|
Po Polsku Ktosz? (pg. 111)
|
View this Thread in Original format
| anuneventrade |
Jestem strasnie smutna... moja siostra wylatuje w wewtorek z dziecmi . Jus tiesknie!! Nie wiem jak ja mam przezic te 3 miesace....
apropo... ci ktos ma gadu-gadu? Moja numer jest 8126193 :D |
|
|
| maxstradamus |
ja niestety mam tylko to forum w tej chwili bo w pracy jestem, ale pewnie nie bede mogl postowac dzisiaj duzo bo mam strasznie duzo roboty.
uwierzycie ze jakies palanty podpalili samochod w underground parking lot?????? no i mamy teraz straszny zapieprz przez to :(
ten weekend nie byl najlepszy ale moze nastepny bedzie dobry...Steve Lawler bedzie :) mam nadzieje ze dam rade pojsc.
Agatka to fajnie mialas...a na digweeda nie poszlas? buuuuuuuuu
apropos to kto jestes? :D |
|
|
| infinity HiGH |
moj weekend byl zajebisty
Digweed mnie rozwalil. normalnie nie ma slow na to co przezylem wczoraj
| quote: | Originally posted by Agatka
Wczoraj wyladowalam w GUV. w Toronto... na Ferry Corsten.
Bylo niesamowicie!!! :happy2: |
ponoc nie bylo gdzie sie ruszyc wczoraj w Guv...?
W kool haus bylo sporo miejsca :D |
|
|
| Agatka |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
Agatka to fajnie mialas...a na digweeda nie poszlas? buuuuuuuuu
apropos to kto jestes? :D |
Agatka jest Agatka ;)
Nie mieszkam w TO, ale czesto laduje w TO w System albo guv.
Prawde mojiac wole fc niz digweed.
Rok temu w Marcu, jak bylam w guv na fc, wrzedl on tak puzno... ze prawie wcale nie mialam szansy naprade go poslychac. Tym razem fc byl od 12:30am-6am...:happy2:
Lecz jak infinity HiGH mowi..... bylo strasznie ciasno...ale bylo to warte. |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by Agatka
Agatka jest Agatka ;)
Nie mieszkam w TO, ale czesto laduje w TO w System albo guv.
|
No to milo cie poznac :D |
|
|
| anuneventrade |
| quote: | Originally posted by Agatka
Agatka jest Agatka ;)
Nie mieszkam w TO, ale czesto laduje w TO w System albo guv.
Prawde mojiac wole fc niz digweed.
Rok temu w Marcu, jak bylam w guv na fc, wrzedl on tak puzno... ze prawie wcale nie mialam szansy naprade go poslychac. Tym razem fc byl od 12:30am-6am...:happy2:
Lecz jak infinity HiGH mowi..... bylo strasznie ciasno...ale bylo to warte. |
Czesc Agatka! Ja sie naziwam Sara, bardzo milo ci poznac! :)
Polace! Jestem w tej fili w moja nowa prace! Bardzo sie czesze, jest po prostu zajabista praca! Nie wiem jak londowalam ta prace, ale nie zaluje! :happy2:
No, to lato jus przehodzi szypko... musime startowac planne na plta spotkanie. Warsawie? |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by anuneventrade
Czesc Agatka! Ja sie naziwam Sara, bardzo milo ci poznac! :)
Polace! Jestem w tej fili w moja nowa prace! Bardzo sie czesze, jest po prostu zajabista praca! Nie wiem jak londowalam ta prace, ale nie zaluje! :happy2:
No, to lato jus przehodzi szypko... musime startowac planne na plta spotkanie. Warsawie? |
A co to za praca?...ja tez w pracy w tej chwili siedze :D
Moze zrobimy pierwsze PLTA spotkanie w Toronto i zastanowimy sie wtedy gdzie zrobimy w polsce hehe
Uwazam ze jest to genialny plan
:toothless |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
A co to za praca?...ja tez w pracy w tej chwili siedze :D
Moze zrobimy pierwsze PLTA spotkanie w Toronto i zastanowimy sie wtedy gdzie zrobimy w polsce hehe
Uwazam ze jest to genialny plan
:toothless |
no...np. u mnie, w piatek, przed lawler'em? :p
Agatka, fajnie ze sie dobrze bawilas. Ja bym chyba zasna przy muzyce Ferry Corsten. Sam tam sie przeszedlem okolo 5:30 i nadal bylo ciasno jak cholera. O, i mow mi piotrek.
A co do PLTA spotkania w wawie, to jestem za! |
|
|
| Agatka |
Witam wszystkich!
Co to jest PLTA?
Warto by bylo sie spodkac w TO najpierw...
Ja mam byc w PL na wakacje na trzy tygodnie... ale bede caly czas we Wroclawiu.
Jestem ciekawa... czy ktos z was planuje na wyskok na Decandance April 8 w GUV complex?
Jutro kupuje bilety... niemoge sie doczekac na Armin Van B. :D |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
no...np. u mnie, w piatek, przed lawler'em? :p
Agatka, fajnie ze sie dobrze bawilas. Ja bym chyba zasna przy muzyce Ferry Corsten. Sam tam sie przeszedlem okolo 5:30 i nadal bylo ciasno jak cholera. O, i mow mi piotrek.
A co do PLTA spotkania w wawie, to jestem za! |
to jak z tym lawler'em? jestes juz na guestlist? marcin tez idzie?
moze byc w warszawie...w mc donaldzie :haha: |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by Agatka
Witam wszystkich!
Co to jest PLTA?
Warto by bylo sie spodkac w TO najpierw...
Ja mam byc w PL na wakacje na trzy tygodnie... ale bede caly czas we Wroclawiu.
Jestem ciekawa... czy ktos z was planuje na wyskok na Decandance April 8 w GUV complex?
Jutro kupuje bilety... niemoge sie doczekac na Armin Van B. :D |
April 8 sa moje urodziny wiec bede tam napewno a ze mna pare osob z chicago i pewnie Piotrek (infinity high) i Marcin (blue_neon).
pewnie jeszcze tego nie wiedza ale nie beda mieli wyjscia :stongue: |
|
|
|
|