|
Po Polsku Ktosz? (pg. 72)
|
View this Thread in Original format
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by anuneventrade
Usz mu mowilam, ale to nic nie robi. Mowilam Neo tez. :p
Czesz Gerhard! Mam imie Sara :) Nie pisze tak dobze po polsku, bo mjeskam w Floryydy, ale probuje! :) |
Practice makes perfect :)
I chyba wiem o kogo Ci chodzi...:rolleyes: :rolleyes: nie przejmuj sie...nie tylko do ciebie jest takim hamem. |
|
|
| Orbax |
| ajima gard du volksan jo ;) |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by Orbax
ajima gard du volksan jo ;) |
orbax, mowil ci tobie ktos ze jestes pojebany?
oczywiscie zartuje.....................................moze
:toothless |
|
|
| [Gerhard] |
cześć Saro, nic nie szkodzi że nie mówisz dobrze po Polsku, mam dobra korekcję błędów, więc rozumiem w 95% co piszesz hehe :D.
btw. mam na imię Marcin, lat... , i jestem z miasta Wrocław :)
gdzies tam w tych 57 stronach się już przedstawiałem, ale jeszcze raz nie zaszkodzi :) Pozdrawiam |
|
|
| Orbax |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
orbax, mowil ci tobie ktos ze jestes pojebany?
oczywiscie zartuje.....................................moze
:toothless |
uhm. Po Polsku Ktosz |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by Orbax
uhm. Po Polsku Ktosz |
:haha: :haha:
i leave it up to you to figure out what i said |
|
|
| Orbax |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
:haha: :haha:
i leave it up to you to figure out what i said |
I Challenge you to a duel |
|
|
| whiskers |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
orbax, mowil ci tobie ktos ze jestes pojebany?
oczywiscie zartuje.....................................moze
:toothless |
rofl! |
|
|
| anuneventrade |
Hehehe, Marcin, mowje bardzo dobze po polsku... tylko z pisanjem mam troche problemow, ale proboje, z pomocu Piotra i polace! :)
Piotrek- jak bis tylko wydzal o co mi chodzi...
LMAO na co pisalesz do Orbax!!! :stongue: :haha: :stongue: :haha:
Orbs, I think you'd loose if you're challenging Peter to a Polish speaking duel! ;)
Whiskers.... rozumjes polska rozmowa?? :eyes: :conf: :p |
|
|
| Orbax |
| quote: | Originally posted by anuneventrade
Hehehe, Marcin, mowje bardzo dobze po
Orbs, I think you'd loose if you're challenging Peter to a Polish speaking duel! ;) |
No, it wasnt a speaking duel :D |
|
|
| anuneventrade |
| quote: | Originally posted by Orbax
No, it wasnt a speaking duel :D |
o0o0o0o0o Sword time eh?! :D *gets excited* Wait.... I don't know who to root for?
*Debates*......
Polish roots always win! Go Peter!!!!! :D :D :D (Sorry Orbs, I still <3 ya though ;)) |
|
|
| vmc |
| Widze ze sie troche ozywilo... ide spac bo czeka mnie jutro dlugo wieczor... pozdro dla wszystkich !! |
|
|
|
|