|
Po Polsku Ktosz? (pg. 211)
|
View this Thread in Original format
| Outsider |
| quote: | Originally posted by Hanki
No no jak na pierwsze kroki w naszym wspaniałym języku to dobrze mu poszło... :toothless |
true... rispekta za dobre 'wejscie' |
|
|
| Hanki |
| quote: | Originally posted by Outsider
true... rispekta za dobre 'wejscie' |
Taaa total RESTECPA jak to mówia... :haha: |
|
|
| Keny |
Wlasnie wrocilem z Poznania i odiwedzilem impreze na ktorej gral m.in Above & beoynd i Motorcycle ...
above & beyond reprezentowal tylko Tony McGuinnes ,a Motorcycle Jes Brieden ...imprezka ogolnie byla by fajna ale ci krzywi poznaniacy z pod znaku wixy i jazdy mnei denerwowali bo co chiwla jakies gwizdki .Wiec po calej po wystepach wyzej wymienionych wykonawcow poszedlem do Vip roomu no i zaczelo sie pice :) Tony stwierdzil ze Pete Tong to chuj :) heheh
POzatym Jes to super babka pierwszy raz spotaklem sie z kims takim..dorba nie che mi sie dalej pisac ide spac ;) |
|
|
| marcooz |
też miałem zamiar tam jechać, ale jakoś się rozmyśliłem :)
na wixiarskich forum jak eftebe to ludzie mówią że Katana i Tracid "pozamiatali" a reszta raczej dupy dała :wtf: tak to jest jak sie nie zna na transie :rolleyes: |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by Keny
Wlasnie wrocilem z Poznania i odiwedzilem impreze na ktorej gral m.in Above & beoynd i Motorcycle ...
above & beyond reprezentowal tylko Tony McGuinnes ,a Motorcycle Jes Brieden ...imprezka ogolnie byla by fajna ale ci krzywi poznaniacy z pod znaku wixy i jazdy mnei denerwowali bo co chiwla jakies gwizdki .Wiec po calej po wystepach wyzej wymienionych wykonawcow poszedlem do Vip roomu no i zaczelo sie pice :) Tony stwierdzil ze Pete Tong to chuj :) heheh
POzatym Jes to super babka pierwszy raz spotaklem sie z kims takim..dorba nie che mi sie dalej pisac ide spac ;) |
PICS or STFU :D |
|
|
| Projekt4.o |
| masz zdjecia hehe ale czegoo innego, nie mogli ladniejszej Polki znalezdz, kurde czy cos, bo jak bede widzowie glosowac to nie wiem czy ona wygra bo ludzi nie obchodzi co robi poza estrada tylko jak wyglada http://www.missworld.tv/bio/bio.sps?iBiographyID=11597 |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by Projekt4.o
masz zdjecia hehe ale czegoo innego, nie mogli ladniejszej Polki znalezdz, kurde czy cos, bo jak bede widzowie glosowac to nie wiem czy ona wygra bo ludzi nie obchodzi co robi poza estrada tylko jak wyglada http://www.missworld.tv/bio/bio.sps?iBiographyID=11597 |
No brzydka nie jest, na tym ostatnim zdjeciu wyglada zajebiscie. A tak to nie jestem fanem fryzow jak na czolgiste wiec pierwsze 2 odpadaja.
Te fajne:
http://picsrv.missworld.tv/fif=/missworld/img_399_2042.fpx&obj=iip,1.0&wid=270&hei=405&rgn=0,0,0,0&cvt=jpeg
http://picsrv.missworld.tv/fif=/missworld/img_399_1777.fpx&obj=iip,1.0&wid=270&hei=581&rgn=0,0,0,0&cvt=jpeg
http://picsrv.missworld.tv/fif=/missworld/img_399_1638.fpx&obj=iip,1.0&wid=270&hei=387&rgn=0,0,0,0&cvt=jpeg
http://picsrv.missworld.tv/fif=/missworld/img_399_1795.fpx&obj=iip,1.0&wid=270&hei=382&rgn=0,0,0,0&cvt=jpeg
http://picsrv.missworld.tv/fif=/missworld/img_399_1697.fpx&obj=iip,1.0&wid=270&hei=443&rgn=0,0,0,0&cvt=jpeg
http://picsrv.missworld.tv/fif=/missworld/img_399_1754.fpx&obj=iip,1.0&wid=270&hei=395&rgn=0,0,0,0&cvt=jpeg
http://picsrv.missworld.tv/fif=/missworld/img_399_1938.fpx&obj=iip,1.0&wid=270&hei=385&rgn=0,0,0,0&cvt=jpeg
No i oczywiscie:
http://picsrv.missworld.tv/fif=/missworld/img_399_1925.fpx&obj=iip,1.0&wid=270&hei=574&rgn=0,0,0,0&cvt=jpeg
Jak tak patrze na te wszystkie to w sumie nasza ma szanse cos tam powalczyc...Miejmy nadzieje :rolleyes: |
|
|
| *~*Angelblue*~* |
| quote: | Originally posted by Remiks
I'm ordering a domokun for my friend :/ ... u know those creatures that look like a piece of crap with teeth. |
omg! I have a few of those! They Rock! |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by *~*Angelblue*~*
omg! I have a few of those! They Rock! |
 |
|
|
| vmc |
| co do tabsów to pierdzielę ten interes, nie używam, za wspomagacza wystarcza mi alkohol |
|
|
| Hanki |
NO jeśli chodzi o tą naszą MIss, to rzeczywiście zdjęcie 3 jest najlepsze, bo na tych pierwszych wygląda co tu dużo mówić jakoś dziwacznmie, ta grzywka i do tego ten usmiech...:rolleyes:
Ale pamiętam, jak ją wybierali, to miałem swoją faworytkę, która notabene dostała się do finału, ale nic nie wywalczyła, a szkoda, bo też niezła była...
A pozostałe zdjęcia też niczego sobie, ale i tak zawsze wygrywają nie te najładniejsze... ;) (wiem wiem, nie tylko uroda się liczy :p ) |
|
|
| Projekt4.o |
Hanki teraz to nie wiem jak bedzie bo ma glosowac publicznosc a nie sedziowe a wiec napewno wieksza czesc ludzi bedzie sie gapila na wyglada, ale chyba w finale ma byc tak zrobione glosowanie, napewno jesli dobrze sie zaprezentuje nasza Miss na zywo to o cos powalczy. Egipcjanka i ta z Lebanonu oraz Wegierka, to sa chyba najlepiej wypadajace jak narazie na zdjeciach dziewczyny ale i tak mi sie ta najbardziej podoba ..........
http://picsrv.missworld.tv/fif=/missworld/img_399_1864.fpx&obj=iip,1.0&wid=270&hei=405&rgn=0,0,0,0&cvt=jpeg |
|
|
|
|