return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 [111] 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 
Po Polsku Ktosz? (pg. 111)
View this Thread in Original format
anuneventrade
Jestem strasnie smutna... moja siostra wylatuje w wewtorek z dziecmi . Jus tiesknie!! Nie wiem jak ja mam przezic te 3 miesace....

apropo... ci ktos ma gadu-gadu? Moja numer jest 8126193 :D
maxstradamus
ja niestety mam tylko to forum w tej chwili bo w pracy jestem, ale pewnie nie bede mogl postowac dzisiaj duzo bo mam strasznie duzo roboty.

uwierzycie ze jakies palanty podpalili samochod w underground parking lot?????? no i mamy teraz straszny zapieprz przez to :(

ten weekend nie byl najlepszy ale moze nastepny bedzie dobry...Steve Lawler bedzie :) mam nadzieje ze dam rade pojsc.

Agatka to fajnie mialas...a na digweeda nie poszlas? buuuuuuuuu
apropos to kto jestes? :D
infinity HiGH
moj weekend byl zajebisty

Digweed mnie rozwalil. normalnie nie ma slow na to co przezylem wczoraj

quote:
Originally posted by Agatka
Wczoraj wyladowalam w GUV. w Toronto... na Ferry Corsten.
Bylo niesamowicie!!! :happy2:


ponoc nie bylo gdzie sie ruszyc wczoraj w Guv...?

W kool haus bylo sporo miejsca :D
DarkWater
http://www.villagephotos.com/pubbro...selected=804334


<---------- the very Polish me.
Agatka
quote:
Originally posted by maxstradamus

Agatka to fajnie mialas...a na digweeda nie poszlas? buuuuuuuuu
apropos to kto jestes? :D


Agatka jest Agatka ;)
Nie mieszkam w TO, ale czesto laduje w TO w System albo guv.

Prawde mojiac wole fc niz digweed.
Rok temu w Marcu, jak bylam w guv na fc, wrzedl on tak puzno... ze prawie wcale nie mialam szansy naprade go poslychac. Tym razem fc byl od 12:30am-6am...:happy2:

Lecz jak infinity HiGH mowi..... bylo strasznie ciasno...ale bylo to warte.
maxstradamus
quote:
Originally posted by Agatka
Agatka jest Agatka ;)
Nie mieszkam w TO, ale czesto laduje w TO w System albo guv.



No to milo cie poznac :D
anuneventrade
quote:
Originally posted by Agatka
Agatka jest Agatka ;)
Nie mieszkam w TO, ale czesto laduje w TO w System albo guv.

Prawde mojiac wole fc niz digweed.
Rok temu w Marcu, jak bylam w guv na fc, wrzedl on tak puzno... ze prawie wcale nie mialam szansy naprade go poslychac. Tym razem fc byl od 12:30am-6am...:happy2:

Lecz jak infinity HiGH mowi..... bylo strasznie ciasno...ale bylo to warte.


Czesc Agatka! Ja sie naziwam Sara, bardzo milo ci poznac! :)

Polace! Jestem w tej fili w moja nowa prace! Bardzo sie czesze, jest po prostu zajabista praca! Nie wiem jak londowalam ta prace, ale nie zaluje! :happy2:

No, to lato jus przehodzi szypko... musime startowac planne na plta spotkanie. Warsawie?
maxstradamus
quote:
Originally posted by anuneventrade
Czesc Agatka! Ja sie naziwam Sara, bardzo milo ci poznac! :)

Polace! Jestem w tej fili w moja nowa prace! Bardzo sie czesze, jest po prostu zajabista praca! Nie wiem jak londowalam ta prace, ale nie zaluje! :happy2:

No, to lato jus przehodzi szypko... musime startowac planne na plta spotkanie. Warsawie?


A co to za praca?...ja tez w pracy w tej chwili siedze :D

Moze zrobimy pierwsze PLTA spotkanie w Toronto i zastanowimy sie wtedy gdzie zrobimy w polsce hehe

Uwazam ze jest to genialny plan

:toothless
infinity HiGH
quote:
Originally posted by maxstradamus
A co to za praca?...ja tez w pracy w tej chwili siedze :D

Moze zrobimy pierwsze PLTA spotkanie w Toronto i zastanowimy sie wtedy gdzie zrobimy w polsce hehe

Uwazam ze jest to genialny plan

:toothless


no...np. u mnie, w piatek, przed lawler'em? :p

Agatka, fajnie ze sie dobrze bawilas. Ja bym chyba zasna przy muzyce Ferry Corsten. Sam tam sie przeszedlem okolo 5:30 i nadal bylo ciasno jak cholera. O, i mow mi piotrek.

A co do PLTA spotkania w wawie, to jestem za!
Agatka
Witam wszystkich!

Co to jest PLTA?

Warto by bylo sie spodkac w TO najpierw...
Ja mam byc w PL na wakacje na trzy tygodnie... ale bede caly czas we Wroclawiu.

Jestem ciekawa... czy ktos z was planuje na wyskok na Decandance April 8 w GUV complex?

Jutro kupuje bilety... niemoge sie doczekac na Armin Van B. :D

maxstradamus
quote:
Originally posted by infinity HiGH
no...np. u mnie, w piatek, przed lawler'em? :p

Agatka, fajnie ze sie dobrze bawilas. Ja bym chyba zasna przy muzyce Ferry Corsten. Sam tam sie przeszedlem okolo 5:30 i nadal bylo ciasno jak cholera. O, i mow mi piotrek.

A co do PLTA spotkania w wawie, to jestem za!


to jak z tym lawler'em? jestes juz na guestlist? marcin tez idzie?

moze byc w warszawie...w mc donaldzie :haha:
maxstradamus
quote:
Originally posted by Agatka
Witam wszystkich!

Co to jest PLTA?

Warto by bylo sie spodkac w TO najpierw...
Ja mam byc w PL na wakacje na trzy tygodnie... ale bede caly czas we Wroclawiu.

Jestem ciekawa... czy ktos z was planuje na wyskok na Decandance April 8 w GUV complex?

Jutro kupuje bilety... niemoge sie doczekac na Armin Van B. :D


April 8 sa moje urodziny wiec bede tam napewno a ze mna pare osob z chicago i pewnie Piotrek (infinity high) i Marcin (blue_neon).

pewnie jeszcze tego nie wiedza ale nie beda mieli wyjscia :stongue:
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 [111] 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 
Privacy Statement