|
Po Polsku Ktosz? (pg. 303)
|
View this Thread in Original format
| maxstradamus |
witamy
co musze zrobic zeby widziec polskie czcionki? |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
witamy
co musze zrobic zeby widziec polskie czcionki? |
zapytaj margs |
|
|
| maxstradamus |
| a ty nie wiesz? |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
a ty nie wiesz? |
niewiem bo nie potrzebuje, mam polskiego windowsa |
|
|
| DJ EsseX |
| quote: | Originally posted by stren
fajnie ze jestes krajowa a nie jak te inne kanadusy |
Spoczkens pełna (polska) tolerancja :P. Hehe z drugiej strony to fajnie , że mamy swoich ludzi tutaj . Pytanko do jakiegos bardziej obeznanego w temacie. Zna ktoś jakis dobry converter AVI do VCD ??? Jak tak to prosze o nazwę ... thx. Pozdro isticeze :); |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by DJ EsseX
Spoczkens pełna (polska) tolerancja :P. Hehe z drugiej strony to fajnie , że mamy swoich ludzi tutaj . Pytanko do jakiegos bardziej obeznanego w temacie. Zna ktoś jakis dobry converter AVI do VCD ??? Jak tak to prosze o nazwę ... thx. Pozdro isticeze :); |
a widzisz tu jakas nietolerancje ? |
|
|
| DJ EsseX |
| no ''kandusy'' to chyba niezbyt miłe ? |
|
|
| Cloud |
| Can anyone translate the title pls?;) |
|
|
| Hanki |
| quote: | Originally posted by Cloud
Can anyone translate the title pls?;) |
More or less like 'Does anyone speak polish?' ;) |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by Hanki
More or less like 'Does anyone speak polish?' ;) |
A zeby lepiej odzwierciedlalo polska wersje:
"Does anyone szpeak polish?" ;) |
|
|
| djeso |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
witamy
co musze zrobic zeby widziec polskie czcionki? |
Spytaj sie swojego psychologa :) |
|
|
| KandyKid_420 |
MmMmMmMm.....Wodka :)
Dzisiaj sa kolezanka urodziny, czas na picie :)
Przyjerzdzam do Polski za 2 lata....STREN.....PIJEMY!!! ;) |
|
|
|
|