorcycle ...
above & beyond reprezentowal tylko Tony McGuinnes ,a Motorcycle Jes Brieden ...imprezka ogolnie byla by fajna ale ci krzywi poznaniacy z pod znaku wixy i jazdy mnei denerwowali bo co chiwla jakies gwizdki .Wiec po calej po wystepach wyzej wymienionych wykonawcow poszedlem do Vip roomu no i zaczelo sie pice :) Tony stwierdzil ze Pete Tong to chuj :) heheh
POzatym Jes to super babka pierwszy raz spotaklem sie z kims takim..dorba nie che mi sie dalej pisac ide spac ;)
marcooz
też miałem zamiar tam jechać, ale jakoś się rozmyśliłem :)

na wixiarskich forum jak eftebe to ludzie mówią że Katana i Tracid "pozamiatali" a reszta raczej dupy dała :wtf: tak to jest jak sie nie zna na transie :rolleyes:
maxstradamus
quote:
Originally posted by Keny
Wlasnie wrocilem z Poznania i odiwedzilem impreze na ktorej gral m.in Above & beoynd i Motorcycle ...
above & beyond reprezentowal tylko Tony McGuinnes ,a Motorcycle Jes Brieden ...imprezka ogolnie byla by fajna ale ci krzywi poznaniacy z pod znaku wixy i jazdy mnei denerwowali bo co chiwla jakies gwizdki .Wiec po calej po wystepach wyzej wymienionych wykonawcow poszedlem do Vip roomu no i zaczelo sie pice :) Tony stwierdzil ze Pete Tong to chuj :) heheh
POzatym Jes to super babka pierwszy raz spotaklem sie z kims takim..dorba nie che mi sie dalej pisac ide spac ;)


PICS or STFU :D
Projekt4.o
masz zdjecia hehe ale czegoo innego, nie mogli ladniejszej Polki znalezdz, kurde czy cos, bo jak bede widzowie glosowac to nie wiem czy ona wygra bo ludzi nie obchodzi co robi poza estrada tylko jak wyglada http://www.missworld.tv/bio/bio.sps?iBiographyID=11597
maxstradamus
quote:
Originally posted by Projekt4.o
masz zdjecia hehe ale czegoo innego, nie mogli ladniejszej Polki znalezdz, kurde czy cos, bo jak bede widzowie glosowac to nie wiem czy ona wygra bo ludzi nie obchodzi co robi poza estrada tylko jak wyglada http://www.missworld.tv/bio/bio.sps?iBiographyID=11597


No brzydka nie jest, na tym ostatnim zdjeciu wyglada zajebiscie. A tak to nie jestem fanem fryzow jak na czolgiste wiec pierwsze 2 odpadaja.

Te fajne:
http://picsrv.missworld.tv/fif=/missworld/img_399_2042.fpx&obj=iip,1.0&wid=270&hei=405&rgn=0,0,0,0&cvt=jpeg
http://picsrv.missworld.tv/fif=/missworld/img_399_1777.fpx&obj=iip,1.0&wid=270&hei=581&rgn=0,0,0,0&cvt=jpeg
http://picsrv.missworld.tv/fif=/missworld/img_399_1638.fpx&obj=iip,1.0&wid=270&hei=387&rgn=0,0,0,0&cvt=jpeg
http://picsrv.missworld.tv/fif=/missworld/img_399_1795.fpx&obj=iip,1.0&wid=270&hei=382&rgn=0,0,0,0&cvt=jpeg
http://picsrv.missworld.tv/fif=/missworld/img_399_1697.fpx&obj=iip,1.0&wid=270&hei=443&rgn=0,0,0,0&cvt=jpeg
http://picsrv.missworld.tv/fif=/missworld/img_399_1754.fpx&obj=iip,1.0&wid=270&hei=395&rgn=0,0,0,0&cvt=jpeg
http://picsrv.missworld.tv/fif=/missworld/img_399_1938.fpx&obj=iip,1.0&wid=270&hei=385&rgn=0,0,0,0&cvt=jpeg

No i oczywiscie:
http://picsrv.missworld.tv/fif=/missworld/img_399_1925.fpx&obj=iip,1.0&wid=270&hei=574&rgn=0,0,0,0&cvt=jpeg


Jak tak patrze na te wszystkie to w sumie nasza ma szanse cos tam powalczyc...Miejmy nadzieje :rolleyes:
*~*Angelblue*~*
quote:
Originally posted by Remiks
I'm ordering a domokun for my friend :/ ... u know those creatures that look like a piece of crap with teeth.



omg! I have a few of those! They Rock!
maxstradamus
quote:
Originally posted by *~*Angelblue*~*
omg! I have a few of those! They Rock!


vmc
co do tabsów to pierdzielę ten interes, nie używam, za wspomagacza wystarcza mi alkohol

Hanki
NO jeśli chodzi o tą naszą MIss, to rzeczywiście zdjęcie 3 jest najlepsze, bo na tych pierwszych wygląda co tu dużo mówić jakoś dziwacznmie, ta grzywka i do tego ten usmiech...:rolleyes:

Ale pamiętam, jak ją wybierali, to miałem swoją faworytkę, która notabene dostała się do finału, ale nic nie wywalczyła, a szkoda, bo też niezła była...

A pozostałe zdjęcia też niczego sobie, ale i tak zawsze wygrywają nie te najładniejsze... ;) (wiem wiem, nie tylko uroda się liczy :p )
Projekt4.o
Hanki teraz to nie wiem jak bedzie bo ma glosowac publicznosc a nie sedziowe a wiec napewno wieksza czesc ludzi bedzie sie gapila na wyglada, ale chyba w finale ma byc tak zrobione glosowanie, napewno jesli dobrze sie zaprezentuje nasza Miss na zywo to o cos powalczy. Egipcjanka i ta z Lebanonu oraz Wegierka, to sa chyba najlepiej wypadajace jak narazie na zdjeciach dziewczyny ale i tak mi sie ta najbardziej podoba ..........

http://picsrv.missworld.tv/fif=/missworld/img_399_1864.fpx&obj=iip,1.0&wid=270&hei=405&rgn=0,0,0,0&cvt=jpeg
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 [211] 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 
Privacy Statement