|
Po Polsku Ktosz? (pg. 44)
|
View this Thread in Original format
| anuneventrade |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
Na necie; szczegolnie na tranceaddict, gramatyka jest gowno warta, wiec nie martw sie ;) |
:stongue: |
|
|
| infinity HiGH |
| no...wiec mamy kolejnego PLTA (japan_4) z Wawy :D Jest mojim bratem wiec 'be nice everybody!!" hehe |
|
|
| StereoPrincess |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
no...wiec mamy kolejnego PLTA (japan_4) z Wawy :D Jest mojim bratem wiec 'be nice everybody!!" hehe |
Brat? Co? Naprawde?
Cy jak "my brotha, peace out."
No i dlaczego Japan_4? |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by StereoPrincess
Brat? Co? Naprawde?
Cy jak "my brotha, peace out."
No i dlaczego Japan_4? |
brat w sensie ze jest mojim kuzynem...brat cioteczny :)
I dlaczego Japan 4? nie mam pojecia. Wiem ze to jest z Freddy Got Fingered (beznadziejny film!!!!). |
|
|
| Projekt4.o |
gramatyka jest gowno warta prawda, ale skladanie zdan do kurki nedzy jest potrzebne :D
ponawiam pytanie zna ktos jakies dobry programy do robiena podpisow/signatures???
Porwali Piwo Warka :whip: |
|
|
| AdReNaLiNa |
| mmmmmmmmmm Warka:cool: |
|
|
| Stuku |
| quote: | Originally posted by Japan_4
Whooooa, Stuku, pieeeekna :) |
Ano :D |
|
|
| Stuku |
| quote: | Originally posted by Japan_4
ja chce do Morąga (dobrze napisalem!?) |
Zapraszam... To w Olsztynskim jest tzn kolo Olsztyna :cool: |
|
|
| Japan_4 |
| quote: | Originally posted by Stuku
Zapraszam... To w Olsztynskim jest tzn kolo Olsztyna :cool: |
taaaa... to ja wpadam, hehe
w wakacje moze byc? bo mam tam dzialke
mozemy sie kiedys ustawic :) |
|
|
| Japan_4 |
| quote: | Originally posted by StereoPrincess
Brat? Co? Naprawde?
Cy jak "my brotha, peace out."
No i dlaczego Japan_4? |
Kanada (infinity HiGH) - my brotha :)
to jest moj brat, i brakuje mi go bo jest pare kilosow od polski
imprezowalo sie troche razem, co? hehe |
|
|
| Stuku |
| No nie widze problemu wakacje to bardzo dobry okres na spotkania Towarzyskie :tongue2 |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by Stuku
No nie widze problemu wakacje to bardzo dobry okres na spotkania Towarzyskie :tongue2 |
to w takim razie z Japan 4 wpadniemy w wakacje i pojdziemy na piwko (mmm, ale mi tego brakuje) |
|
|
|
|