return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 [157] 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 
Po Polsku Ktosz? (pg. 157)
View this Thread in Original format
vmc
quote:
Originally posted by Remiks
halo


salut

:p
bluE_Neon
quote:
Originally posted by EyesOfExtasy
Ja movie po polsku ale nie umiem pisacz....probuye.....ya viem ze frzystri bedom smiaz cie na mnie hehehehehe:D


Alez nie kicius, jak chcesz mozemy sie umowic i ja bym ci pokazal jak sie poprawnie mowi i pisze po polsku :D

quote:
Originally posted by Digital Rain





Ja pierdole, w Polsce to ludzie maja jaja zeby tak przerabiac torbany i maluchy hahahaha
Digital Rain
quote:
Originally posted by bluE_Neon
Ja pierdole, w Polsce to ludzie maja jaja zeby tak przerabiac torbany i maluchy hahahaha


Znajomy sobie kiedys sprowadzil zultego malucha do Ameryki (byl to pierwszy maluch na kontynenceie), to w Polsce celnicy go rozebrali na czesci bo mysleli ze ktos przemyca narkotyki a nie sprowadza samochos a tutaj jak wyjechal na ulice to go sie ludzi pytali jaki model kosiarki do trawy sobie przebudowal/przerobil na samochod :haha:
bluE_Neon
^^^hahahahaha, ja pierdole, niewiedzialem ze w Polsce ludzi az tak zorientowani.
infinity HiGH
quote:
Originally posted by vmc
salut

:p


ce vie? (chyba to jest nastepne, nie?)
Dj XtReMe
ludzie sie nudza....jak nie masz kasy a chcesz dupe poderwac to kurwa rower bys podrobile tez....ahahahhahahah :stongue:
anuneventrade
quote:
Originally posted by vmc
salut

:p


HEJ! z toba nie rozmawialam juz dlugi czas! :eek: :D Jak zycie?
KandyKid_420
Noto mam problem, poznalem zajebista dziewczyne, znalismysie przez 4 dni, blya tutaj na wakacjach i pojechale spowrotem do polski. Mielismy taka zajebista faze przez te dni, ale niestety, MA CHLOPAKA w Polsce...jebaniec, noto niestaety mam morale i do luzka ja nie wzielem, ale wiem ze moglem bo ona to sama chciala...i teraz zaluje ze tego nie zrobilem. Taka dziewczyna przechodzi raz w zyciu i przegapilem....

Zauwazylem ze mi tylko Polki naprzawde sie podobaja, od chazu chodze z innymi dziewczynami...ale zona to bedzie Polka, kurwa jak mi sie pojechac spowrotem do Polski....9 miesiecy i bede w raju :)
anuneventrade
quote:
Originally posted by KandyKid_420
Noto mam problem, poznalem zajebista dziewczyne, znalismysie przez 4 dni, blya tutaj na wakacjach i pojechale spowrotem do polski. Mielismy taka zajebista faze przez te dni, ale niestety, MA CHLOPAKA w Polsce...jebaniec, noto niestaety mam morale i do luzka ja nie wzielem, ale wiem ze moglem bo ona to sama chciala...i teraz zaluje ze tego nie zrobilem. Taka dziewczyna przechodzi raz w zyciu i przegapilem....


Jak ma bic to bedzie :)

Jak nie ma bic... to wipij pare kiliche :toothless
BTG
bee bee beee bee bee beeeeeeee womp womp teeeheeeepahhh!

KandyKid_420
quote:
Originally posted by anuneventrade
Jak ma bic to bedzie :)

Jak nie ma bic... to wipij pare kiliche :toothless


Chcem Polska Laske :( Zycie nie jest fair :(
bluE_Neon
Ja nidgy nie mialem zadnej Polskiej dziewczyny i prawdopodnie nie bede mial :wtf: Polki z Polski sa inne, Polki z ameryki polnocnej sa, jakby to powiedziec, no moze "szkodliwe" hehehe
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 [157] 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 
Privacy Statement