|
Po Polsku Ktosz? (pg. 301)
|
View this Thread in Original format
| Syntophax |
| Wytam wasz! ...Wreszcie ma mi polskie forum:) |
|
|
| Piotro |
| hehe... od kiedy jest polski forum na ta?? dobra zprawa :toothless |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by Piotro
hehe... od kiedy jest polski forum na ta?? dobra zprawa :toothless |
A moze zostawisz moj sig w spokoju? :whip: :whip: :whip: |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by Piotro
hehe... od kiedy jest polski forum na ta?? dobra zprawa :toothless | A moze zostawisz moj sig w spokoju? :whip: :whip: :whip: |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by Outsider
A moze zostawisz moj sig w spokoju? :whip: :whip: :whip: |
haha, jego jest przynajmniej zgodny z regulaminem ;) |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by stren
haha, jego jest przynajmniej zgodny z regulaminem ;) |
pijesz o te 20 pixeli? |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by Outsider
pijesz o te 20 pixeli? |
yep, ale ja tu nawet o 2 pije czasem |
|
|
| maxstradamus |
| a moze zostawisz jego sig w spokoju? |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
a moze zostawisz jego sig w spokoju? |
przeciez nie ruszam go, niemam takich uprawnien |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by stren
przeciez nie ruszam go, niemam takich uprawnien |
I dobrze, ze nie masz Ty... Ty... Tyranie jeden Ty!!! |
|
|
| flutlichtaddict |
| po polsku pisam! |
|
|
| Piotro |
| quote: | Originally posted by Outsider
A moze zostawisz moj sig w spokoju? :whip: :whip: :whip: |
hehe... sorry, ja nie widze mojej sig i nawet niewiem jakom tam mam. hehe
ale nie ma thematu, zostawie twojom sig w spokoju ;) |
|
|
|
|